Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Puškohľad Swarovski Z6i 1,7-10x42 BT L Gen II

Kód: EM0463
Swarovski Z6i 1,7-10x42 s Balistickou vežou!Tento puškohľad, vytvorený na použitie so všestrannými zbraňami, predovšetkým s ľahkými...    Více
Sme oficiálni predajcovia značky Swarovski Optik
Skladom u dodávateľa, u Vás 1. 7. 2024
2 699,19 €
2 429,27 €
2 007,66 € bez DPH
Puškohľad Swarovski Z6i 1,7-10x42 BT L Gen II
Puškohľad Swarovski Z6i 1,7-10x42 BT L Gen II
Skladom u dodávateľa, u Vás 1. 7. 2024
2 429,27 €

Popis a parametre

Swarovski Z6i 1,7-10x42 s Balistickou vežou!
Tento puškohľad, vytvorený na použitie so všestrannými zbraňami, predovšetkým s ľahkými krátkymi alebo horskými puškami, umožňuje zatiaľ najširšiu škálu použitia a skvele sa hodí pre miešku v lese, na poli a tiež v horách.

PRE LEPŠIU TREFU NA VEĽKEJ VZDIALENOSTI :
BALISTICKÁ VEŽA s uzamykacím mechanizmom.

Presnosť zbraní, nábojov a optických prístrojov sa za posledné roky značne zvýšila, čím sa stala streľba na dlhú
vzdialenosť technicky možnú. Avšak požiadavky kladené na lovcov sú veľké a okrem presného zmerania vzdialenosti sú nevyhnutné riešenia poskytujúce presný zámerný bod pre presné výstrely na cieľ na dlhú vzdialenosť. Balistická (BT) veža SWAROVSKI OPTIK vám umožňuje udržať nástrel pri streľbe na rôzne vzdialenosti. Jednoduchá, presná a praktická. Balistickú vežu si môžete nastaviť sami v niekoľkých jednoduchých krokoch a presne ju prispôsobiť vašej zbrani. Zvolenú vzdialenosť môžete kedykoľvek meniť. Okrem štyroch označených vzdialeností existujú ďalšie možnosti nastavenia vzdialenosti. Pre výpočet potrebných nastavení (počet kliknutí) vami požadovanej vzdialenosti použite náš vlastný balistický program vytvorený za týmto účelom. Orientačný výstupok na balistickej veži ukazuje, či používate základné nastavenia, alebo nie. Možno ho pomerne ľahko nájsť aj za šera.

Balistická veža s uzamykacím mechanizmom:
Uzamykací mechanizmus umiestnený na základni balistickej veže zabraňuje jej náhodnému otočeniu – je tak zaistené, že sa balistická veža otáča iba pod vašou kontrolou. MODEL Y S BALISTICKOU VEŽOU :Z6i 1,7-10x42 BT, Z6(i) 2,5-15x44 P BT , Z6i 2-12x50 BT Z6(i) 2,5-15x56 P BT, Z6(i) 3-18x50 BT, Z6(i) 5-30x50 P BT .Balistickú vežu je možné tiež dodatočne upevniť v továrni na všetky vyššie uvedené modely.

Zväčšenie 1,7x je možné úspešne a dobre použiť ako kolimátor pre streľbu na bežiacu zver, Zväčšenie 10 x je dostatočné pre streľbu na 300.m .

Model Z6(i) definuje nové štandardy na trhu s puškohľadmi: pod elegantným zovňajškom sa ukrýva najmodernejšia technológia, ktorá od základu zmenila praktické výhody puškohľadu. Presná optika puškohľadu Z6(i) ponúka bezkonkurenčný optický výkon bez kompromisov. Väčší rozsah šesťnásobného zoomu, voliteľne osvetlený alebo neosvetlený zámerný kríž a väčšia vzdialenosť očí zaisťujú viac flexibility, vyššiu presnosť a väčšiu bezpečnosť pri love. Odkedy bol puškohľad Z6(i) uvedený na trh, sa naň spolieha viac ako 100 000 lovcov po celom svete – v každej situácii. Aké má 6 násobný zoom výhody? Zoom popisuje nastaviteľný rozsah zväčšenia v optických prístrojoch. Čím väčší je faktor zoomu, tým väčší je tento rozsah. Najmenšie zväčšenie je charakteristické veľkým zorným poľom, zatiaľ čo najväčšie zväčšenie umožňuje perfektne ostré zachytenie cieľa. So 6násobným zoomom preto máte to najlepšie od oboch: najväčšie možné zorné pole v kombinácii s najjemnejším možným detailom, ktorý je možné so zoomovým puškohľadom dosiahnuť.

