Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Ďalekohľad Steiner Ranger Xtreme 8x42

Kód: EM0564
Steiner Ranger Xtreme 8x42Ďalekohľad Steiner Ranger Xtreme 8x42 je všestranný, kompaktný a ľahko uchopiteľný ďalekohľad vhodný do rôznych...    Více
Skladom u dodávateľa, u Vás 28. 6. 2024
738,62 €
610,43 € bez DPH
Ďalekohľad Steiner Ranger Xtreme 8x42
Ďalekohľad Steiner Ranger Xtreme 8x42
Skladom u dodávateľa, u Vás 28. 6. 2024
738,62 €

Popis a parametre

Steiner Ranger Xtreme 8x42
Ďalekohľad Steiner Ranger Xtreme 8x42 je všestranný, kompaktný a ľahko uchopiteľný ďalekohľad vhodný do rôznych rozmanitých terénov. Ide skrátka o všestranný ďalekohľad so širokým zorným poľom.

Firma Steiner používa vysoko kontrastnú optiku, ktorá sprostredkováva jasný obraz s vysokou ostrosťou kontúr as prirodzenou farebnosťou už od vzdialenosti 2 metre.

Ďalekohľad Steiner Ranger Xtreme 8x42 môžete ľahko zaostriť použitím systému FAST-CLOSE-FOCUS. Nachádza sa v stredovej časti. Zaostrujete rýchlo a plynulo a získate ostré detaily od malej vzdialenosti až do nekonečna.

Veľmi široké zorné pole umožňuje pohodlné pozorovanie rozsiahlych plôch.

Ďalekohľad je robustný, odolný, vyrobený z polykarbonátu Makrolon. Je vode odolný do 3 metrov, plnený stlačeným dusíkom. Môžete ho používať pri teplotách od -20oC do +80oC.

Protišmykové NBR-Longlife-pogumovanie odpudzuje olej, kyslé tekutiny a chráni ďalekohľad pred vplyvmi počasia.

Ergonomický dizajn s pogumovanými ovládacími prvkami dovoľuje ľahkú manipuláciu aj v prípade, že máte na rukách rukavice. Očnice vyrobené z mäkkého trvanlivého silikónu tieni bočné svetlo. Užívatelia s okuliarmi ich môžu ľahko sklopiť.

Pripojenie popruhu ClicLoc k ďalekohľadu umožňuje bezpečné, pohodlné nosenie a zároveň rýchle uchopenie a pozorovanie.

Ďalekohľad sa dodáva s elegantným funkčným puzdrom, ClicLoc-neoprenovým popruhom, ochrannými krytkami a krytkami objektívu.

Pevné zväčšenie 8 x
Priemer objektívu 42 mm
Optický systém High-Contrast
Minimálna pozorovacia vzdialenosť 1.9 m
Zorné pole na 1000 m 125 m
Priemer výstupnej pupily 5.3 mm
Stmievací faktor 18.3
Svetelnosť objektívu 28
Hmotnosť 780 g
Šírka 125 mm
Výška 147 mm
Dĺžka 63 mm

Parametre k produktu

Výrobca:
Priemer objektívu:
Zvětšení:
Farba:

Výrobca

Pohľad firmy Steiner na svet - úspešný príbeh z Bavarialfu môžete vidieť na ďalekohľadoch Steinera, môžete cítiť tú vášeň a fascinujúci úspešný príbeh dlho zavedenej spoločnosti, ktorá bola založená v roku 1947 Karlom Steinerom. Dnes má firma 150 zamestnancov a považuje sa za medzinárodnú spoločnosť. Steiner - optik je aktívny celkom v 65 krajinách po celom svete. Po viac ako 60 rokoch, je meno Steiner synonymom najvyššej kvality presnosti a kvalitného spracovávania z mesta Bayreuth. Po viac ako 60 rokoch, je meno Steiner synonymom najvyššej kvality presnosti a kvalitného spracovávania z mesta Bayreuth. Cieľ pre dokonale zrekonštruované ďalekohľady, je to, aby ďalekohľady inšpirovali ľudí, aby si užili svoje skúsenosti naplno tak, ako si ich naplno užili práve zakladateľ Karl Steiner. Jeho syn, Carl Steiner, pokračuje v tomto cieli, ktorý je stále hlavnou zásadou spoločnosti aj dnes. Steiner ďalekohľady stoja za optickú inováciu a vyjadrujú najvyššiu kvalitu spracovania.

Steiner - optik ponúka širokú škálu produktov v oblasti lovu, námorných/vodných športov, outdooru a pozorovania vtákov. Od modelov pre začiatočníkov až pre profesionálne okuliare, optimálne ďalekohľady pre každého používateľa.

Steiner - optik v Bayreuthe neustále sledujú maximálnu kvalitu a trendy. Filozofia spoločnosti je založená na spoľahlivosti a trvalej kvalite, a to nielen pre zákazníkov, ale aj pre partnerov a zamestnancov. Úspech spoločnosti je založený na nemennom súbore hodnôt, rodinnej tradícii, a udržanie si výrobu doma - v Nemecku, na vytváraní nových pracovných miest, kvalifikované školenia pre pracovníkov a investície do výskumov a vývoja. Nálepka "Made in Germany" (vyrobené v Nemecku) a "handmade Steiner-Optik" (ručne vyrobené Steiner-optik) predstavujú prvotriednu technológiu, ktorá trvá. Žiadne ďalekohľady neopúšťajú továreň bez toho, aby neprešli úrovni funkčnosti a skúšania materiálov, ktorá je bezkonkurenčná v priemysle, čo zaručuje optickú perfektnosť a funkčnosť produktu. Štandardy sú neustále obnovované a pokračujú v snahe zdokonaľovať kvalitu výrobkov Steiner.

Toto je presne ten dôvod, prečo je Steiner lídrom na svetovom trhu v profesionálnych kvalitných ďalekohľadoch. Továreň v Bayreuthe je z jedným svetovo najvyspelejších výrobných a výskumných pracovísk pre ďalekohľady. Investícia vo výške viac ako milióny eur, je v Bayreuthe pre zabezpečenie ľudských a technických zdrojov potrebná pre pokračujúci úspech spoločnosti aj v budúcnosti. Steiner je jedinou spoločnosťou v odbore, ktorá sa špecializuje výhradne na ďalekohľady.

Steiner – optik nedávno získal Beretta Group a je teraz súčasťou Beretta rodiny. Taliansky Beretta je najstarší výrobca zbraní na svete. Zbrane sú vyrábané v talianskej Galdone Val Trompia od roku 1526. Medzi ďalšími spoločnosti Beretta Group patria aj Benelli (Taliansko), Uberti (Taliansko), Sako, Tikka (oboje Fínsko) a Burris (USA).

Steiner ďalekohľady sú prvou voľbou pre každého, ktorí nechcú robiť v kvalite kompromisy.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2