Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Nočné videnie - Night Pearl G7 - binokulár

Kód: 2NPG7
Night Pearl G7Prístroj na nočné videnie Night Pearl G7 sa zaraďuje do skupiny kukiel. NP G7 využíva pseudo-binokulárny design pre...    Více
Sme oficiálni predajcovia značky Night Pearl

Vyberte variantu:

Skladom u dodávateľa, u Vás 24. 6. 2024
od 2 234,55 €
1 846,74 € bez DPH
Nočné videnie - Night Pearl G7 - binokulár
Nočné videnie - Night Pearl G7 - binokulár
Skladom u dodávateľa, u Vás 24. 6. 2024
od 2 234,55 €

Popis a parametre

Night Pearl G7
Prístroj na nočné videnie Night Pearl G7 sa zaraďuje do skupiny kukiel. NP G7 využíva pseudo-binokulárny design pre pohodlnejšie pozorovanie a má vstavaný zdroj infračerveného prísvitu pre pozorovanie v absolútnej temnote. Prístroj ponúka systém automatickej kontroly jasu a systém automatického vypnutia v jasnom svetle.

Nočné videnie NPG7 je kompaktný a ľahký prístroj, má robustné telo (kovová, nie plastová konštrukcia) a vynikajúci výkon – vďaka tomu je tento nový model jedinečným pomocníkom, ktorý používateľovi umožňuje mať pri pozorovaní obe ruky voľné.

NP G7 ponúka veľkú škálu možností zosilnenia obrazu pre najrôznejšie spôsoby využitia. Binokulár má zabudovaný infračervený reflektor pre absolútnu tmu, indikátor zapnutia a vypnutia jednotky je viditeľný v zornom poli.

Kuklu NP G7 použijete ako na lov šoulaním pri streľbe z kuše, tak aj pri streľbe cez kolimátor. Ďalšie vhodné použitie je na ochranu objektu alebo rýchly pohyb v tme.

Záruka 24+24 mesiacov

Vlastnosti:
Kompaktný, pogumovaný
Vodotesný
Možnosť upevnenia k hlavne alebo prilbe pre voľné ruky
Automatická kontrola jasu
Ergonomické, jednoduché ovládanie
Využíva jednu lítiovú batériu CR123A
Možno použiť v kombinácii s kamerou alebo foťákom
Zabudovaný infračervený prísvit

Technické parametre:
Zväčšenie 1x
Objektív 24mm
Systém šošoviek F 1:1,2
FOV 40°
Upravenie doiptrií -5 / +5
Min. zaostrenie 25cm
Výdrž batérie 60h
Prevádzkové teploty -40 °C / +50 °C
Kontrola priama
Rozmery 150mm x 102mm x 70mm
Váha 450g

Parametre k produktu

Výrobca:
Farba:

Výrobca

Night Pearl pokrýva kompletné spektrum prístrojov termovízneho a nočného videnia. V termovíznej technológii ponúka monokuláre, predsádky aj zameriavače. V segmente nočného videnia vyrába monokuláre, binokuláre, predsádky
a zameriavače. Je jedna z mála spoločností na svete, ktorá týmto svojmu zákazníkovi ponúka všetky dostupné technológie v tomto obore.

Značka Night Pearl využíva vo výrobe najmodernejšiu technológiu, ktorá sa tiež používa pri ozbrojených zložkách. Digitálne kolimátory pracujúce s mikrokanálkovými zosilňovačmi jasu obrazu (MKZJO), ktoré slúžia na nastavenie a kontrolu prístrojov pre nočné videnie, rovnako ako kolimátory pre termovízie sú nevyhnutnou a zásadnou súčasťou výrobného procesu.

Všetky prístroje sú nastavované s absolútnou presnosťou. Zákazníci kupujúci Night Pearl si môžu byť istí, že všetky vstupné a výstupné kontroly boli vykonané profesionálne a zakúpený produkt je plne pripravený na použitie.

Od založenia značky Night Pearl je kladený dôraz na kvalitné spracovanie produktov a ich následný servis v súlade s priaznivou cenovou politikou. Night Pearl je významným výrobcom na loveckom trhu, ktorý dokáže zaujať rozsiahlou ponukou nočného videnia a termovíznych prístrojov. Pri zrode Night Pearl boli poľovníci, ktorí svoju vášeň pre lov a lovecké skúsenosti vložili do parametrov produktov Night Pearl.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2