Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Ďalekohľad Swarovski EL 10x42 WB Swarovision

Kód: EM0048
Ďalekohľady Swarovski radu EL 42Revolučná SWAROWSKI TECHNOLÓGIA od SWAROVSKI OPTIK dáva novému modelu EL 42 predtým nedosiahnuteľnú...    Více
Sme oficiálni predajcovia značky Swarovski Optik
Skladom u dodávateľa, u Vás 1. 7. 2024
2 300,81 €
2 070,73 €
1 711,35 € bez DPH
Ďalekohľad Swarovski EL 10x42 WB Swarovision
Ďalekohľad Swarovski EL 10x42 WB Swarovision
Skladom u dodávateľa, u Vás 1. 7. 2024
2 070,73 €

Popis a parametre

Ďalekohľady Swarovski radu EL 42
Revolučná SWAROWSKI TECHNOLÓGIA od SWAROVSKI OPTIK dáva novému modelu EL 42 predtým nedosiahnuteľnú úroveň kvality obrazu - dokonca aj za zlých svetelných podmienok. Kombinácia priestorovo plochých šošoviek, optimalizovaných vrstiev a veľkého odstupu očí zaisťuje maximálny kontrast až do okrajov obrazu, krištáľovo jasné farby a 100% širokouhlé pole aj pre užívateľov s okuliarmi.

Optika:
· Optický systém poskytuje brilantne ostrý, kontrastný a jasný obraz bez farebného rozkladu na kontrastných rozhraniach. Farebné podanie je úplne prirodzené a verné. Stredové prepojenie tubusov je odľahčené, takže ďalekohľady majú aj nižšiu hmotnosť a dajú sa tak lepšie držať v jednej ruke. Všetky modely sú plnené dusíkom proti zahmlievaniu optiky. Vodotesnosť je zaručená do tlaku zodpovedajúcemu 4 metrovému vodnému stĺpcu.
· Optické materiály s vysokou transmináciou, optické vrstvy SWAROBRIGHT na hranoloch, systém strechových hranolov a fázové vrstvy na plochách zaručujú brilanciu a verné podanie obrazu.
· Kontrast a prirodzená kvalita obrazu za takmer všetkých svetelných podmienok vďaka úplne novo vypočítanej, obzvlášť silnej optike.
· Širokouhlý okulár pre obzvlášť veľké zorné pole 133 m/1000 m
· Integrovaná dioptrická korekcia vo výsuvnom zaostrovacom koliesku.
· Senzačné ostrenie od 1,5 m

Dizajn:
· NOVINKA ! Komfortné nosenie prostredníctvom plávajúceho popruhu vyrobeného zo špeciálneho materiálu s obzvlášť silným vztlakom, ktorý spomaľuje klesanie ďalekohľadu po prípadnom páde do vody.
· Nízka hmotnosť 800 g a perfektné vyváženie.
· Extrémne ľahké, ale mimoriadne stabilné horčíkové telo ďalekohľadu.
· Jedinečný funkčný dizajn s tvarovaním pre prsty pre jednoduchú obsluhu jednou rukou.
· Rýchle ostrenie aj v rukaviciach vďaka veľkému ryhovanému zaostrovaciemu koliesku.
· Odolný proti znečisteniu, prachotesný a vodotesný do hĺbky 4 m.

Príslušenstvo:
· ďalekohľad, taška, popruh na krk, Snap Shot adapter S3, utierka na optiku

ĎALEKOHĽADY EL Od svojho uvedenia na trh v roku 1999 predstavuje modelový rad EL od firmy SWAROVSKI OPTIK míľnik v obore pozorovacej optiky. Špičková optika bola v novej sétrii EL doplnená o balíček FieldPro, ktorý posúva pohodlie a funkčnosť na novú úroveň

BALÍČEK FIELDPRO

JEDNODUCHÉ A PRUŽNÉ. Pripnutie a odopnutie remeňa nebolo nikdy jednoduchšie. Vďaka novému konektoru remeňa s bajonetovou západkou môžete jednoducho a rýchlo pripnúť nové remene k ďalekohľadu a rovnako rýchlo ich odopnúť.

CHRÁNENÉ A V BEZPEČÍ. Nové krytky objektívu esteticky zapadajú do celkového designu a ponúkajú maximálnu ochranu pred externými vplyvmi. Mechanizmus so západkou vám umožňuje bezpečne pripojiť krytky objektívu k ďalekohľadu, takže už nehrozí ich strata.

PRAKTICKÉ A PRISPÔSOBITEĽNÉ. Nové tlačidlo nastavovania dĺžky remeňa je elegantné a funkčné. Jediným otočením je možné remeň nastaviť na ideálnu dĺžku.

VŽDY SPOĽAHLIVÉ. Aby sa zabránilo nechcenej zmene nastavenia dioptrií, nové ďalekohľady EL sú vybavené funkciou praktického integrovaného uzamknutia.

Parametre k produktu

Priemer objektívu:
Zvětšení:
Farba:

Výrobca

Swarovski Optik je rodinná firma, ktorá sa nechala inšpirovať prírodou. Vážiť si prírodu je nevyhnutnou súčasťou ich filozofie. Rakúska spoločnosť založená v roku 1949 sa špecializuje na vývoj a výrobu optických prístrojov prémiovej kvality. Ich ďalekohľady, pozorovacie ďalekohľady, puškohľady, nočné videnie sú správnou voľbou pre náročných užívateľov. Úspech firmy je založený na jej inovačnej sile, kvalite a estetickom dizajne ich produktov. Naša firma je oficiálny díler optiky a príslušenstva Swarovski optik. Pravidelne sme školení priamo u výrobcu vo výrobnom priestore v Rakúskom Absame. Vďaka tomu môžeme našim zákazníkom ponúknuť nadštandardný servis a poradenstvo v rámci všetkých produktov Swarovski Optik. Naša firma ponúka všetkým majiteľom tovaru Swarovski optik poradenské služby s vhodným výberom tovaru z portfólia Swarovski optik. Ďalej sme schopní základného servisu optiky, ako je čistenie optiky, výmena náhradných dielov a iné. Vykonávame servis a školenia pre ideálne používanie balistických veží BTF (aj iných). Nastavovanie prístrojov s balistickými programami ako Swarovski dS, alebo EL-Range

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2