Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 606 591 877
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Marcela Mintělová
Marcela Mintělová

Obuv Meindl - Vakuum Lady GTX

Kód: EM1214
Obuv Meindl - Vákuum Lady GTX Obľúbený model značky Meindl patrí do užívateľkej kategórie B. Tá je vhodná pre príkre horské chodníky,...    Více

Vyberte variantu:

Tabuľka veľkostí
Skladom u dodávateľa, u Vás 29. 4. 2024
292,68 €
241,88 € bez DPH
Obuv Meindl - Vakuum Lady GTX
Obuv Meindl - Vakuum Lady GTX
Skladom u dodávateľa, u Vás 29. 4. 2024
292,68 €

Popis a parametre

Obuv Meindl - Vákuum Lady GTX

Obľúbený model značky Meindl patrí do užívateľkej kategórie B. Tá je vhodná pre príkre horské chodníky, trekking s ťažším batohom. Využijete ju na nespevnených cestách a je vhodná v podstate pre všetky horské cesty, iba však výnimočne na ľadovci. Pevná podošva Vibram zaistí stabilitu a spevnenie. Skúsenosti s použitím vnútornej výstelkovej peny s tvarovou pamäťou MFS využil Meindl pri tomto modeli na maximum. Pena nie je len okolo členkov ako pri modeloch MFS, ale aj v oblasti pätného háku, jazyku a dokonca aj vložkách. Ďalším unikátnym konštrukčným prvkom je použitie elastickej podšívky v pätovej časti. Úplne sa tak odstránil šev v tejto vysoko namáhanej časti topánky. Model Vákuum je rokmi preverený model, ktorý uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Farba: Hnedá
Hmotnosť: 650g ( vel.4,5 )
Vrchný materiál: digafix, Koža nubuk
Podšívka: GORE-TEX® Performance Comfort Footwear, MFS vákuum
Vložka: Air-Active® Vákuum®
Podrážka: Meindl Multigriff®2 by Vibram®,
Kategória: B - hrubé cesty, príkre horské chodníky

Parametre k produktu

Výrobca:
Farba:

Produkt se nachází v těchto kategoriích

Výrobca

Nemecko je obuvné centrum, sú tu stovky obuvníckych tovární. MEINDL je v súčasnej dobe jedným z mála tovární na topánky s riadnou výrobou v Nemecku. Na závode v Kirchanschöring v Bavorsku je zamestnaných asi 200 ľudí, ktorí robia topánky - dobré topánky! Spoliehajú sa na to so storočnou tradíciou remesla, pretože viac ako 300 rokov MEINDL v Kirchanschöring obuvi zamestná. Aj keď dnes sa vyrába vďaka modernému vybaveniu, ktoré vykonáva a produkuje vysoko kvalitnú trekkingovú obuv. Samozrejme hlavná „pomocná ruka“ je majster švec. Majú kvalitné remeselné spracovanie. Vďaka vynaliezavosti, flexibilite a orientácii na trhu, robia obuvníkom topánky veľmi kvalitné, pretože to od nich trh očakáva, pretože chcú uspieť v globálnej konkurencii. Firma MEINDL vyrába viac ako 1 milión obuvi a dodávajú ich na najdôležitejšie trhy na svete. Na spoľahlivosť obuvi MEINDL spoliehajú ľudia v Alpách, v púšťach Afriky a Ázie, v juhoamerickej džungli alebo vo vnútrozemí Austrálie či už to sú horolezci, dobrodruhovia, alebo ľudia, ktorí sa okolo pohybujú veľa pešo, ľudia na horách, v mestách, jednoducho ľudia, bez ohľadu na to, kde na svete cestujú. MEINDL topánky sú spoľahlivým spoločníkom na vašich nohách.

Odporúčame prikúpiť

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2