Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Adaptér A-TEC A-LOCK Mini

Kód: ATECALM
Pomocou A-LOCK mini pripevníte a odpojíte váš tlmič krátkym otočením o 60 stupňov použitím podobnej sily / momentu ako pri bežných...    Více
Sme oficiálni predajcovia značky A-TEC

Vyberte variantu:

Skladom, u Vás 16. 4. 2024
80,89 €
66,85 € bez DPH
Adaptér A-TEC A-LOCK Mini
Adaptér A-TEC A-LOCK Mini
Skladom, u Vás 16. 4. 2024
80,89 €

Popis a parametre

Pomocou A-LOCK mini pripevníte a odpojíte váš tlmič krátkym otočením o 60 stupňov použitím podobnej sily / momentu ako pri bežných závitoch. Trvá to doslova necelú sekundu. Odolný dizajn vydrží opotrebenie lepšie ako bežné závity. Pokiaľ chcete A-LOCK, je dôležité si uvedomiť, že závit na vašej hlavni nesmie byť dlhší ako 15 mm. Pokiaľ je príliš dlhý, tlmič sa nepripojí. Pokiaľ ste si vybrali A-TEC Optima s A-LOCK Mini, musí byť adaptér pred streľbou správne pripevnený k hlavni. Odporúčame, aby to urobil puškár správnymi nástrojmi.


Závit: M14x1, M15x1, M17x1, M18x1, 1/2"-20, 1/2"-28, 5/8"-24;

Parametre k produktu

Výrobca:
Farba:

Produkt se nachází v těchto kategoriích

Výrobca

Spoločnosť A-TEC bola založená v roku 1999 Andersom E. Johansenom v Nórsku. S neutíchajúcim záujmom začal Anders vyvíjať a vyrábať vylepšené tlmiče vo svojej garáži. Anders si čoskoro všimol, že existujúce technológie a konštrukcie sú zastarané. Dosiahol veľké zlepšenie výkonu, hmotnosti, konštrukcie a aj dizajnu – a zrodila sa nová éra tlmičov. Výroba tlmičov pre lovcov začala v jeho garáži v Nórsku a teraz sa jeho úspešná spoločnosť nachádza vo super modernej továrni s rozlohou 750 metrov štvorcových. A-TEC poskytuje profesionálny manažment a jeho zamestnanci vyrábajú viac ako 50 000 tlmičov, ktoré sa dodávajú na trhy od severnej Európy až po Južnú Afriku.

VÝSKUM A VÝVOJ
Spoločnosť A-TEC uznáva od samého začiatku dôležitosť investovania času a zdrojov do výskumu a vývoja, aby si udržala náskok pred konkurenciou. Vďaka tomu sa A-TEC stala poprednou značkou nielen v Európe. A-TEC každoročne investuje približne 1 milión EUR do výskumu a vývoja, čím si udržuje pozíciu lídra na trhu. Využívame know-how získané z tohto investovania na posunutie hraníc technológie tlmičov.

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2