Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Taška na náboje SKEET

Kód: 2W01001016
Taška na náboje SKEET Idete na strelnicu, hon, do bažantnice alebo inú akciu spojenú s veľkou potrebou nábojov? Táto taška je ideálny...    Více
Sme oficiálni predajcovia značky 2WOLFS
Nie je skladom
55,28 €
45,69 € bez DPH

Popis a parametre

Taška na náboje SKEET

Idete na strelnicu, hon, do bažantnice alebo inú akciu spojenú s veľkou potrebou nábojov? Táto taška je ideálny pomocník práve pre Vás. Silná, robustná s vystuženým dnom pojme 10 krabíc nábojov i všetko príslušenstvo.

Taška je vyrobená z kvalitného 100% polyesteru. Spodná časť je opatrená plastovými cvokmi proti oderu. Hlavné, veľké vrecko pojme 10 krabíc nábojov, 4 vonkajšie potom slúžia na všetko potrebné. Pohodlne tu uložíte strelecké okuliare, štuple do uší či slúchadlá, doklady aj peňaženku atď. Všetky vrecká sú zipsové, úplne uzatvárateľné.

Farba: Zelená

Rozmery:
Šírka 19 cm
Dĺžka 35 cm
Výška 20 cm

Parametre k produktu

Výrobca:
Farba:

Výrobca

Firma s tridsaťročnou tradíciou v oblasti lovu a poľovníctva. Za tú dobu získali cenné skúsenosti, a strávili nespočetné množstvo hodín v poľovnom revíre, cez deň aj v noci, vo všetkých druhoch počasia a ročných období, putovaním cez kopce, údolia a lúky, strávili veľa času nad inovovaním a zdokonaľovaním ich výrobkov v praxi. Motto firmy 2WOLFS "Náš sortiment je: vášeň, príroda a komfort." Všetky výrobky sú vytvárané s maximálnou starostlivosťou a hlavný dôraz je kladený na praktickosť. Firma 2WOLFS dokáže aj s naozaj obyčajných a všetkým známych vecí vytvoriť niečo lepšie použiteľnejšie a praktickejšie. Vyskúšajte nás a nebudete sklamaní!

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2