Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

12/67 RC4 Palla Slug 32 g

Kód: 22013
Jednotná strela RC4 Palla Evolution v kalibru 12/67 mm. Strela sa vyznačuje svojou vysokou ranivosťou a výbornou presnosťou. Vďaka...    Více
Nie je skladom
Len na osobný odber
11,22 €
9,27 € bez DPH
Predaj možný iba so zbrojným preukazom
12/67 RC4 Palla Slug 32 g
12/67 RC4 Palla Slug 32 g
Nie je skladom
11,22 €

Popis a parametre

Jednotná strela RC4 Palla Evolution v kalibru 12/67 mm. Strela sa vyznačuje svojou vysokou ranivosťou a výbornou presnosťou. Vďaka plastovej vodiacej časti strela šetrne opustí hlaveň a pokračuje po oddelení k svojmu cieľu.

Raže: 12/67mm
Hmotnosť náplne: 32g
Rýchlosť strely: 500 m/s

Parametre k produktu

Výrobca:
Kaliber:

Produkt se nachází v těchto kategoriích

Výrobca

Meno RC bolo vždy spojené s menom Vittoria Socciho a jeho veľkej vášne pre športovú streľbu. Streľba bola vždy súčasťou rodinného podniku. V roku 1882 sa Vittoriov starý otec Primo Carmellini zaoberal predajom streleckých výrobkov a ďalších športových potrieb. Vittorio v mladosti objavil svoju vášeň pre všetky druhy streľby a mohol predviesť svoje strelecké schopnosti; jeho vynikajúce výkony, jeho charizmatická osobnosť i jeho zmysel pre dokonalosť robili náboje, ktoré sám nabíjal, stále populárnejšie a žiadané priateľmi a známymi.

To prirodzene viedlo k vzniku dnešného podnikania: v roku 1970 bola založená Romagna Caccia. Spoločnosť pokračovala nielen vo veľkoobchode so športovým a streleckým tovarom, ale začala aj nabíjanie kvalitných nábojov. V tomto období vznikli historické náboje pre streľbu na asfaltové holuby a skeet, ako „RC 4 PICCIONE“ a „RC 1 SKEET“. Práve s RC 1 SKEET získal pán Luciano Brunetti zlatú medailu na majstrovstvách sveta v skeete v roku 1978 v Soule, čím sa stal prvým Talianom, ktorý tento titul vyhral.

Taliansky trh sa stále viac zaujímal o RC produkty a prichádzali prvé požiadavky zo zahraničného trhu; Náboje prinášali najlepšie výsledky a spokojnosť a stali sa hlavným predmetom podnikania, na ktorý sa sústredila maximálna starostlivosť.

V roku 1988 bola stará Romagna Caccia transformovaná na novú spoločnosť RC EXIMPORT, odlišnú výrobnú stratégiu a štruktúru spoločnosti. Vittorio nedávno prenechal vedenie spoločnosti Paolovi a Alessandre, ale základná téma všetkých tých rokov spoločnosti zostala rovnaká - kvalitné brokové strelivo.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2