Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Ďalekohľad Steiner Nighthunter 8x56

Kód: 2310
Ďalekohľad Steiner Nighthunter 8x56V novom NH 8×56 sa snúbi desaťročia skúseností z loveckej praxe s najvyšším optickým výkonom a...    Více
Skladom u dodávateľa, u Vás 1. 7. 2024
1 285,77 €
1 062,62 € bez DPH
Ďalekohľad Steiner Nighthunter 8x56
Ďalekohľad Steiner Nighthunter 8x56
Skladom u dodávateľa, u Vás 1. 7. 2024
1 285,77 €

Popis a parametre

Ďalekohľad Steiner Nighthunter 8x56
V novom NH 8×56 sa snúbi desaťročia skúseností z loveckej praxe s najvyšším optickým výkonom a inovácií bez kompromisov. Zatiaľ čo iní lovci sa s bežnou optikou iba dohadujú čo vidia, vy máte pri love s novým NH 8×56 možnosť vidieť zver bezpečne za šera aj v noci!

Výhody NH 8×56

  •  jasný obraz za šera aj v noci (jasné kontúry)
  •  stále veľmi ostrý obraz aj za nepriaznivých svetelných podmienok
  •  robustnosť, odolnosť a trvanlivosť
  •  výdrž za zlých poveternostných podmienok
  •  široké zorné pole pre lepší prehľad v každej situácii
  •  nový a praktický dizajn
  •  nový Lumi Clip umožňuje bezpečné použitie ďalekohľadu aj v úplnej tme
  •  Ergo Flex očnice chránia pred dopadajúcim bočným svetlom
  •  Nano protection chráni optiku pred vodou a špinou


Parametre:
Objektív: 56 mm
Priblíženie: 8 x
Váha: 1090 g
Šírka: 200 mm
Výška: 212 mm
Výstupná pupila: 7,0 mm
Stmievací faktor: 21.2
Zorné pole v 1000 m: 135 m
Systém zaostrenia: Sports-Auto-Focus
Nano-ochrana: Áno
Vodeodolnosť: Vode odolný do 5 m
Rozsah teplôt: -40 °C do +80 °C
Očnice: ErgoFlex
Pogumovanie: NBR-Longlife
Upevnenie popruhu: ClicLoc
Krytky objektívu: Áno
Krytka proti dažďu: Áno
Taška: Áno
Záruka: 30 rokov

Parametre k produktu

Výrobca:
Priemer objektívu:
Zvětšení:
Farba:

Výrobca

Pohľad firmy Steiner na svet - úspešný príbeh z Bavarialfu môžete vidieť na ďalekohľadoch Steinera, môžete cítiť tú vášeň a fascinujúci úspešný príbeh dlho zavedenej spoločnosti, ktorá bola založená v roku 1947 Karlom Steinerom. Dnes má firma 150 zamestnancov a považuje sa za medzinárodnú spoločnosť. Steiner - optik je aktívny celkom v 65 krajinách po celom svete. Po viac ako 60 rokoch, je meno Steiner synonymom najvyššej kvality presnosti a kvalitného spracovávania z mesta Bayreuth. Po viac ako 60 rokoch, je meno Steiner synonymom najvyššej kvality presnosti a kvalitného spracovávania z mesta Bayreuth. Cieľ pre dokonale zrekonštruované ďalekohľady, je to, aby ďalekohľady inšpirovali ľudí, aby si užili svoje skúsenosti naplno tak, ako si ich naplno užili práve zakladateľ Karl Steiner. Jeho syn, Carl Steiner, pokračuje v tomto cieli, ktorý je stále hlavnou zásadou spoločnosti aj dnes. Steiner ďalekohľady stoja za optickú inováciu a vyjadrujú najvyššiu kvalitu spracovania.

Steiner - optik ponúka širokú škálu produktov v oblasti lovu, námorných/vodných športov, outdooru a pozorovania vtákov. Od modelov pre začiatočníkov až pre profesionálne okuliare, optimálne ďalekohľady pre každého používateľa.

Steiner - optik v Bayreuthe neustále sledujú maximálnu kvalitu a trendy. Filozofia spoločnosti je založená na spoľahlivosti a trvalej kvalite, a to nielen pre zákazníkov, ale aj pre partnerov a zamestnancov. Úspech spoločnosti je založený na nemennom súbore hodnôt, rodinnej tradícii, a udržanie si výrobu doma - v Nemecku, na vytváraní nových pracovných miest, kvalifikované školenia pre pracovníkov a investície do výskumov a vývoja. Nálepka "Made in Germany" (vyrobené v Nemecku) a "handmade Steiner-Optik" (ručne vyrobené Steiner-optik) predstavujú prvotriednu technológiu, ktorá trvá. Žiadne ďalekohľady neopúšťajú továreň bez toho, aby neprešli úrovni funkčnosti a skúšania materiálov, ktorá je bezkonkurenčná v priemysle, čo zaručuje optickú perfektnosť a funkčnosť produktu. Štandardy sú neustále obnovované a pokračujú v snahe zdokonaľovať kvalitu výrobkov Steiner.

Toto je presne ten dôvod, prečo je Steiner lídrom na svetovom trhu v profesionálnych kvalitných ďalekohľadoch. Továreň v Bayreuthe je z jedným svetovo najvyspelejších výrobných a výskumných pracovísk pre ďalekohľady. Investícia vo výške viac ako milióny eur, je v Bayreuthe pre zabezpečenie ľudských a technických zdrojov potrebná pre pokračujúci úspech spoločnosti aj v budúcnosti. Steiner je jedinou spoločnosťou v odbore, ktorá sa špecializuje výhradne na ďalekohľady.

Steiner – optik nedávno získal Beretta Group a je teraz súčasťou Beretta rodiny. Taliansky Beretta je najstarší výrobca zbraní na svete. Zbrane sú vyrábané v talianskej Galdone Val Trompia od roku 1526. Medzi ďalšími spoločnosti Beretta Group patria aj Benelli (Taliansko), Uberti (Taliansko), Sako, Tikka (oboje Fínsko) a Burris (USA).

Steiner ďalekohľady sú prvou voľbou pre každého, ktorí nechcú robiť v kvalite kompromisy.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2