Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

8x68S RWS - HIT 10.4 g

Kód: 4000294192098
Konštrukčným materiálom strely HIT je špeciálna medená zliatina, potiahnutá na celom povrchu niklom. Strela je monolitická, s expanznou...    Více
Skladom u dodávateľa, u Vás 7. 6. 2024
Len na osobný odber
89,43 €
73,91 € bez DPH
Predaj možný iba so zbrojným preukazom
8x68S RWS - HIT 10.4 g
8x68S RWS - HIT 10.4 g
Skladom u dodávateľa, u Vás 7. 6. 2024
89,43 €

Popis a parametre

Konštrukčným materiálom strely HIT je špeciálna medená zliatina, potiahnutá na celom povrchu niklom. Strela je monolitická, s expanznou dutinou krytou balistickou čiapočkou as dvojitou dutinou. Strela má pomerne dlhý predný ogivál, ktorý zaisťuje dobrý súčiniteľ odporu pri nadzvukových rýchlostiach. Na valcovej, vodiacej časti strely sú tri priečne odľahčovacie drážky pre zníženie vysokých tlakov pri „ceste strely hlavnej“ a zadok je ujímaný pre zníženie sacieho odporu pri podzvukových rýchlostiach a pre zlepšenie presnosti streľby. Niklovaný povrch taktiež zlepšuje trecie vlastnosti v hlavni a lepšie odoláva oxidácii ako prostý povrch na báze medenej zliatiny. Aj napriek bleskovo rýchlu reakciu tejto novej bezolovnatej – monolitické strely pri zásahu cieľa = expandujúci segment v hrote strely, si táto strela zachováva stabilnú hmotnosť a nefragmentuje (nerozpadá sa na črepiny). To zaručuje hlboké preniknutie a spoľahlivý priestrel aj pri vysokých dopadových rýchlostiach, alebo pri väčšom odpore cieľa – ako je napr. priestrel veľkých a silných kostí. Strela typu HIT perfektne prestreľuje a zachováva si takmer 100% pôvodnej hmotnosti. Tento náboj = RWS HIT je určený a vhodný najmä na lov vitálnej zveri.

Parametre k produktu

Kaliber:

Produkt se nachází v těchto kategoriích

Výrobca

Rottweil Podľa starých dokumentov sa založenie továrne Rottweil am Neckar datuje do 15. storočia. Značka sa týka bývalého výrobného miesta brokových nabojov v rovnomennom meste nachádzajúcom sa v oblasti Čierneho lesa v Nemecku. Značka Rottweil sa preslávila predovšetkým vďaka červeným nábojom "Waidmannheil" a od roku 1921 až po súčasnosť vďaka legendárnej čiernym nábojom "Waidmannheil" s papierovým puzdrom. RWS Vďaka dlhým skúsenostiam, technickým kompetenciám a vynikajúcej kvalite sú Rottweil shotshells malými technickými majstrovskými dielami, v ktorých každý komponent od prachu až po strely funguje perfektne. Perfektný vnútorný dizajn každej nábojnice, rovnako ako starostlivo naladené a neustále kontrolované súčasti zaisťujú požadovaný rozsah, rozptyl a vplyv na streľbu. Rottweil brokové náboje sú charakterizované svojou stálosťou pri každom výstrele a vynikajúcou presnosťou výstrelu. Milióny skúsených lovcov sa spoliehajú na výrobky značky Rottweil! Nie je náhodou, že čierna krabička Rottweil Waidmannsheil je klasickou loveckou kazetou v našom sortimente po celé desaťročia.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2