6 násobný ZOOM 2. GENERÁCIA : Výroba najlepšej optiky vyžaduje veľkú mieru skúseností a znalostí technológie. Znamená to, že technický vývoj ako napr. zväčšovanie rozsahu zoomovania neovplyvní kľúčovú funkciu a nezníži excelentnú optickú kvalitu puškohľadu. Nový puškohľad Z6(i) ponúka rovnakú neprekonateľnú presnosť, flexibilitu a bezpečnosť typickú pre všetky predchádzajúce modely Z6(i). Nová je jeho nevtieravá elegancia a väčšia praktická funkčnosť: štíhlejší a menší dizajn osvetľovacej jednotky sa dokonca ešte lepšie hodí k širšej škále loveckých zbraní. Lovce podporujú ďalšie nové prvky, ktoré umožňujú ľahšie a pohodlnejšie ovládanie puškohľadu Z6(i).

Puškohľady rady Z6i - druhej generácie (GEN 2) nemajú v súčasnej dobe žiadnu priamu, porovnateľnú konkurenciu. Je to absolútna špička v puškohľadoch, nikto iný neponúka 6-násobný zoom a šikovný „SWAROLIGHT“. O kvalitách optiky- skla, spracovania a technickej úrovne nehovoriac. Swarovski Z6I-GEN 2. Je absolútna súčasná jednotka.

Puškohľady generácie Z6 sú k dostaniu v ôsmich rôznych modeloch. Puškohľad Z6 1,7-10x42 je vhodný pre všestrannú zbraň, ľahkú guľovnicu alebo horskú pušku s doposiaľ neprekonanou oblasťou použitia, vhodný pre natláčkový lov, lov na poliach, v lese aj horskom teréne.

6násobný zoom v tubuse s priemerom 30mm
50% väčší rozsah zorného poľa - rýchlejšie zachytíte a lepšie trafíte cieľ
50% väčší rozsah zväčšenia - väčšia flexibilita - kedykoľvek pripravení pre presnú streľbu - či je cieľ blízko alebo ďaleko
Bočná veža paralaxy - rýchle ovládanie aj pri priľútení, požadovanú vzdialenosť strely možno ľahko odčítať - voliteľne s vežou balistickou
HD optika - brilantný obraz cieľa aj pri veľkých zväčšeniach, vďaka tomu je obraz vernejší a kontrastnejší, čo umožňuje ešte presnejšie mierenie a tým aj zásahy
Svetelný bod oranžový miesto červeného pre lepšiu viditeľnosť na tele zveri

Technické parametre:
Zväčšenie: 1,7-10x
Priemer objektívu: 42mm
Priemer výstupnej pupily: 9,6-4,2mm
Vzdialenosť výstupnej pupily: 95 mm
Rozsah dioptrickej korekcie: -3 až +2 dpt
Dĺžka: 324mm
Hmotnosť: 520g
Tesnosť: 0,4 bary
Zámerný kríž: 4A-I, CD-I, 4A-300-I

Príslušenstvo:
Priehľadné ochranné krytky
Z6i vrátane batérie na osvetlenie zámerného kríža
Schránka na náhradnú batériu

Parametre k produktu

Priemer objektívu:
Osvětlená osnova:
Korekce paralaxy:
Montážna šína:
Farba:

Výrobca

Swarovski Optik je rodinná firma, ktorá sa nechala inšpirovať prírodou. Vážiť si prírodu je nevyhnutnou súčasťou ich filozofie. Rakúska spoločnosť založená v roku 1949 sa špecializuje na vývoj a výrobu optických prístrojov prémiovej kvality. Ich ďalekohľady, pozorovacie ďalekohľady, puškohľady, nočné videnie sú správnou voľbou pre náročných užívateľov. Úspech firmy je založený na jej inovačnej sile, kvalite a estetickom dizajne ich produktov. Naša firma je oficiálny díler optiky a príslušenstva Swarovski optik. Pravidelne sme školení priamo u výrobcu vo výrobnom priestore v Rakúskom Absame. Vďaka tomu môžeme našim zákazníkom ponúknuť nadštandardný servis a poradenstvo v rámci všetkých produktov Swarovski Optik. Naša firma ponúka všetkým majiteľom tovaru Swarovski optik poradenské služby s vhodným výberom tovaru z portfólia Swarovski optik. Ďalej sme schopní základného servisu optiky, ako je čistenie optiky, výmena náhradných dielov a iné. Vykonávame servis a školenia pre ideálne používanie balistických veží BTF (aj iných). Nastavovanie prístrojov s balistickými programami ako Swarovski dS, alebo EL-Range

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2