Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Strelecké slúchadlá - 3M PELTOR Optime I

Kód: XH-0016-5041-1
Chrániče sluchu 3M PELTOR Optime I ponúkajú univerzálnu ochranu a vďaka veľmi ľahkej hmotnosti poskytujú užívateľovi značné pohodlí....    Více
Skladom, u Vás 21. 6. 2024
26,38 €
21,80 € bez DPH
Strelecké slúchadlá - 3M PELTOR Optime I
Strelecké slúchadlá - 3M PELTOR Optime I
Skladom, u Vás 21. 6. 2024
26,38 €

Popis a parametre

Chrániče sluchu 3M PELTOR Optime I ponúkajú univerzálnu ochranu a vďaka veľmi ľahkej hmotnosti poskytujú užívateľovi značné pohodlí. Predstavujú kombináciu nízkeho profilu s vnútornou hĺbkou, čo dovoľuje ľahké spojenie s ďalšími ochrannými prostriedkami a zaistenie pohodlí pre uši.

Slúchadlá 3M PELTOR Optime II sú určené na útlum nižšej hlučnosti. Najlepšie ich teda využijete pri streľbe na vnútornej či vonkajšej strelnici s malými kalibrami, vo firmách s mírnou hlučnosťou, kosením trávnika či pri práci motorovou pílou a pod.

Parametre:

  • útlm SNR 27 dB
  • farba žltá
  • hmotnosť 150 g

Výrobca

Peltor je značka spoločnosti 3M, ktorá sa sústredí čisto na ochranu sluchu a zraku. A sú v tom naozaj dobrí. Celkom v ich sortimente nájdete niekoľko verzií, ktoré by sa dali zoradiť buď podľa cenovej náročnosti, zručností alebo cieleného použitia. Peltor tak ponúka ochranu sluchu a zraku pre každého, kto ju potrebuje. Vyrába pre robotníkov na stavbách, hasičov, baníkov, a veľa ďalších odborov, ktoré ochranu sluchu potrebujú. Nejedná sa však o len tak hocijaké slúchadlá. Okrem toho, že dokážu skvele odizolovať okolitý hluk, sa aj príjemne nosia. Väčšina typov prekrýva celé ucho vrátane okolitých kostí. Zvuk totiž preniká okrem zvukovodu aj okolitými kosťami lebečnej časti. Vankúšiky a mušle sú z príjemných materiálov, čistenie a údržba je jednoduchá.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2