Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Kolimátor - Blaser RD20 - vrátane montáže Blaser

Kód: 09*10*020
Blaser RD20 je zameriavač s červeným bodom špeciálne vyvinutý pre pušky Blaser, aby poskytoval lepší obraz pre rýchle výstrely. Vyznačuje...    Více
Sme oficiálni predajcovia značky Blaser
Skladom u dodávateľa, u Vás 4. 3. 2024
915,65 €
756,74 € bez DPH
Kolimátor - Blaser RD20 - vrátane montáže Blaser
Kolimátor - Blaser RD20 - vrátane montáže Blaser
Skladom u dodávateľa, u Vás 4. 3. 2024
915,65 €

Popis a parametre

Blaser RD20 je zameriavač s červeným bodom špeciálne vyvinutý pre pušky Blaser, aby poskytoval lepší obraz pre rýchle výstrely. Vyznačuje sa jedinečnou kombináciou veľkého vnútorného priemeru a minimálneho zablokovania cieľa puzdrom. Originálny držiak na sedlo Blaser je hladko integrovaný do hliníkového krytu, čo má za následok elegantný a kompaktný vzhľad s nižšou celkovou hmotnosťou. Tieto vlastnosti je možné dosiahnuť iba vtedy, keď je zameriavač s červeným bodom dokonale zladený s puškou.

RD20 je ideálna optika pre rýchle výstrely na riadených lovech a ako vymeniteľné príslušenstvo pre všetky pušky Blaser, vďaka čomu je ideálnym doplnkom k puškohľadu.

Lepší obraz: priemer 36 mm s pokrytím steny puzdra iba 3,5 mm.
Pre každé počasie: Ochranné šošovky odolné proti poškriabaniu, ktoré sú takmer v jednej rovine s puzdrom – ľahko sa čistia od kvapiek vody, snehu a nečistôt.
Vždy pripravený: S funkciou IIC sa RD20 vyznačuje energeticky úsporným konceptom s inteligentnými vypínacími funkciami a umožňuje tak životnosť až 50 000 hodín.

Parametre:
Pevné zväčšenie 1 x
Veľkosť bodu 2 MOA
Prekrytie svetelným bodom 29 mm na 50 m / 58 mm na 100 m
Hmotnosť vrátane montáže 195 g

Parametre k produktu

Výrobca:
Farba:

Produkt se nachází v těchto kategoriích

Videa a videonávody

Inštruktážne video výrobcu

Výrobca

Nemecká firma Blaser, ako dlhoročný významný výrobca zbraní a príslušenstva pre aktívny lov, známa po celom svete, dospela v roku 2003 k rozhodnutiu, že svoje budúce pôsobenie rozšíri o výrobu oblečenia pre lov. Celý proces tohto vývoja je založený na skúsenostiach aktívnych lovcov, ktorí dokážu najlepšie špecifikovať požiadavky na toto oblečenie. Vzniká tak línia Blaser - active outfits, ktorá si do svojho loga volí veľmi odolnú ovcu Argali. Názvom Argali je pomenovaná aj hlavná kolekcia loveckého oblečenia. Následne je tento program rozšírený o elegantné voľnočasové oblečenie, saká, košele, tričká, mikiny, džínsy pre mužov aj ženy. Argali Label sa stáva značkou profesionálneho športovo elegantného oblečenia pre lov aj voľný čas. Charakteristické pre Blaser - active outfits je spojenie vysokej kvality, profesionálneho spracovania a športovej elegancie. K tomu vyvinula firma Blaser vlastné membrány a ďalšie materiály.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2