Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 606 591 877
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Marcela Mintělová
Marcela Mintělová

Pinewood vysoká lovecká obuv

Kód: 9934
Pinewood vysoká lovecká obuv Perfektne sediace lovecké topánky od firmy Pinewood. Obuv má vode odolnú a "dýchajúcu" membránu pre lepší...    Více
Sme oficiálni predajcovia značky Pinewood

Vyberte variantu:

Skladom u dodávateľa, u Vás 7. 6. 2024
234,76 €
194,02 € bez DPH
Pinewood vysoká lovecká obuv
Pinewood vysoká lovecká obuv
Skladom u dodávateľa, u Vás 7. 6. 2024
234,76 €

Popis a parametre

Pinewood vysoká lovecká obuv

Perfektne sediace lovecké topánky od firmy Pinewood. Obuv má vode odolnú a "dýchajúcu" membránu pre lepší komfort. Izolačná a odpružená medzipodrážka. Obuv má aj Vibram podošva.
Zo 100% pravej kože a zosilnenia obuvi zo 100% polyesteru.

Dostupnosť topánok je na dotaz.

Parametre k produktu

Výrobca:
Farba:

Produkt se nachází v těchto kategoriích

Výrobca

História Pinewoodu začína niekedy v 90. rokoch. Ako väčšina spoločností sa rozrastala veľmi pozvoľna ako rodinný podnik na prízemí, v garáži rodinného domčeka mojej matky. Matka musela parkovať svoje auto vonku, aby som mal miesto na naše produkty. Bola to bohužiaľ jediná cesta, ako ušetriť náklady spojené s investíciami počas prvých rokov.

Súčasná kolekcia Vám prináša široký výber produktov tzv. od hlavy až po päty. Na začiatku sme mali veľmi úzku ponuku iba košeľou kanadského štýlu. Naši žiakazníci boli spokojní, takže pod švédskym príslovím "ponáhľaj sa pomaly" sme začali rozširovať našu ponuku.

Počas prvých rokov bol všetok tovar produkovaný v jednej továrni. V priebehu rozširovania našej produkcie sme zbierali skúsenosti a nakoniec dospeli k názoru, že chceme spolupracovať iba so spoločnosťami vyrábajúcimi tie najkvalitnejšie materiály. Výsledkom sú produkty vynikajúcej kvality za dostupnú cenu.

"Sme malá spoločnosť. Spoločnosť, ktorá sa snaží vyhovieť svojim zákazníkom v plnej miere. Vždy sa budeme snažiť ponúkať produkty tej najlepšej kvality za prijateľné ceny." - Rainer Rüssel

Naša filozofia

"Pinewood Outdoor Collection je švédska značka pre vonkajšie aktivity, ako je rybárčina, poľovníctvo a outdoor ako taký, ak chcete turistika. Naše produkty sú vyvíjané tak, aby zaručovali funkčnosť za každého počasia. Vynakladáme veľa času a energie na vyvíjanie výrobkov nových.

Každú sezónu u nás nájdete novú líniu funkčného oblečenia. Od spodného thermobielizne až po vysoko funkčné rybárske či poľovnícke odevy. U nich je dbané na nepremokavosť, zároveň potom priedušnosť a následnú spokojnosť toho, kto naše odevy oblieka. Myslíme si, že v tejto sfére dosahujeme vynikajúce výsledky." - Rainer Rüssel

KONCEPT

Pre výrobu a dodanie aktívneho outdoor oblečenia je potrebná kombinácia vysokej funkčnosti, dizajnu, kvality a prijateľnej ceny.

ZÁKAZNÍCI

Pre zákazníkov všetkých vekových kategórií, ktorí milujú pobyt v prírode za akéhokoľvek počasia. Pre všetkých, ktorí chcú kvalitné a funkčné oblečenie za prijateľnú cenu.

VÍZIA

Vytvoriť svetoznámu outdoor značku. Inšpirovať ľudí, aby trávili viac času v prírode.

SLIBUJEME

Že dodržiavame medzinárodné regulácie týkajúce sa rešpektovania ľudských práv s ohľadom na pracovné podmienky, pracovného prostredia a boja proti korupcii.

ZODPOVEDNOSŤ K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU

Pracujeme tak, aby sme nezaťažovali životné prostredie, aj keď samozrejme v určitom zmysle využívame prírodné zdroje. Patríme malou mierou k výrobcom oblečenia a uvedomujeme si, že náš prístup k životnému prostrediu môže ovplyvniť budúcnosť nás všetkých.

FSC® - myslíme na naše lesy

Naše katalógy sú certifikované FSC® -Forest Stewardship Council®- Organizácia usilujúca sa o zodpovedný prístup k využitiu lesov po celom svete.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2