Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

308Win RWS Evolution

Kód: 4000294154348
Náboj RWS EVO - EVOLUTIONVýhodou, ktorú má náboj RWS EVO (EVOLUTION) je jeho schopnosť veľkej a obzvlášť zreteľnej ranivosti a...    Více
Nie je skladom
Len na osobný odber
78,05 €
64,50 € bez DPH
Predaj možný iba so zbrojným preukazom

Popis a parametre

Náboj RWS EVO - EVOLUTION
Výhodou, ktorú má náboj RWS EVO (EVOLUTION) je jeho schopnosť veľkej a obzvlášť zreteľnej ranivosti a priebojnosti aj napriek veľkým silným kosti vitálnej zveri a to aj nebezpečnej a tropickej zveri. Náboj RWS EVO - EVOLUTION je však vhodný aj pre lov zveri srnčej.

Náboj RWS EVO - účinnosť
Hmotnosť strely EVO od firmy RWS zostáva po zásahu do značnej miery nezmenená. Klasická polo-plášťová strela sa po náraze do silnejšej kosti triešti a odovzdáva tak menej energie, zatiaľ čo strela RWS EVO má špeciálne technologické spojenie jadra s tombakovým plášťom (Power-Bonding) a tým dosahuje zvyškovú hmotnosť takmer 100% aj po prechode kostí a tak poskytuje vysokú šancu na okamžité a humánne usmrtenie zveri.

Náboj RWS EVO - konštrukcia
Aerodynamická geometria a balistická žltá krytka hrotu strely RWS EVO dodáva vysokú vnútornú presnosť. Strela RWS EVO je charakteristická svojou plochou dráhou letu a vysokým prenosom energie pri náraze, odovzdaní tejto energie cieľu, a to aj na dlhé vzdialenosti poľovníckej streľby. RWS-EVO poskytuje spoľahlivé a nadštandardné výsledky pri love vďaka svojej unikátnej konštrukcii a špičkovému továrenskému prevedeniu. Pracuje dokonale presne, nekompromisne a je právom považovaná za najlepšiu loveckú strelu súčasnosti. Výrobca - RWS osadzuje strelou EVO len náboje korektných a osvedčených kalibrov. Okrem základného radu EVO je v ponuke aj prevedenie EVO-SILVER ( nábojnice pre tropické prostredie )

Parametre:
Raže 308 Winchester
Typ strely EVO
Hmotnosť strely (grain) 184gr.
Hmotnosť strely (gram) 11,9g
Rýchlosť na ústi (m/s) 775m/s
Rýchlosť v 50m (m/s) 736m/s
Rýchlosť v 100m (m/s) 697m/s
Rýchlosť v 200m (m/s) 625m/s
Rýchlosť v 300m (m/s) 557m/s
Energia na ústi (J) 3574J
Energia v 50m (J) 3223J
Energia v 100m (J) 2891J
Energia v 200m (J) 2324J
Energia v 300m (J) 1846J
Prevýšenie v 50m (cm) -0,2cm
Prevýšenie v 100m (cm) *
Prevýšenie v 200m (cm) -15,3cm
Prevýšenie v 300m (cm) -55,9cm
Počet nábojov v krabičke 20ks

Parametre k produktu

Kaliber:

Produkt se nachází v těchto kategoriích

Výrobca

Rottweil Podľa starých dokumentov sa založenie továrne Rottweil am Neckar datuje do 15. storočia. Značka sa týka bývalého výrobného miesta brokových nabojov v rovnomennom meste nachádzajúcom sa v oblasti Čierneho lesa v Nemecku. Značka Rottweil sa preslávila predovšetkým vďaka červeným nábojom "Waidmannheil" a od roku 1921 až po súčasnosť vďaka legendárnej čiernym nábojom "Waidmannheil" s papierovým puzdrom. RWS Vďaka dlhým skúsenostiam, technickým kompetenciám a vynikajúcej kvalite sú Rottweil shotshells malými technickými majstrovskými dielami, v ktorých každý komponent od prachu až po strely funguje perfektne. Perfektný vnútorný dizajn každej nábojnice, rovnako ako starostlivo naladené a neustále kontrolované súčasti zaisťujú požadovaný rozsah, rozptyl a vplyv na streľbu. Rottweil brokové náboje sú charakterizované svojou stálosťou pri každom výstrele a vynikajúcou presnosťou výstrelu. Milióny skúsených lovcov sa spoliehajú na výrobky značky Rottweil! Nie je náhodou, že čierna krabička Rottweil Waidmannsheil je klasickou loveckou kazetou v našom sortimente po celé desaťročia.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2