Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Strelecké slúchadlá - Optime II, pevný náhl. oblúk

Kód: XH001650627
Mušľové chrániče sluchu 3M PELTOR Optime II sú určené pre veľmi hlučné prostredie. Dokážu tlmiť aj extrémne nízke frekvencie. Tesniaca...    Více
Nie je skladom
27,97 €
23,12 € bez DPH
Strelecké slúchadlá - Optime II, pevný náhl. oblúk
Strelecké slúchadlá - Optime II, pevný náhl. oblúk
Nie je skladom
27,97 €

Popis a parametre

Mušľové chrániče sluchu 3M PELTOR Optime II sú určené pre veľmi hlučné prostredie. Dokážu tlmiť aj extrémne nízke frekvencie. Tesniaca dosadacia línia je vyplnená jedinečnou kombináciou kvapaliny a peny, výsledkom je optimálne tesnenie a malý tlak v mieste dotyku, čo predstavuje zodpovedajúce pohodlie aj pri dlhodobom používaní. Chrániče Peltor Optime II sú testované a schválené podľa európskej smernice EN 352-1. Útlm SNR 31dB.

Slúchadlá 3M PELTOR Optime II sú určené pre útlm strednej hlučnosti. Najlepšie ich teda využijete pri streľbe na vnútornej či vonkajšej strelnici s rôznymi kalibrmi, vo firmách s nadmernou hlučnosťou, pri práci v lese či na stavbách v ťažkou hlučnou technikou a pod.

Parametre:

  • útlm SNR 31dB
  • farba tmavo zelená
  • pevný polstrovaný náhlavný pás
  • norma EN 352-1

Výrobca

Peltor je značka spoločnosti 3M, ktorá sa sústredí čisto na ochranu sluchu a zraku. A sú v tom naozaj dobrí. Celkom v ich sortimente nájdete niekoľko verzií, ktoré by sa dali zoradiť buď podľa cenovej náročnosti, zručností alebo cieleného použitia. Peltor tak ponúka ochranu sluchu a zraku pre každého, kto ju potrebuje. Vyrába pre robotníkov na stavbách, hasičov, baníkov, a veľa ďalších odborov, ktoré ochranu sluchu potrebujú. Nejedná sa však o len tak hocijaké slúchadlá. Okrem toho, že dokážu skvele odizolovať okolitý hluk, sa aj príjemne nosia. Väčšina typov prekrýva celé ucho vrátane okolitých kostí. Zvuk totiž preniká okrem zvukovodu aj okolitými kosťami lebečnej časti. Vankúšiky a mušle sú z príjemných materiálov, čistenie a údržba je jednoduchá.

Odporúčame prikúpiť

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2