Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Ďalekohľad MINOX BL 8x56 HD NEW

Kód: 62245N
Séria MINOX BL ponúka ľahké ďalekohľady, ktoré sú vhodné úplne pre každého. Ich ľahkosť spočíva v dizajne tela, ktoré je vyrobené z ultra...    Více
Skladom u dodávateľa, u Vás 28. 6. 2024
921,18 €
761,31 € bez DPH
Ďalekohľad MINOX BL 8x56 HD NEW
Ďalekohľad MINOX BL 8x56 HD NEW
Skladom u dodávateľa, u Vás 28. 6. 2024
921,18 €

Popis a parametre

Séria MINOX BL ponúka ľahké ďalekohľady, ktoré sú vhodné úplne pre každého. Ich ľahkosť spočíva v dizajne tela, ktoré je vyrobené z ultra silného polykarbonátu a spevnené gumou. Táto séria ponúka perfektné všestranné ďalekohľady, ktoré sú vhodné na denné používanie a obľúbené najmä u milovníkov vtáctva a safari nadšencov. výkonné “tzv. svetelné giganty “s rozsahom 56 mm sú ideálne pre lov, astronómiu a dokonca nápomocné aj v čase súmraku, svitania alebo mesačného svitu. Vďaka ich ergonomickému a pogumovanému povrchu sú ľahko uchopiteľné, robustné a vodotesné – vzhľadom na všetky vlastnosti sú si tieto ďalekohľady vedomé svojej ceny.

Nový dizajn a vylepšený výkon
Model 56 mm bol kompletne upravený a jeho optický výkon vylepšený. Vyznačuje sa novým dizajnom s pohodlným nosným mostíkom, vyšším kontrastom, mimoriadne širokým zorným poľom a vylepšenou redukciou rozptylu obrazu.

Zážitok z pozorovania
Výkonný optický systém s mnohovrstvenými šošovkami zaručuje najlepší optický výkon a prirodzenú reprodukciu farieb objektov pri pozorovaní. Šošovka objektívu disponuje inovatívnym HD sklom pre vylepšenú korekciu farieb a vyššiu priepustnosť svetla. Vďaka mnohovrstvenému hranolu typu roof s fázovou korekciou sa užívateľovi dostane obraz s úžasnými detailmi a vysokým kontrastom, aj v nepriaznivých svetelných podmienkach.

Komfortná manipulácia jednou rukou
Otvorený tvar modelu BL 8×56 umožňuje pri love a pri pozorovaní prírody spoľahlivú manipuláciu jednou rukou pre lepšiu voľnosť pohybu a poskytuje užívateľovi vynikajúce uchopenie aj v nepriaznivých podmienkach.

Pohodlné používanie aj pre nositeľov okuliarov
Nositelia okuliarov sa môžu tešiť na mimoriadne široké zorné pole 136 m bez Vinetácie. Otočné očnice s kliknutím na zaistenie do polohy sú ďalšou výhodou tohto modelu.

Technické parametre:
špeciálne HD sklo s výnimočným čiastočným rozptylom
pohodlný nosný mostík pre spoľahlivú manipuláciu jednou rukou
ľahké polykarbonátové telo

priemer predných šošoviek: 56 mm
výstupná pupila: 7 mm
zorné pole na 1000 m: 136 m, 7,2º
minimálna vzdialenosť zaostrenia: 3,5 m
prevádzková teplota: – 10 ° C až + 50 ° C
argónová výplň zabraňujúca zahmlievaniu
vodotesnosť do 5 m
otočné očnice
rozmery: 195 x 160 x 70 mm
hmotnosť: 1250 g

Nový binokulár BL HD je vyrobený v Nemecku, v hlavnej továrni spoločnosti Minox GmbH v meste Wetzlar a podlieha prísnej kontrole kvality.

Balenie obsahuje neoprénový popruh a obal na pohodlné nosenie a ochranu binokulára.

Parametre k produktu

Výrobca:
Priemer objektívu:
Zvětšení:
Farba:

Výrobca

Firma Minox vyvinula jeden z najmodernejších kompaktných a výkonných ďalekohľadov. Vyniká vrcholnou technológiou pre perfektné pozorovanie, premiérovou kvalitou spĺňajúcou najvyššie požiadavky a širokú paletu vlastností. Pri navrhovaní a vyrábaní produktov Minox sa najvyšší dôraz kladie na poskytovanie čo najvyššej kvality a bezkompromisnej presnosti mechaniky. Ďalekohľady, miniteleskopy a športové ďalekohľady sú tiež extrémne robustné. Produkty sa môžu pýšiť spoľahlivosťou a dlhou životnosťou a sú výsledkom pokrokovej produkcie vrcholných nemeckých technických schopností a vďaka nim mám možnosť vidieť svet z mnohých uhlov s dokonalým priblížením a bohatým jasom a kontrastom farieb.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2