Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Puškohľad Fomei 4-16x56 BEATER II SMC G4

Kód: OY6263
Puškohľad Fomei 4-16x56 BEATER II SMC G4 Puškohľad FOMEI 4-16x56 Beater II je vhodný najmä na večerné lovy. Vďaka extra svetelnému...    Více
Sme oficiálni predajcovia značky Fomei
Skladom u dodávateľa, u Vás 1. 7. 2024
345,12 €
285,22 € bez DPH
Puškohľad Fomei 4-16x56 BEATER II SMC G4
Puškohľad Fomei 4-16x56 BEATER II SMC G4
Skladom u dodávateľa, u Vás 1. 7. 2024
345,12 €

Popis a parametre

Puškohľad Fomei 4-16x56 BEATER II SMC G4

Puškohľad FOMEI 4-16x56 Beater II je vhodný najmä na večerné lovy. Vďaka extra svetelnému objektívu poskytuje vysoký svetelný výkon. Rozsahom zväčšenia sa tento puškohľad radí medzi univerzálne prístroje.

Puškohľady Beater II priznali oproti predchádzajúcej verzii niekoľko zmien. Prepracovaný dizajn puškohľadov prispieva k ich jednoduchšiemu ovládaniu v rôznych situáciách. Nové usporiadanie ovládača intenzity červeného bodu urýchli jeho nastavenie na požadovaný výkon.

Ovládanie červeného bodu

Intenzitu bodu je možné regulovať v 6 stupňoch. 3 stupne pre denný osvit a 3 stupne pre nočný osvit. Intenzita osvetlenia je ovládaná tak, že jas červeného bodu je zvyšovaný vždy smerom od 0 (viď obrázok). To umožňuje jednoduchú a rýchlu voľbu cez deň aj v noci. Z každej pozície je možné osvetlenie vypnúť otočením oboma smermi. Tým je jednoducho puškohľad pripravený na opätovné zapnutie na poslednej použitej polohe osvitu červeného bodu.

Rektifikácia a paralaxa

Rozsah rektifikácie je 60 MOA. Krok rektifikácie 1/4 MOA je ideálny pre tento typ puškohľadu a umožňuje naozaj jemné nastavenie pri nastreľovaní zbrane.

Paralaxa je pri puškohľade 4-16x56 Beater II nastavená na 100m.

Osnova

Zámerný kríž German #4 (G4) použitý v puškohľade 4-16x56 Beater II je klasickou loveckou osnovou využívanou naprieč spektrom ponuky puškohľadov FOMEI.

Odolnosť

Veľkou prednosťou robustného 30mm tubusu je široké rozpätie na upevnenie montáže. Uloženie ovládacích prvkov rektifikácie v mosadze zvyšuje odolnosť a životnosť puškohľadu. Puškohľady sú vhodné pre všetky bežne používané kalibry loveckých zbraní.

Puškohľady sú testované kalibru .375 H&H Mag (zodpovedajúca energia 6000J)

Technické parametre:

Zväčšenie 4-16x
Priemer objektívu 56mm
Zorný uhol 4,8-1,2°
Poloha zámernej osnovy druhá ohnisková rovina
Zorné pole v 100 m 84-21m
Relatívna svetelnosť
Optický výstup 14-3,5mm
Priemer tubusu 30mm
Úprava šošoviek SMC
Rektifikácia 1/4 MOA
Korekcia paralaxy 100m
Dĺžka 338mm
Hmotnosť 693g

Parametre k produktu

Výrobca:
Priemer objektívu:
Osvětlená osnova:
Korekce paralaxy:
Montážna šína:
Farba:

Výrobca

Spoločnosť FOMEI bola založená v roku 1990. Naša činnosť je prevažne zameraná na predaj, výrobu a servis zariadení, materiálov a príslušenstva na záznam, spracovanie a archiváciu obrazu. Ako potvrdenie maximálnej kvality produktov a ponúkaných služieb sú divízie foto a rádiodiagnostika certifikované podľa ISO 9001. Z hľadiska organizácie obchodu a starostlivosti o zákazníkov sme rozdelení do nasledujúcich divízií:
Divízia foto zabezpečuje dodávky prístrojov, materiálov a príslušenstva do maloobchodnej siete špecializovaných predajní foto a optiky, profesionálnym fotografom, inštitúciám aj firemným zákazníkom, vrátane záručného a pozáručného servisu. Divízia ponúka kompletné riešenie pre stavbu fotoateliérov všetkých veľkostí a zameraní. Súčasťou týchto riešení sú aj materiály a zariadenia na výrobu spotrebnej i profesionálnej fotografie.
Divízia rádiodiagnostika ponúka kompletnú ponuku prístrojov, materiálov a príslušenstva pre medicinálnu rtg diagnostiku vrátane záručného a pozáručného servisu určenú všetkým typom zdravotníckych zariadení.
Divízia golf ponúka indoorové golfové simulátory a kompletné golfové vybavenie, a to ako špecializovaným obchodom, tak aj koncovým zákazníkom.
Naším hlavným cieľom je prispôsobovanie našej ponuky a spôsobu predaja súčasným trendom na trhu, aby sme čo najlepšie uspokojovali potreby našich zákazníkov v tuzemsku aj v zahraničí.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2