Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Predsádka nočné videnie Dipol- DN 55 XT

Kód: DN55XT
Monokulárny pozorovací prístroj s možnosťou upevnenia na objektív z prednej strany denného zameriavača. Je to najnovší model s plynulou...    Více

Vyberte variantu:

Nie je skladom
od 2 500,00 €
2 066,12 € bez DPH
Predsádka nočné videnie Dipol- DN 55 XT
Predsádka nočné videnie Dipol- DN 55 XT
Nie je skladom
od 2 500,00 €

Popis a parametre

Monokulárny pozorovací prístroj s možnosťou upevnenia na objektív z prednej strany denného zameriavača. Je to najnovší model s plynulou reguláciou výkonu elektrooptického zosilňovača jasu na vypínači, je možné ľubovoľne nastaviť jas
obrazovky- zníženie namáhania oka a predĺženie životnosti zosilňovača. Zväčšenie prístroja 1x, po nasadení na objektív zostáva zväčšenie denného zameriavača bez zmeny, optimálne zväčšenie 4-6x . Prístroj je možné pomocou závitovej redukcie zaskrutkovať do závitu z vnútornej strany objektívu, alebo pomocou rýchloupínacieho adaptéra s pákou pripevniť na objektív denného zameriavača s objektívmi - 42, 50, 56 mm. Možno pripojiť k foto-video prístrojom, unikátny systém zaostrenia objektívu, možnosť upevnenia externých infračervených ožarovačov na weaver lištu. Dôležité pri použití s denným zameriavačom, po naskrutkovaní okulára je možné prístroj používať v plnej kvalite obrazu ako pozorovací ďalekohľad, ochrana proti bodovým zdrojom svetla, ochrana proti vysokej úrovni osvetlenia, automatická regulácia zosilnenia jasu meniča. Prístroj DN 55 XT ponúkame sa zosilňovačom jasu ruskej firmy EKRAN. V sade obdržíte prístroj + adaptér Rusan o veľkosti podľa Vášho výberu + nerušiaci laserový ožarovač 850 nm 50 mW.

Paramtere: 

 • zosilňovač jasu 2+ RU Ekran
 • rozlíšenie 45-50
 • signál / šum 18
 • citlivosť fotokatódy 500 mikroA
 • zväčšenie 1x
 • objektív/svetelnosť F80 / 1,15
 • zorné pole 19°
 • zaostrenie od 10 m
 • dosah 150 m
 • batéria CR 123A / 54 hod.
 • odolnosť 6000 J
 • rozmery 165 - 65 - 63 mm
 • hmotnosť 0,6 kg
 • Prevádzkové teploty -30 °C do + 50 °C

Parametre k produktu

Výrobca:
Farba:

Produkt se nachází v těchto kategoriích

Výrobca

Výskumná a výrobná firma „DIPOL“ Ltd. Firma Dipol vyvíja a vyrába nočné videnie, termovízne zariadenia, zdravotnícke zariadenia, veterinárne vybavenie a poskytuje služby na mechanické čistenie. Takmer 90% výrobných kapacít spoločnosti je vyvezených z Bieloruska. Vysoký vedecký potenciál, dlhodobé skúsenosti s vývojom a výrobou zariadení na nočné videnie sú spoľahlivým základom vzájomne prospešnej spolupráce.

Výskumná a výrobná spoločnosť "Dipol" je bieloruský výrobca zariadení pre nočné videnie a termovíznych videní. Bola založená v roku 1990 vedeckými pracovníkmi, odborníkmi v oblasti optoelektronického inžinierstva. Zariadenie nočného videnia Dipolu sa líši optimálnou kombináciou optomechanických vlastností a nákladov. Niektoré prvky vyvíjané v spoločnosti Dipol používajú dnes aj iné spoločnosti. Konštrukciu hlavnej montáže navrhnutej našou firmou (patent č. 169, Bieloruská republika) používa väčšina výrobcov NVD a termovíznych zariadení po celom svete.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2