Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Ďalekohľad Fomei 10x25 BEATER DCF FMC

Kód: OY1713
Ďalekohľad Fomei 10x25 HUNTER DCF FMCĎalekohľady lineárne DCF konštrukcia. Silné, tmavo zelené pogumovanie a polycarbonové telo...    Více
Sme oficiálni predajcovia značky Fomei
Skladom u dodávateľa, u Vás 24. 6. 2024
129,67 €
107,17 € bez DPH
Ďalekohľad Fomei 10x25 BEATER DCF FMC
Ďalekohľad Fomei 10x25 BEATER DCF FMC
Skladom u dodávateľa, u Vás 24. 6. 2024
129,67 €

Popis a parametre

Ďalekohľad Fomei 10x25 HUNTER DCF FMC
Ďalekohľady lineárne DCF konštrukcia. Silné, tmavo zelené pogumovanie a polycarbonové telo ďalekohľadu zaručuje odolnosť ďalekohľadu pri každodennom používaní. Ďalekohľady sú odolné proti prachu a vode. Tubus je plnený suchým dusíkom, to zaisťuje nielen odolnosť proti vniknutiu vody, ale aj zabráneniu oroseniu optiky pri náhlej zmene teploty.

Rad HUNTER DCF je vybavený celosklenenou optikou, hranoly sú vyrobené z Bak4 skla. Šošovky sú opatrené antireflexnou vrstvou (FMC-FaseMultiCoated) v temne zelenom prevedení. Očnice ďalekohľadu sú vybavené Twist-Up očnicou, ktorá zaisťuje pohodlné pozorovanie aj pri použití okuliarov. Ďalekohľad je dodávaný vrátane púzdra a popruhu.

Paramtre:
Zväčšenie: 10x
Priemer objektívu: 25 mm
Zorný uhol: 5,9 °
Zorné pole v 1000m: 104m
Minimálna ostriaca vzdialenosť: 5 m
Relatívna svetelnosť: 6,25
Optický výstup: 2,5 mm
Sklo hranola: Bak4
Úprava šošoviek: FMC
Statívový závit: áno
Šírka: 107 mm
Dĺžka: 110 mm
Hmotnosť: 370 g

Parametre k produktu

Výrobca:
Priemer objektívu:
Zvětšení:
Farba:

Produkt se nachází v těchto kategoriích

Výrobca

Spoločnosť FOMEI bola založená v roku 1990. Naša činnosť je prevažne zameraná na predaj, výrobu a servis zariadení, materiálov a príslušenstva na záznam, spracovanie a archiváciu obrazu. Ako potvrdenie maximálnej kvality produktov a ponúkaných služieb sú divízie foto a rádiodiagnostika certifikované podľa ISO 9001. Z hľadiska organizácie obchodu a starostlivosti o zákazníkov sme rozdelení do nasledujúcich divízií:
Divízia foto zabezpečuje dodávky prístrojov, materiálov a príslušenstva do maloobchodnej siete špecializovaných predajní foto a optiky, profesionálnym fotografom, inštitúciám aj firemným zákazníkom, vrátane záručného a pozáručného servisu. Divízia ponúka kompletné riešenie pre stavbu fotoateliérov všetkých veľkostí a zameraní. Súčasťou týchto riešení sú aj materiály a zariadenia na výrobu spotrebnej i profesionálnej fotografie.
Divízia rádiodiagnostika ponúka kompletnú ponuku prístrojov, materiálov a príslušenstva pre medicinálnu rtg diagnostiku vrátane záručného a pozáručného servisu určenú všetkým typom zdravotníckych zariadení.
Divízia golf ponúka indoorové golfové simulátory a kompletné golfové vybavenie, a to ako špecializovaným obchodom, tak aj koncovým zákazníkom.
Naším hlavným cieľom je prispôsobovanie našej ponuky a spôsobu predaja súčasným trendom na trhu, aby sme čo najlepšie uspokojovali potreby našich zákazníkov v tuzemsku aj v zahraničí.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2