Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Ďalekohľad Steiner Ranger LRF 10x42

Kód: 23170900
Ďalekohľad STEINER RANGER LRF 10x42 s integrovaným diaľkomeromRanger LRF spája inovatívny dizajn, perfektnú ergonómiu a maximálnu...    Více
Skladom u dodávateľa, u Vás 1. 7. 2024
1 439,80 €
1 189,92 € bez DPH
Ďalekohľad Steiner Ranger LRF 10x42
Ďalekohľad Steiner Ranger LRF 10x42
Skladom u dodávateľa, u Vás 1. 7. 2024
1 439,80 €

Popis a parametre

Ďalekohľad STEINER RANGER LRF 10x42 s integrovaným diaľkomerom
Ranger LRF spája inovatívny dizajn, perfektnú ergonómiu a maximálnu presnosť v jednom produkte.
Jedinečný štíhly dizajn, v ktorom je umiestnená všetka elektronika, umožňuje pohodlnú manipuláciu a presné meranie v každej situácii.

Jasne čitateľný displej a integrovaná kompenzácia uhla vám umožní jednoduché a presné meranie
na zabezpečenie vášho úspechu pri love. S legendárnou robustnosťou, ktorý odlišuje každý produkt Steiner, prenáša Ranger LRF Váš lov na úplne novú úroveň.

INTEGROVANÝ SKLONOMER
Ranger LRF má okrem diaľkomeru sklonomer, ktorý individuálne meria príslušný uhol resp.
ukazuje vodorovnú vzdialenosť. Zvlášť pri love v horách je to pre lovcov nepostrádateľná vlastnosť pre bezpečný výstrel.

EXTRÉMNA ROBUSTNOSŤ
Použitím hliníkového puzdra bola dosiahnutá robustná a spoľahlivá konštrukcia s odolnosťou proti nárazu až 11G. Vďaka dusíkovej náplni sa dovnútra nedostane prach, nečistoty ani kondenzovaná voda.

INOVATÍVNY DIZAJN A ERGONÓMIA
Nový Ranger LRF konštrukcia „Dachkant“ namiesto známeho systému Porro. Tenká konštrukcia a nový inovatívny dizajn s vylepšenou ergonómiou zaisťujú bezpečnú a pohodlnú manipuláciu aj vo vlhkom prostredí alebo v rukaviciach.

REŽIM SKENOVANIA
Režim skenovania ponúka obrovskú výhodu s rýchlo sa meniacimi vzdialenosťami pohyblivých cieľov.
Permanentné meranie umožňuje rýchlu a jednoduchú detekciu niekoľkých objektov za sebou alebo presné určenie vzdialenosti zveri v pohybe.

NAJLEPŠÍ JAS DISPLEJE SVOJEJ TRIEDY
Správny jas displeja v každej situácii. Ranger LRF presvedčí nielen neuveriteľným kontrastom a optickým výkonom, integrované rozhranie môže byť tiež upravené v závislosti od prostredia. To sľubuje najlepší možný prehľad a potrebnú bezpečnosť v každej loveckej situácii.

Parametre

Pevné zväčšenie  10 x
Vodeodolnosť  Áno, do 1 m
Plnenie dusíkom  Áno
Prevádzková doba  Až 2.500 meraní
Prevádzkové teploty -20 - +50 stupňov Celzia
Priemer objektívu 42 mm
Optický systém  High-Contrast
Stmievací faktor 20.49
Priemer výstupnej pupily  4.2 mm
Zorné pole na 1000 m 105 m
Minimálna pozorovacia vzdialenosť  5 m
Napájanie  CR2
Rozsah merania  25 - 1.800 m
Hmotnosť 1100 g
Presnosť merania +/- 1 m do 300 m, +/- 2 m do 600 m, +/- 0.5 % nad 600 m
Šírka  140 mm
Výška 210 mm
Dĺžka 56 mm

