Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…

Výmena, vrátenie a reklamácia tovaru

V prípade, že potrebujete u nás zakúpený tovar vymeniť, vrátiť prípadne reklamovať, prosíme vytlačte a vyplňte formulár, ktorý nájdete v sekcii Môj Účet - Moje Objednávky. Odkaz na formulár nájdete v potvrdení objednávky, alebo v sekcii Môj Účet - Moje Objednávky. Urýchlite tým prípadnú reklamáciu či výmenu alebo vrátenie peňazí na Váš účet.

Vianoce 2023 - Tak ako každý rok, aj tento rok Vám umožníme vymeniť Vianočné darčeky zakúpené od 1. novembra 2023 až do konca januára 2024. Vy tak môžete zakúpiť darčeky s predstihom a nemusíte sa báť, že netrafíte veľkosť oblečenia alebo obdarovaný dostane rovnaký darček dvakrát.

Výmena tovaru:
Prípadné výmeny tovaru vykonávame zadarmo. Nepoužitý tovar Vám vymeníme kedykoľvek. Nevyhovujúce veľkosti zakúpené ako darčeky na Vianoce nám stačí zaslať spolu s vyplneným formulárom až v prvom týždni nového roka, kedy sa tiemto výmenám venujeme.

Reklamácia:
Cena reklamácie sa odvíja od typu reklamácie. Reklamácia v záručnej lehote s chybou na strane výrobku sú tiež vybavené zdarma.

* Upozorňujeme zákazníkov, reklamovaný tovar musí byť riadne vyčistené (u obuvi i podošva), zbavené všetkých nečistôt a hygienicky nezávadné (nezapáchajúci). Spoločnosť VIA VENANDI s.r.o. si vyhradzuje právo odmietnuť prevzatie tovaru k reklamačnému konaniu, ktoré nebude spĺňať zásady všeobecnej hygieny.

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2