Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 606 591 877
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Marcela Mintělová
Marcela Mintělová

Obuv Chiruca ICELAND

Kód: 4768
Poľovnícka obuv Chiruca ICELAND Poľovnícka topánka CHIRUCA Iceland je veľmi pohodlná topánka, ktorá obsahuje vodeodolnú upravenú kožu...    Více

Vyberte variantu:

Tabuľka veľkostí
Skladom u dodávateľa, u Vás 29. 4. 2024
252,44 €
208,63 € bez DPH
Obuv Chiruca ICELAND
Obuv Chiruca ICELAND
Skladom u dodávateľa, u Vás 29. 4. 2024
252,44 €

Popis a parametre

Poľovnícka obuv Chiruca ICELAND

Poľovnícka topánka CHIRUCA Iceland je veľmi pohodlná topánka, ktorá obsahuje vodeodolnú upravenú kožu nubuk, membránu Goretex Partelana, a podšívku Thinsulate. Táto topánka je jedným z najlepších vo výrobnom programe značky CHIRUCA. Topánka je veľmi odolná voči prenikaniu chladu a dokáže aj pri veľmi nízkych teplotách zaistiť teplo a pohodlie pre svojho majiteľa. Podrážka Vibram Hunting zaisťuje pohodlnú a bezpečnú chôdzu a uzatváranie topánky je veľmi prakticky riešené pomocou zipsu a upevňovacích praciek. Táto topánka je veľmi vysoká a preto poskytuje bezpečnú fixáciu nohy. Iceland je nepremokavá topánka s vysokou odolnosťou voči vetru a zároveň komfortnou priedušnosťou.

Vlastnosti:
Dvojitý nubuk s vodoodpudivou úpravou
Goretex Partelana
Výstelka Thinsulate
Podrážka: Vibram Hunting

Parametre k produktu

Výrobca:
Farba:

Produkt se nachází v těchto kategoriích

Výrobca

Chiruca je značka španielskej loveckej i trekovej obuvi s dlhoročnou tradíciou. Spoločnosť Calzados Fal s.a. – výrobca značky Chiruca – bola založená v roku 1965 ako rýdzo španielska výrobná spoločnosť. Firma sa výrazne angažuje v oblastiach inovácie technológií a používania nových materiálov, vďaka čomu vyrába obuv vynikajúcej kvality. Chiruca topánky sú odolné, bezpečné, ergonomicky dokonalé a majú dlhú životnosť. Spoločnosť spolupracuje s firmou Gore-tex, ktorá zaujíma celosvetovo vedúce postavenie v oblasti vodotesných membrán a starostlivo si vyberá svojich partnerov, ktorým na základe kontroly kvality výroby udeľuje licenciu a povolenie na použitie Gore-tex membrány.

Membrána GORE-TEX® obsahuje na každom štvorcovom centimetri svoje plochy asi 1,4 miliardy pórov, ktoré umožňujú priechod výparov vznikajúcich z potu, pričom súčasne zabraňuje vnikaniu vetra a predovšetkým vody a snehu. Zabezpečuje vodotesnosť a priedušnosť, komfort pri nepriaznivých poveternostných podmienkach, pri extrémnych teplotách a pri trvalom styku s vodou. Všetka obuv sa vyrába z materiálov špičkovej kvality a vyznačuje sa mimoriadne pohodlným tvarovaním.

Od roku 2006 spoločnosť ako jedna z mála vyvolených na európskom trhu získala licenciu a používa na niektorých vybraných typoch trekové i lovecké rady revolučný BOA SYSTEM® teda systém upevnenia obuvi bez použitia šnúrky. V súťaži Top Model pri príležitosti 32. medzinárodného veľtrhu KABO-STYL získal model s použitím BOA SYSTEM® 1. miesto Top Innovation Award za dosiahnutú kvalitu v spracovaní a za využitia inovačných technologických postupov.

Vďaka novému revolučnému systému BOA garantuje zn. CHIRUCA optimálne prispôsobenie každému individuálnemu zákazníkovi, viac komfortu a viac istoty pri rôznych outdoor aktivitách. BOA SYSTEM® je praktický, pohodlný, rýchly, bezpečný a veľmi jednoduchý pre užívateľov. Kedykoľvek sa môžete rozhodnúť, že chcete mať svoju obuv pevnejšiu alebo voľnejšiu na vašich nohách, kedykoľvek môžete obuv prispôsobiť terénu alebo typu vašej aktivity.

Rýchle otočenie kolieskom okamžite zaistí požadovanú pevnosť. BOA SYSTEM® vám umožní bez väčšej námahy upevniť nohu v obuvi a to rýchlejšie, ako pri zaväzovaní šnúrok. Konečné prispôsobenie a pevnosť zapnutia sú zaistené vďaka presnému otáčaniu cievkovým gombíkom. Predĺžené lanká zabezpečia optimálne rovnomerné rozloženie tlaku od priehlavku po konečnú výšku topánky.

BOA SYSTEM® sa tak vyhne typickým tlakovým bodom, ktoré vznikajú pri nosení obuvi so šnúrkami. Toto uzavretie zaistí svojmu užívateľovi stále upevnenie nohy bez následného povoľovania bez ohľadu na aktivitu, akú užívateľ vykonáva. Do tradičných šnúrok sa môžu v prírode namotať rôzne vetvičky či tráva, BOA SYSTEM® má špeciálne lanká stále chránené v lankovej cievke.

Odporúčame prikúpiť

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2