Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Puškohľad Fomei 3-12x50 FOREMAN HTC PRO

Kód: OY6259-60
Puškohľad Fomei 3-12x50 FOREMAN HTC PRO FOMEI 3-12x50 Foreman je univerzálnym puškohľadom pre každodenné použitie ako na čakané, tak...    Více
Sme oficiálni predajcovia značky Fomei

Vyberte variantu:

Skladom u dodávateľa, u Vás 1. 7. 2024
328,86 €
271,79 € bez DPH
Puškohľad Fomei 3-12x50 FOREMAN HTC PRO
Puškohľad Fomei 3-12x50 FOREMAN HTC PRO
Skladom u dodávateľa, u Vás 1. 7. 2024
328,86 €

Popis a parametre

Puškohľad Fomei 3-12x50 FOREMAN HTC PRO

FOMEI 3-12x50 Foreman je univerzálnym puškohľadom pre každodenné použitie ako na čakané, tak vďaka svojej kompaktnosti pri šoulačke, kde k presnému zamiereniu pomôže korekcia paralaxy. Puškohľad je vyrábaný v dvoch variantoch, môžete si tak vybrať z dvoch zámerných krížov. Tento model je osadený osnovou German #4 (G4) alebo Duplex (DX). Puškohľad je plnený suchým dusíkom.

HTC - High transmission coating

Každý sklenený element optickej sústavy puškohľadu je opatrený špeciálnym mnohovrstvovým povlakom, ktorý zabezpečuje dokonalú svetelnú priepustnosť. Tieto úpravy zabezpečujú až o 10% menší odraz svetla na povrchu sklenených elementov, čím umožnia viac ako 90% priepustnosť svetla optikou puškohľadu. Puškohľady s týmito úpravami sú vhodné na pozorovanie za zhoršených svetelných podmienok.

Elektronické ovládanie červeného bodu

Ovládanie červeného bodu je rozdelené do 16 krokov, ktoré sú rozdelené nelineárne tak, že v prvých 5 krokoch sa ovláda iba 9% výkonu osvitu červeného bodu, vo zvyšných 11 krokoch 10-100% výkonu. To znamená naozaj jemné nastavenie červeného bodu za zhoršených svetelných podmienok tak, aby neoslňoval strelca pri sledovaní zamýšľaného cieľa. Automatické vypnutie červeného bodu po 2 hodinách nečinnosti je výhodou, ktorá významne šetrí kapacitu batérie.

Paralaxa a rektifikácia

Nastavenie korekcie paralaxy je umiestnené na stredovom ovládaní spolu s rektifikačnými točítkami a umožnuje nastavenie (paralaxy) v rozsahu od 50 m do nekonečna.

Na presné a pohodlné nastavenie zámerného kríža slúži jemné nastavenie výškovej korekcie a korekcie vplyvu vetra. Krok korekcií je 1/4 MOA.

Osnova

Zámerný kríž German #4 (G4) použitý v puškohľade 3-12x50 Foreman je klasickou loveckou osnovou využívanou naprieč spektrom ponuky puškohľadov FOMEI.

Zámerný kríž Duplex (DX) použitý v puškohľade 3-12x50 Foreman je loveckou osnovou, s výraznejším zameriavacím krížom, je zaujímavou voľbou do rušnejších prostredí, kde je kríž dobre vidieť.

Odolnosť

Veľkou prednosťou robustného 30mm tubusu je široké rozpätie na upevnenie montáže. Uloženie ovládacích prvkov rektifikácie v mosadze zvyšuje odolnosť a životnosť puškohľadu. Puškohľady sú vhodné pre všetky bežne používané kalibry loveckých zbraní.

Puškohľady sú testované kalibru .375 H&H Mag (zodpovedajúca energia 6000J)

Technické parametre:

Zväčšenie 3-12x
Priemer objektívu 50mm
Zorné pole v 100 m 11,4 - 2,8 m
Optický výstup 16,7-4,16mm
Priemer tubusu 30mm
Úprava šošoviek HTC
Rektifikácia 1/4 MOA
Korekcia paralaxy 50 - ∞m
Dĺžka 306mm
Hmotnosť 686g

Parametre k produktu

Výrobca:
Priemer objektívu:
Osvětlená osnova:
Korekce paralaxy:
Montážna šína:
Farba:

Výrobca

Spoločnosť FOMEI bola založená v roku 1990. Naša činnosť je prevažne zameraná na predaj, výrobu a servis zariadení, materiálov a príslušenstva na záznam, spracovanie a archiváciu obrazu. Ako potvrdenie maximálnej kvality produktov a ponúkaných služieb sú divízie foto a rádiodiagnostika certifikované podľa ISO 9001. Z hľadiska organizácie obchodu a starostlivosti o zákazníkov sme rozdelení do nasledujúcich divízií:
Divízia foto zabezpečuje dodávky prístrojov, materiálov a príslušenstva do maloobchodnej siete špecializovaných predajní foto a optiky, profesionálnym fotografom, inštitúciám aj firemným zákazníkom, vrátane záručného a pozáručného servisu. Divízia ponúka kompletné riešenie pre stavbu fotoateliérov všetkých veľkostí a zameraní. Súčasťou týchto riešení sú aj materiály a zariadenia na výrobu spotrebnej i profesionálnej fotografie.
Divízia rádiodiagnostika ponúka kompletnú ponuku prístrojov, materiálov a príslušenstva pre medicinálnu rtg diagnostiku vrátane záručného a pozáručného servisu určenú všetkým typom zdravotníckych zariadení.
Divízia golf ponúka indoorové golfové simulátory a kompletné golfové vybavenie, a to ako špecializovaným obchodom, tak aj koncovým zákazníkom.
Naším hlavným cieľom je prispôsobovanie našej ponuky a spôsobu predaja súčasným trendom na trhu, aby sme čo najlepšie uspokojovali potreby našich zákazníkov v tuzemsku aj v zahraničí.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2