Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Nanoprotech Gun - antikorózny sprej na zbrane

Kód: EM0933
Nanoprotech Gun - antikorózny sprej na zbrane Antikorózny sprej Nanoprotech Gun je špeciálne navrhnutý na ošetrenie všetkých palných...    Více
Sme oficiálni predajcovia značky Nanoprotech

Vyberte variantu:

Skladom, u Vás 21. 6. 2024
od 10,53 €
8,70 € bez DPH
Nanoprotech Gun - antikorózny sprej na zbrane
Nanoprotech Gun - antikorózny sprej na zbrane
Skladom, u Vás 21. 6. 2024
od 10,53 €

Popis a parametre

Nanoprotech Gun - antikorózny sprej na zbrane

Antikorózny sprej Nanoprotech Gun je špeciálne navrhnutý na ošetrenie všetkých palných zbraní, ktoré čistí, konzervuje, a chráni pred nepriaznivými okolitými vplyvmi.

Neradi používate agresívne prípravky pri čistení usadenín od pušného prachu a zvyškov olova? Trpí mechanizmus Vašej strelnej zbrane v dôsledku použitia v teréne a pri zlých podmienkach skladovania, či stále hľadáte ideálny prípravok pre Vašu zbraň? Sprej Nanoprotech Gun využíva modernú nanotechnológiu, ktorá dokonale čistí, premazáva a konzervuje.

Ako spreje NANOPROTECH fungujú?

Tieto spreje využívajú menšie, než mikroskopické častice, ktoré po aplikácii zaplnia aj tie najmenšie trhlinky, póry a nerovnosti. Ošetrený povrch sa tak dokonale zarovná a vytvorí sa na ňom nepreniknuteľná nanobariéra, ktorá odpudí vlhkosť a zabráni korózii. Tenká vrstva nanočastíc spolu so špeciálnym roztokom navyše silne zníži trenie a pôsobí tak ako dokonalé mazivo.

Ako Vám spreje NANOPROTECH Gun môžu pomôcť?

Odolná ochrana - nanočastice sa viažu priamo na ošetrovaný povrch zbrane alebo mechanizmu. Vďaka tomu trvá pozitívny ochranný efekt mnohonásobne dlhší čas a vlhkosť, korózia a znečistenie Vašej zbrane už nebudú hrozbou.

Čistí od splodín - vďaka nanočastiacim preniká účinná látka usadenými splodinami a zachytáva sa na samotnom surovom kove, kde vytvára ochrannú vrstvu. Aplikáciou na znečistenú plochu je tak možné ľahko odstrániť aj inak ťažko vyčistiteľné nánosy splodín a zvyšky olova, medi a niklu.

Nenarušuje ostatné materiály - na rozdiel od agresívnych čistiacich prostriedkov je Nanoprotech Gun šetrný k drevu, plastom aj gume. Môžete si byť istí, že pri ošetrení omylom neznehodnotíte žiadne okrasné ani funkčné časti Vašej zbrane.

Vzlína do štruktúry kovu - lubrikačný a antikorózny roztok Gun v spreji sa vyznačuje perfektnou vzlínavosťou a miniatúrne častice preniknú aj do veľmi tenkých medzierok. Sprej je tak vhodný aj na ošetrenie ťažko dostupných miest bez nutnosti rozoberania. Po aplikácii roztok zaschne a nevyteká.

Douhodobo konzervuje - plochy ošetrené sprejom Nanoprotech Gun sú chránené proti hrdzaveniu aj za extrémnych podmienok, ako potvrdili aj nezávislé testy. Mazacie vlastnosti zostávajú zachované až do - 80 ° C a zbrane zostanú chránené aj pri dlhodobom skladovaní vo vlhkom prostredí.

NANOPROTECH Gun je voľbou lovcov, športovcov, profesionálnych aj rekreačných strelcov.

Technické vlastnosti:
Pôsobí ako antikorózna ochrana
Vhodné na čistenie strelných zbraní
Pôsobí po dobu až 1 roka
Efektívne mazacie vlastnosti
Spotreba: cca 50 ml na 1 m2
Obsah: 75 ml, 150 ml, 300 ml

Kde sprej použiť:
hlaveň, záver, kohút
vratná a bicia pružina, pružina úderníka
všetky kovové časti zbraní
ďalšie pohyblivé mechanizmy zbrane

Ako sprej použiť:

Aplikáciu spreja vykonávajte v dobre vetraných priestoroch a najlepšie s ochrannými rukavicami.
Pred nanesením sprej starostlivo pretrepte
Na určený povrch striekajte súvislú vrstvu (zo vzdialenosti 20-30 cm) alebo sprej použite priamo na ošetrované miesto.
Vyčkajte 10-15 minút od nanesenia a následne prebytočný roztok zotrite.

Zloženie:

Výrobok Nanoprotech obsahuje vysoko čisté minerálne oleje, antikorózne prísady, antioxidanty, dezodorizovaný parafín, nafténové uhľovodíky, propán-bután a tajnú receptúru NANOPROTECH.

Parametre k produktu

Výrobca:

Výrobca

Veríme v silu technológií a rešpektujeme inovácie

Sme ELF Logistic, s.r.o. – spoločnosť špecializujúca sa na vývoj a výrobu technických produktov na báze nanotechnológie už od roku 2012. Vyvíjame a vyrábame inovatívne produkty pod značkami NANOPROTECH, GNP a INPRODUCTS.

Pod značkou NANOPROTECH nájdete špeciálne mazivá, antikoróznu a elektroizolačnú ochranu. Tieto spreje sa stali nepostrádateľnými predovšetkým pre priemyselné a poľnohospodárske podniky, sektory ozbrojených zložiek, ale aj koncových užívateľov.

GENERAL NANO PROTECTION (GNP) ponúka inovatívne čistiace a ochranné prípravky pre domácnosti a automobily. Prípravky dokonale čistia a zároveň vytvárajú ochrannú a vodoodpudivú vrstvu. Na GNP spolupracujeme s našimi hlavnými zahraničnými partnermi.

Našim benjamínom s veľmi silnou pozíciou na trhne je značka INPRODUCTS. Prémiové impregnácie na textil a kožu chránia pred vlhkosťou, znečistením a zvyšujú odolnosť látok. Vďaka svojim dokonalým vlastnostiam nemení prirodzenú priedušnosť a pružnosť materiálu.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2