Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

6.5x55SE Geco Plus 10.1g

Kód: 4000294178399
GECO Plus znamená precíznu technológiu výroby striel s využitím najnovších technických štandardov. GECO bonding (spájanie) je technológia...    Více
Nie je skladom
Len na osobný odber
35,65 €
29,46 € bez DPH
Predaj možný iba so zbrojným preukazom
6.5x55SE Geco Plus 10.1g
6.5x55SE Geco Plus 10.1g
Nie je skladom
35,65 €

Popis a parametre

GECO Plus znamená precíznu technológiu výroby striel s využitím najnovších technických štandardov. GECO bonding (spájanie) je technológia, ktorá extrémne pevne spája jadro strely s plášťom. GECO Plus preto preniká cieľom od vstrelu až po výstrel takmer bez tvorby črepín a to aj pri ťažkej zveri alebo pri zásahu kostí. Jedinečne pevné spojenie oloveného jadra a plášťa pritom garantuje nepoškodenie zveri, v ulovenej zveri nezostávajú takmer žiadne črepiny z rozkladu strely. Deformácia a následný rozklad je úplne určovaná utváraním plášťa strely a dáva muníciu jej hĺbkový účinok.

Parametre k produktu

Výrobca:
Kaliber:

Produkt se nachází v těchto kategoriích

Výrobca

PRÍBEH GECO
Za každým úspešným príbehom stojí inovatívny a aktívny zakladateľský duch! Dnes sa GECO môže obzrieť za viac ako 130 rokmi skúseností v oblasti športového a loveckého streliva. Doba, kedy sa z malého obchodníka so start-upovou mentalitou neomylne stala svetovo uznávaná značka.

GECO stelesňuje inovatívny vývoj a rast od založenia spoločnosti Gustavom Genschowom v roku 1887. To, čo začalo ako veľkoobchod so strelnými zbraňami a strelivom, sa rýchlo vyvinulo v prosperujúce podnikanie. Dnes sa strelivo GECO vyrába podľa najprísnejších kontrol kvality v závodoch v Nemecku, Švajčiarsku, Švédsku a Maďarsku.

Náš patrón, Genschow, by bol bezpochyby hrdý - a právom. Jeho hlavná zásada „kvalitné produkty v službách lovu a športu“ zostáva pevne zakotvená v DNA značky. GECO je značka, ktorá inšpiruje a dodáva sebavedomie mladým aj skúseným lovcom a strelcom.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2