Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Puškohľad Focus in sight 6x Parallax 3-18x56

Kód: 110575
Focus In Sight 6x je rad vysoko kvalitných a spoľahlivých puškohľadov, ktoré vám umožnia sústrediť sa iba na lov. Tubus s priemerom 30 mm...    Více
Sme oficiálni predajcovia značky Focus Sport Optics
Skladom, u Vás 21. 6. 2024
487,40 €
402,81 € bez DPH
Puškohľad Focus in sight 6x Parallax 3-18x56
Puškohľad Focus in sight 6x Parallax 3-18x56
Skladom, u Vás 21. 6. 2024
487,40 €

Popis a parametre

Focus In Sight 6x je rad vysoko kvalitných a spoľahlivých puškohľadov, ktoré vám umožnia sústrediť sa iba na lov. Tubus s priemerom 30 mm je vyrobený z jednodielneho, vysoko odolného tvrdeného hliníka, ktorý je schopný odolať aj najsilnejšiemu spätnému rázu až do 7840 J.
Všetky modely sú vodotesné a plnené dusíkom, takže sa nemusíte báť, pokiaľ bude nepriaznivé a daždivé počasie.

Táto vynikajúca optika má jedno z najširších zorných polí na trhu, takže môžete korisť v teréne ľahko nájsť. Vytvára tak vysokú úroveň ostrosti obrazu. Pokročilý viacvrstvový antireflexný povlak zabezpečuje najlepší možný svetelný prestup a kontrast. Zoom má 6x zväčšenie a vysoký prevodový stupeň, takže môžete rýchlo a jednoducho nastaviť správne zväčšenie.

Zameriavacia osnova 4A s jemným svetelným bodom ponúkne až 11 intenzít pre použitie vo všetkých svetelných podmienkach.

Parametre k produktu

Priemer objektívu:
Osvětlená osnova:
Korekce paralaxy:
Montážna šína:
Farba:

Výrobca

Focus Sport Optics je najväčší distribútor fotografických produktov v Európe. Sortiment zahŕňa mnohé z najsilnejších značiek v oblasti fotoaparátov, optiky aj príslušenstva. Navyše ponúka aj produkty pod našou vlastnou značkou Focus.

Švédska značka Focus Sport Optics vyrába optiku od roku 1985. Jej produkty sú v Škandinávskych krajinách, kde je príroda nekompromisná, obľúbená vďaka skvelému pomeru ceny a výkonu. Na produkty poskytuje tiež rozšírenú 5-ročnú záruku.

História

  • Spoločnosť Focus Nordic vznikla zlúčením spoločností Focus Trading AB, Westheimer AS a Aronsen AS. Všetky tri spoločnosti boli už pred ich zlúčením 1. januára 2010 pomerne významnými vo svojich krajinách.
  • Westheimer A/S bola založená v roku 1955 Paulom Westheimerom, ktorý bol jedným z prvých importérov japonských fotoaparátov do Európy. Hlavnými značkami boli po dobu 50 rokov Canon a Minolta. Množstvo značiek sa následne rapídne rozrástlo, hlavne po tom, čo vedenie spoločnosti prevzal syn zakladateľa Mikael Westheimer.
  • Focus Trading AB založil v roku 1984 Thomas Wernbo. Všetko začalo v meste Mullsjö predajom projekčných obrazoviek, ale množstvo značiek a produktov postupne narastalo a tak bol presun spoločnosti do Göteborgu ďalším prirodzeným krokom.
  • Aronsen A/S z Nórska bola založená v roku 1989 Knutom Aronsenom a bola jednou z najznámejších a najtradičnejších spoločností v oblasti Nórskej fotografie už od konca 50 rokov 20. storočia.
  • Zlúčenie spoločností zahŕňa aj fínsku spoločnosť Focus Image Nordic OY, ktorá je vlastnená všetkými 3 spoločnosťami a bola založená v roku 2007.
  • V roku 2012 začala spoločnosť Focus Nordic predaj na Islande, v roku 2013 v Pobaltí, v roku 2016 v Poľsku av roku 2018 v Českej republike a na Slovensku.

Focus Nordic je členom organizácií zameraných na zber a recykláciu elektronických zariadení a batérií. Okrem toho aktívne pracujú na obmedzení spotreby papiera a nepotrebných obalových materiálov. Príkladom je stále častejšie zasielanie dokumentov, ako sú faktúry či ponuky výhradne elektronickou formou. Pracovníci skladu tiež pracujú na minimalizácii nepotrebných obalov všade, kde to je možné a na ochranu tovaru používajú papier namiesto plastov.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2