Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

22LR RWS Subsonic 2.6 g

Kód: 4000294132667
Špeciálny náboj RWS Subsonic HP 22 LR je konštruovaný pre situácie, kde je požadovaná nízka hladina hlučnosti. Rýchlosť strely je pod...    Více
Skladom, u Vás 3. 6. 2024
Len na osobný odber
7,40 €
6,12 € bez DPH
Predaj možný iba so zbrojným preukazom
22LR RWS Subsonic 2.6 g
22LR RWS Subsonic 2.6 g
Skladom, u Vás 3. 6. 2024
7,40 €

Popis a parametre

Špeciálny náboj RWS Subsonic HP 22 LR je konštruovaný pre situácie, kde je požadovaná nízka hladina hlučnosti. Rýchlosť strely je pod hranicou zvuku. Tento náboj RWS Subsonic HP 22 LR je vhodný pre zbrane s tlmičom. ( Naše zákony použitie tlmiča zakazujú - viď nedovolený doplnok zbrane.) Náboj sa vyznačuje veľmi dobrou ranivosťou pri love drobnej a poľovníctva škodiacej zveri.

Raže 5,6 mm (.22)
Hmotnosť strely 2,6 g
Úsťová rýchlosť Vo 315 m/s

Parametre k produktu

Kaliber:

Produkt se nachází v těchto kategoriích

Výrobca

Rottweil Podľa starých dokumentov sa založenie továrne Rottweil am Neckar datuje do 15. storočia. Značka sa týka bývalého výrobného miesta brokových nabojov v rovnomennom meste nachádzajúcom sa v oblasti Čierneho lesa v Nemecku. Značka Rottweil sa preslávila predovšetkým vďaka červeným nábojom "Waidmannheil" a od roku 1921 až po súčasnosť vďaka legendárnej čiernym nábojom "Waidmannheil" s papierovým puzdrom. RWS Vďaka dlhým skúsenostiam, technickým kompetenciám a vynikajúcej kvalite sú Rottweil shotshells malými technickými majstrovskými dielami, v ktorých každý komponent od prachu až po strely funguje perfektne. Perfektný vnútorný dizajn každej nábojnice, rovnako ako starostlivo naladené a neustále kontrolované súčasti zaisťujú požadovaný rozsah, rozptyl a vplyv na streľbu. Rottweil brokové náboje sú charakterizované svojou stálosťou pri každom výstrele a vynikajúcou presnosťou výstrelu. Milióny skúsených lovcov sa spoliehajú na výrobky značky Rottweil! Nie je náhodou, že čierna krabička Rottweil Waidmannsheil je klasickou loveckou kazetou v našom sortimente po celé desaťročia.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2