Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Ďalekohľad Fomei 8x32 BEATER DCF FMC

Kód: OY1712
Ďalekohľad Fomei 8x32 HUNTER DCF FMCĎalekohľady lineárne DCF konštrukcia. Silné, tmavo zelené pogumovanie a polycarbonové telo...    Více
Sme oficiálni predajcovia značky Fomei
Skladom u dodávateľa, u Vás 1. 7. 2024
154,07 €
127,33 € bez DPH
Ďalekohľad Fomei 8x32 BEATER DCF FMC
Ďalekohľad Fomei 8x32 BEATER DCF FMC
Skladom u dodávateľa, u Vás 1. 7. 2024
154,07 €

Popis a parametre

Ďalekohľad Fomei 8x32 HUNTER DCF FMC
Ďalekohľady lineárne DCF konštrukcia. Silné, tmavo zelené pogumovanie a polycarbonové telo ďalekohľadu zaručuje odolnosť ďalekohľadu pri každodennom používaní. Ďalekohľady sú odolné proti prachu a vode. Tubus je plnený suchým dusíkom, to zaisťuje nielen odolnosť proti vniknutiu vody, ale aj zabráneniu oroseniu optiky pri náhlej zmene teploty.

Rad HUNTER DCF je vybavený celosklenenou optikou, hranoly sú vyrobené z Bak4 skla. Šošovky sú opatrené antireflexnou vrstvou (FMC-FaseMultiCoated) v temne zelenom prevedení. Očnice ďalekohľadu sú vybavené Twist-Up očnicou, ktorá zaisťuje pohodlné pozorovanie aj pri použití okuliarov. Ďalekohľad je dodávaný vrátane púzdra a popruhu.

Paramtre:
Priblíženie 8x
Priemer objektívu 32 mm
Zorné pole v 1000 m 129 m
Sklo hranola Bak4
Úprava šošoviek FMC
Optický výstup 4 mm
Relatívna svetelnosť 16
Statívový závit áno
Rozmery 120 mm x 127 mm
Hmotnosť 569 g

Parametre k produktu

Výrobca:
Priemer objektívu:
Zvětšení:
Farba:

Produkt se nachází v těchto kategoriích

Výrobca

Spoločnosť FOMEI bola založená v roku 1990. Naša činnosť je prevažne zameraná na predaj, výrobu a servis zariadení, materiálov a príslušenstva na záznam, spracovanie a archiváciu obrazu. Ako potvrdenie maximálnej kvality produktov a ponúkaných služieb sú divízie foto a rádiodiagnostika certifikované podľa ISO 9001. Z hľadiska organizácie obchodu a starostlivosti o zákazníkov sme rozdelení do nasledujúcich divízií:
Divízia foto zabezpečuje dodávky prístrojov, materiálov a príslušenstva do maloobchodnej siete špecializovaných predajní foto a optiky, profesionálnym fotografom, inštitúciám aj firemným zákazníkom, vrátane záručného a pozáručného servisu. Divízia ponúka kompletné riešenie pre stavbu fotoateliérov všetkých veľkostí a zameraní. Súčasťou týchto riešení sú aj materiály a zariadenia na výrobu spotrebnej i profesionálnej fotografie.
Divízia rádiodiagnostika ponúka kompletnú ponuku prístrojov, materiálov a príslušenstva pre medicinálnu rtg diagnostiku vrátane záručného a pozáručného servisu určenú všetkým typom zdravotníckych zariadení.
Divízia golf ponúka indoorové golfové simulátory a kompletné golfové vybavenie, a to ako špecializovaným obchodom, tak aj koncovým zákazníkom.
Naším hlavným cieľom je prispôsobovanie našej ponuky a spôsobu predaja súčasným trendom na trhu, aby sme čo najlepšie uspokojovali potreby našich zákazníkov v tuzemsku aj v zahraničí.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2