Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 723 320 718
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Matěj Náhlý
Matěj Náhlý

Jednooperačný lis Hornady - LOCK-N-LOAD - CLASSIC

Kód: HOR085001
Precíznosť a jednoduchosť robí z Classic Press víťaza svojej kategórie.Jednooperačný lis je ideálny pre začiatočníkov aj pre tých, ktorí...    Více
Objednané u dodávateľa, možnosť predobjednať
278,05 €
229,79 € bez DPH
Jednooperačný lis Hornady - LOCK-N-LOAD - CLASSIC
Jednooperačný lis Hornady - LOCK-N-LOAD - CLASSIC
Objednané u dodávateľa, možnosť predobjednať
278,05 €

Popis a parametre

Precíznosť a jednoduchosť robí z Classic Press víťaza svojej kategórie.
Jednooperačný lis je ideálny pre začiatočníkov aj pre tých, ktorí chcú úplnú kontrolu nad celým procesom prebíjania. Lock-N-Load Classic poskytuje spoľahlivosť a presnosť vďaka svojmu jedinečne naklonenému pevnému liatemu rámu, ktorý ponúka väčšiu viditeľnosť a jednoduchší prístup k nábojnici. Systém rýchlej výmeny matrice Lock-N-Load, navrhnutý na zaistenie dokonalého zarovnania držiaka matrice, uľahčuje a zrýchľuje proces.

SYSTÉM RÝCHLE ZMENY MATRICE LOCK-N-LOAD®
Systém Lock-N-Load® vám umožní nielen výmenu z jednej matrice na druhú v priebehu niekoľkých sekúnd, ale taktiež ponúkajú najrýchlejšie a najjednoduchšie nastavenie matrice na trhu. Stačí nastaviť matricu a utiahnuť krúžok Sure-Loc™ na puzdre Lock-N-Load®. Rýchlo odoberte a znovu nainštalujte bez toho, aby ste museli znovu nastavovať matricu.

POWER-PAC - RAMENO Z TUHEJ OCELE
Rameno páky sa otáča na oceľových čapoch, ktoré prechádzajú cez odliaty rám. Konštrukcia tiahel Power-Pac znásobuje páku, ktorú aplikujete na páku, čo uľahčuje prácu a znižuje únavu používateľa.

POZITÍV PRIMING SYSTEM™ (PPS)
Akonáhle sa prázdny zápalkovač vysunie do hornej úvrate, môžete do PPS pridať novú zápalku, samočinne sa zarovná, zápalka je v spodnej časti úvrate, kde je pákový efekt najlepší, usadená do nábojnice. Vhodný ako pre malé tak veľké zápalky.

STRONG ANGLED FRAME
Tento vysoko legovaný rám z ľahkej zliatiny ponúka tuhosť a stabilitu potrebnú na presné opätovné prebíjanie. Jedinečný uhol rámu umožňuje lepšiu viditeľnosť a ľahší prístup k nábojnici v lise.

GRIP HANDLE- PÁKA
Veľká priľnavosť a tvar gule znižuje únavu páky. Dlhá rukoväť zvyšuje pákový efekt a znižuje námahu.

Parametre k produktu

Výrobca:

Produkt se nachází v těchto kategoriích

Výrobca

Hornady Manufacturing Company je popredný americký výrobca streliva, komponentov pre prebíjanie a príslušenstvo so sídlom v Grand Island, Nebraska.

Hornady vyrábajú strelivo pre šport a lov, ale tiež pre sebaobranu. V roku 1990 získala firma Hornady XTP (čo je skratka pre Extreme Terminal Performance) cenu za výrobok za zásluhy 1990 od Národnej asociácie federálnych licencovaných predajcov. Spoločnosť bola hlavným vývojárom nábojov rimfire 17 HMR a 17HM2, ktoré sú stále populárnejšie pre lov drobnej zveri a škodcov. Hornady úzko spolupracuje s výrobcom strelných zbraní Sturm a Ruger na vývoji nového radu nábojov Ruger vrátane .480 Ruger, .204 Ruger a .375 Ruger.

Spoločnosť vyvinula muníciu LEVERevolution, ktorá používa spitzer guľku s mäkkým elastomérovým hrotom, aby poskytla lepší aerodynamický výkon ako plochejšie guľky. Hornady vyrába množstvo komponentov na prebíjanie, vrátane nábojníc, striel a súčiastok na prebíjanie brokových nábojov. Ďalej tiež vyrába nástroje a príslušenstvo na prebíjanie ako napr. prebíjacie lisy, matrice a pod.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2