Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 723 320 718
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Matěj Náhlý
Matěj Náhlý

Zaškrcovacia pušková matrica - LEE FACTORY CRIMP DIE

Kód: LEE_90906-36
Samostatná zaškrcovacia matrica (klieština) - FACTORY CRIMP DIE Jedná sa o špeciálnu matricu, ktorá zafixuje strelu v nábojnici pevnejšie...    Více

Vyberte variantu:

Skladom, u Vás 21. 6. 2024
25,41 €
21,00 € bez DPH
Zaškrcovacia pušková matrica - LEE FACTORY CRIMP DIE
Zaškrcovacia pušková matrica - LEE FACTORY CRIMP DIE
Skladom, u Vás 21. 6. 2024
25,41 €

Popis a parametre

Samostatná zaškrcovacia matrica (klieština) - FACTORY CRIMP DIE

Jedná sa o špeciálnu matricu, ktorá zafixuje strelu v nábojnici pevnejšie, než to dokáže akákoľvek iná matrica. Na testoch bolo dokázané, že aj strely, ktoré nemajú zaškrcovaciu drážku strieľajú zaškrtené touto matricou presnejšie.

Správne zaškrtenie zvyšuje presnosť, pretože tlaky v nábojnici potrebné na vytlačenie strely z nábojnice sú vyššie. Zvýšenie tlaku v nábojniciach na začiatku výstrelu zaisťuje konštantnejšie tlaky pri jednotlivých výstreloch a tým konštantnejšie rýchlosti striel.

Parametre k produktu

Produkt se nachází v těchto kategoriích

Výrobca

Podnik Lee Precision začal v domácej dielni Richarda Leeho v roku 1958 s vynálezom slávneho Lee Loader na prebíjanie nábojov do brokovnice. Lee Loaders pre pušky a pištole, boli vynájdené na začiatku šesťdesiatych rokov.

Obrovský záujem používateľov spoločnosti Lee Precision vyústilo v modernizáciu a vytvorenie nových lisov Lee, ktoré boli predstavené v osemdesiatych rokoch. Mnoho majiteľov iných značiek lisov okamžite začalo prechádzať k značke Lee Precision kvôli inovatívnym funkciám ponúkaným iba spoločnosťou Lee. Počas tohto obdobia sa desiatky tisíc prebíjačov nábojov tešilo rýchlosti vývoja a vyvinutia Lee Turret Press a najpopulárnejšieho zo všetkých progresívnych lisov, lis Lee Pro 1000 .

Spočiatku sa každý produkt spoločnosti Lee Precision výrazne líšil od výrobkov ponúkaných inými spoločnosťami. Čoskoro však iné spoločnosti začali napodobňovať naše vynálezy a ponúkať produkty takmer rovnako dobré, ale za vyššie ceny.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2