Parametre k produktu

Výrobca:
Priemer objektívu:
Zvětšení:
Farba:

Výrobca

Pohľad firmy Steiner na svet - úspešný príbeh z Bavarialfu môžete vidieť na ďalekohľadoch Steinera, môžete cítiť tú vášeň a fascinujúci úspešný príbeh dlho zavedenej spoločnosti, ktorá bola založená v roku 1947 Karlom Steinerom. Dnes má firma 150 zamestnancov a považuje sa za medzinárodnú spoločnosť. Steiner - optik je aktívny celkom v 65 krajinách po celom svete. Po viac ako 60 rokoch, je meno Steiner synonymom najvyššej kvality presnosti a kvalitného spracovávania z mesta Bayreuth. Po viac ako 60 rokoch, je meno Steiner synonymom najvyššej kvality presnosti a kvalitného spracovávania z mesta Bayreuth. Cieľ pre dokonale zrekonštruované ďalekohľady, je to, aby ďalekohľady inšpirovali ľudí, aby si užili svoje skúsenosti naplno tak, ako si ich naplno užili práve zakladateľ Karl Steiner. Jeho syn, Carl Steiner, pokračuje v tomto cieli, ktorý je stále hlavnou zásadou spoločnosti aj dnes. Steiner ďalekohľady stoja za optickú inováciu a vyjadrujú najvyššiu kvalitu spracovania.

Steiner - optik ponúka širokú škálu produktov v oblasti lovu, námorných/vodných športov, outdooru a pozorovania vtákov. Od modelov pre začiatočníkov až pre profesionálne okuliare, optimálne ďalekohľady pre každého používateľa.

Steiner - optik v Bayreuthe neustále sledujú maximálnu kvalitu a trendy. Filozofia spoločnosti je založená na spoľahlivosti a trvalej kvalite, a to nielen pre zákazníkov, ale aj pre partnerov a zamestnancov. Úspech spoločnosti je založený na nemennom súbore hodnôt, rodinnej tradícii, a udržanie si výrobu doma - v Nemecku, na vytváraní nových pracovných miest, kvalifikované školenia pre pracovníkov a investície do výskumov a vývoja. Nálepka "Made in Germany" (vyrobené v Nemecku) a "handmade Steiner-Optik" (ručne vyrobené Steiner-optik) predstavujú prvotriednu technológiu, ktorá trvá. Žiadne ďalekohľady neopúšťajú továreň bez toho, aby neprešli úrovni funkčnosti a skúšania materiálov, ktorá je bezkonkurenčná v priemysle, čo zaručuje optickú perfektnosť a funkčnosť produktu. Štandardy sú neustále obnovované a pokračujú v snahe zdokonaľovať kvalitu výrobkov Steiner.

Toto je presne ten dôvod, prečo je Steiner lídrom na svetovom trhu v profesionálnych kvalitných ďalekohľadoch. Továreň v Bayreuthe je z jedným svetovo najvyspelejších výrobných a výskumných pracovísk pre ďalekohľady. Investícia vo výške viac ako milióny eur, je v Bayreuthe pre zabezpečenie ľudských a technických zdrojov potrebná pre pokračujúci úspech spoločnosti aj v budúcnosti. Steiner je jedinou spoločnosťou v odbore, ktorá sa špecializuje výhradne na ďalekohľady.

Steiner – optik nedávno získal Beretta Group a je teraz súčasťou Beretta rodiny. Taliansky Beretta je najstarší výrobca zbraní na svete. Zbrane sú vyrábané v talianskej Galdone Val Trompia od roku 1526. Medzi ďalšími spoločnosti Beretta Group patria aj Benelli (Taliansko), Uberti (Taliansko), Sako, Tikka (oboje Fínsko) a Burris (USA).

Steiner ďalekohľady sú prvou voľbou pre každého, ktorí nechcú robiť v kvalite kompromisy.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2