Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Ďalekohľad Delta Optical Titanium HD 10x42 ED

Kód: DO-1411
Univerzálny ďalekohľad obľúbený hlavne na turistike, pozorovaní prírody alebo na celodenný lov. Vďaka použitiu skla HD a vhodných...    Více
Skladom u dodávateľa, u Vás 1. 7. 2024
519,92 €
429,69 € bez DPH
Ďalekohľad Delta Optical Titanium HD 10x42 ED
Ďalekohľad Delta Optical Titanium HD 10x42 ED
Skladom u dodávateľa, u Vás 1. 7. 2024
519,92 €

Popis a parametre

Univerzálny ďalekohľad obľúbený hlavne na turistike, pozorovaní prírody alebo na celodenný lov. Vďaka použitiu skla HD a vhodných antireflexných vrstiev získal jas a ostrosť obrazu typické pre ďalekohľady 10x42 v oveľa vyššom rade. Vďaka kvalitnej optike sa získalo extrémne široké zorné pole bez geometrického skreslenia a znížilo sa rozmazanie v krajoch. Vysoké rozlíšenie, minimálna chromatická aberácia a veľmi veľké zorné pole robia z ďalekohľadu Delta Titanium HD špičkovú optiku aj pre náročných užívateľov. Ďalekohľad bol navrhnutý tak, aby kombinoval technické a funkčné hodnoty s dôrazom na dizajn. Moderný optický systém HD s nízkodisperzným sklom (ED) spolu s prepracovanou ergonómiou a originálnym dizajnom robia ďalekohľad v jeho cenovej triede bezkonkurenčným. Ďalekohľad Titanium HD 10x42 získal prestížne medzinárodné ocenenie Red Dot Award za vynikajúce úspechy v oblasti dizajnu. Rad Titanium HD je vybavený dvoma konektormi pre adaptér statívu, ktoré sa nachádzajú na prednom a zadnom mostíku.

Kvalitné sklo a novo navrhnutý optický systém umožňujú, aby ďalekohľady série Titanium HD kvalitu zobrazenia, ktorá uspokojí aj najnáročnejších poľovníkov. Celá konštrukcia je vyhotovená s vnútorným zaostrovacím systémom. Telo je kovové, veľmi pevné a samozrejme vodotesné. Ďalekohľady série Titanium HD vám poskytnú obraz s veľmi vysokými detailmi a vernými a nasýtenými farbami, ktoré vám umožnia vidieť detaily nepozorovateľné v ďalekohľadoch nižšej kvality.

Technické parametre:

Zväčšenie: 10x
Priemer objektívu: 42 mm
Optické sklo: ED
Zorné pole: 126 m/1000m
Najkratšia ostriaca vzdialenosť: 2m
Plnenie dusíkom: Áno
Vodeodolnosť: Áno
Relatívna svetelnosť: 17,6
Stmievací faktor: 20,5
Rozmery: 140x129x50mm
Hmotnosť: 744g

Parametre k produktu

Výrobca:
Priemer objektívu:
Zvětšení:
Farba:

Výrobca

Značka Delta Optical bola vytvorená v roku 2002 skupinou zapálených ľudí.
Už mnoho rokov sa zaujímame a testujeme optické zariadenia, aby sme to nakoniec vyjadrili vytvorením vlastnej spoločnosti, pretože neexistuje lepší spôsob, ako premeniť prácu na koníčka alebo urobiť z koníčka prácu. Vyvíjame sa spoločne so širokým spektrom našich klientov, spoločne hľadáme znalosti, informácie a jednoducho čistú krásu plynúcu z pozorovania prírody.

Ďalekohľady a puškohľady z radu Titanium sú najobľúbenejším optickým vybavením medzi lovcami v Poľsku a strednej a východnej Európe. Nemecký inštitút DEVA testuje mnoho nami ponúkaných ďalekohľadov a zameriavacích ďalekohľadov. Veríme, že máme veľkú šancu vás uspokojiť, pretože po pracovnom čase sa spoločne zaoberáme rovnakou vášňou a hľadáme v nej to isté.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2