Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Ďalekohľad Focus Nordic - Outdoor Compact 10x25

Kód: 105455
Focus Outdoor je ďalekohľad zo série binokulárov, ktorý vás poteší nielen priaznivou cenou, ale aj vám bude robiť radosť po mnoho rokov....    Více
Sme oficiálni predajcovia značky Focus Sport Optics
Skladom, u Vás 21. 6. 2024
103,66 €
85,67 € bez DPH
Ďalekohľad Focus Nordic - Outdoor Compact 10x25
Ďalekohľad Focus Nordic - Outdoor Compact 10x25
Skladom, u Vás 21. 6. 2024
103,66 €

Popis a parametre

Focus Outdoor je ďalekohľad zo série binokulárov, ktorý vás poteší nielen priaznivou cenou, ale aj vám bude robiť radosť po mnoho rokov. Vodotesná konštrukcia naplnená dusíkom chráni ďalekohľad pred prachom a zabraňuje jeho zahmleniu. Ďalekohľady radu outdoor si poradia aj v nepriaznivých podmienkach.

Gumová rukoväť na tele ďalekohľadu zaisťuje dobrú priľnavosť a väčšiu bezpečnosť pri náraze. Vďaka jej ergonómii sa vám ďalekohľad nebude v rukách kĺzať a umožní vám pevný úchop.

Binokulárne ďalekohľady sú tiež dobre vyvážené a disponujú veľkým zaostrovacím kolieskom, čo uľahčuje prácu s rukavicami. Twist-up očnice umožňujú ďalekohľad používať s nasadenými okuliarmi.

Optická konštrukcia tohto modelu obsahuje hranoly zo skiel BAK4 (Baryové korunové sklo). Tie spolu s antireflexnou povrchovou úpravou MC (Multi Coating) zaisťujú jasný, ostrý a presný farebný obraz v celom zornom poli.

Vďaka priemeru objektívu 25mm vás môže tento ďalekohľad vždy sprevádzať - pri cestovaní, peších túrach, túrach do hôr alebo na prechádzku po lese. S hmotnosťou necelých 300g si ani nevšimnete, že ho so sebou nesiete.

Balenie: Ďalekohľad, krytky, ochranné puzdro, popruh na krk, čistiaca handrička na optiku.

Švédska značka Focus Sport Optics vyrába optiku od roku 1985. Jej produkty sú v Škandinávskych krajinách, kde je príroda nekompromisná, obľúbená vďaka skvelému pomeru ceny a výkonu. Na produkty poskytuje tiež rozšírenú 5-ročnú záruku.


Parametre:

Ochranná vrstva: MC
Dioptrická kompenzácia: +/-4
Očnice: Twist-Up
Twilight faktor: 12
Typ prizmy: Roof
Statívový adaptér: Nie
Typ skla: BaK-4
Použitie:Cestovanie, Príroda, Kompakt
Vodeodolnosť: Áno
Eye Relief (mm): 10 mm
IP vzdialenosť (mm): 58-71 mm
Objektív (mm) . 25 mm
Zväčšenie (x): 10 x
Rozmery (Š x V x D) (mm): 110 x 105 x 35 mm
Hmotnosť (g): 280 g
Zorné pole (1000m) (m): 107 m
Zorné pole (uhol) (°): 6,1°
Blízke zaostrenie (m): 7 m

Parametre k produktu

Priemer objektívu:
Zvětšení:
Farba:

Výrobca

Focus Sport Optics je najväčší distribútor fotografických produktov v Európe. Sortiment zahŕňa mnohé z najsilnejších značiek v oblasti fotoaparátov, optiky aj príslušenstva. Navyše ponúka aj produkty pod našou vlastnou značkou Focus.

Švédska značka Focus Sport Optics vyrába optiku od roku 1985. Jej produkty sú v Škandinávskych krajinách, kde je príroda nekompromisná, obľúbená vďaka skvelému pomeru ceny a výkonu. Na produkty poskytuje tiež rozšírenú 5-ročnú záruku.

História

  • Spoločnosť Focus Nordic vznikla zlúčením spoločností Focus Trading AB, Westheimer AS a Aronsen AS. Všetky tri spoločnosti boli už pred ich zlúčením 1. januára 2010 pomerne významnými vo svojich krajinách.
  • Westheimer A/S bola založená v roku 1955 Paulom Westheimerom, ktorý bol jedným z prvých importérov japonských fotoaparátov do Európy. Hlavnými značkami boli po dobu 50 rokov Canon a Minolta. Množstvo značiek sa následne rapídne rozrástlo, hlavne po tom, čo vedenie spoločnosti prevzal syn zakladateľa Mikael Westheimer.
  • Focus Trading AB založil v roku 1984 Thomas Wernbo. Všetko začalo v meste Mullsjö predajom projekčných obrazoviek, ale množstvo značiek a produktov postupne narastalo a tak bol presun spoločnosti do Göteborgu ďalším prirodzeným krokom.
  • Aronsen A/S z Nórska bola založená v roku 1989 Knutom Aronsenom a bola jednou z najznámejších a najtradičnejších spoločností v oblasti Nórskej fotografie už od konca 50 rokov 20. storočia.
  • Zlúčenie spoločností zahŕňa aj fínsku spoločnosť Focus Image Nordic OY, ktorá je vlastnená všetkými 3 spoločnosťami a bola založená v roku 2007.
  • V roku 2012 začala spoločnosť Focus Nordic predaj na Islande, v roku 2013 v Pobaltí, v roku 2016 v Poľsku av roku 2018 v Českej republike a na Slovensku.

Focus Nordic je členom organizácií zameraných na zber a recykláciu elektronických zariadení a batérií. Okrem toho aktívne pracujú na obmedzení spotreby papiera a nepotrebných obalových materiálov. Príkladom je stále častejšie zasielanie dokumentov, ako sú faktúry či ponuky výhradne elektronickou formou. Pracovníci skladu tiež pracujú na minimalizácii nepotrebných obalov všade, kde to je možné a na ochranu tovaru používajú papier namiesto plastov.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2