Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

12/70 SAGA Field Steel - brok 3.50 mm

Kód: 8435101626026
Veľmi obľúbené lovecké náboje. Špičkové španielske brokové strelivo. Stabilná kvalita, vysoká rýchlosť a optimálne krytie. Najvýkonnejší...    Více
Nie je skladom
Len na osobný odber
12,60 €
10,41 € bez DPH
Predaj možný iba so zbrojným preukazom
12/70 SAGA Field Steel - brok 3.50 mm
12/70 SAGA Field Steel - brok 3.50 mm
Nie je skladom
12,60 €

Popis a parametre

Veľmi obľúbené lovecké náboje. Špičkové španielske brokové strelivo. Stabilná kvalita, vysoká rýchlosť a optimálne krytie. Najvýkonnejší a najrýchlejší náboj v navážke 32g. Pre vynikajúce krytie je oceňovaný pri love pernatej.

Raže:12/70
Strela: Broky 3,5 mm.
Váha brokov: 32 g.
Počet kusov v balení: 25

Stabilná kvalita, vysoká rýchlosť a optimálne krytie. Športová aj broková streľba majú v Španielsku, cez ktoré ročne prelietajú milióny ťažných vtákov, obrovskú tradíciu. Značka Saga je súčasťou koncernu Maxam, ktorý je nasledovníkom továrne, ktorú v Baskicku založil v predminulom storočí sám Alfred Nobel.

Parametre k produktu

Výrobca:
Kaliber:

Produkt se nachází v těchto kategoriích

Výrobca

Španielsku továreň na brokové strelivo – SAGA – založili maželia Francisco García Chantres a jeho žena Consuela Fuentes Bollullo v meste Jerez de la Frontera, v Andalúzii roku 1951. Spoločnosť SAGA dosiahla veľký úspech v streleckom športe, ako je majstrovstvá sveta, v brokovej streľbe. Munícia SAGA je jednou z mála európskych značiek, ktorá vynikajúcim športovým strelcom poslúžila v piatich po sebe nasledujúcich olympijských hrách. V súčasnej dobe sú brokové náboje SAGA na trhu v 40. krajinách v 5. kontinentoch a všade majú vysokú kvalitu a prestíž.

Náboje firmy - SAGA - majú v súčasnej dobe k dispozícii širokú škálu modelov, ktoré spĺňajú požiadavky súčasných náročných strelcov a lovcov.

Pre ŠPORTOVÚ streľbu ponúka skeet náboje Sporting - 24 a 28 gramov. a tiež Eurotrap 24 a 28 gramov . V roku 2001 zahájili výrobu Elite nábojov v 24. a 28 gramov. špeciálne navrhnutých pre najnáročnejších strelcov, ktoré dosahujú vysokú rýchlosť s veľmi nízkym spätným rázom.
Brokové náboje - SAGA- si právom vyslúžili obľubu aj v česku a na slovensku pre svoju spoľahlivosť, výkon a skvelý pomer - kvalita / cena.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2