Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

BALLISTOL Balsin olej na pažby 50 ml - svetlá

Kód: BB60013
BALLISTOL BALSIN dodá starým a zašlým pažbám opäť hodvábne matný lesk. Regeneruje roky, zvýrazňuje ich a zlepšuje kvalitu dreva. Chráni...    Více
Skladom, u Vás 24. 6. 2024
5,89 €
4,87 € bez DPH
BALLISTOL Balsin olej na pažby 50 ml - svetlá
BALLISTOL Balsin olej na pažby 50 ml - svetlá
Skladom, u Vás 24. 6. 2024
5,89 €

Popis a parametre

BALLISTOL BALSIN dodá starým a zašlým pažbám opäť hodvábne matný lesk. Regeneruje roky, zvýrazňuje ich a zlepšuje kvalitu dreva. Chráni drevo proti ďalšiemu rozkladu.

Balsin urobí krehké a zvetrané drevo na pažbe opäť odolným vode a každému počasiu. Pritom tento olej nebráni prírodnej aktivite dýchania dreva. Balsin Schaftöl súčasne regeneruje letokruhy, zvýrazňuje ich a dodáva im trochu tmavšieho odtieňa. Balsin Schaftöl je ideálny pre chátrajúce drevené pažby všetkého druhu a tým je nenahraditeľným pomocníkom pre všetkých puškárov a majiteľov zbraní.

Balenie 50 ml
Farba svetlá

Parametre k produktu

Výrobca:

Produkt se nachází v těchto kategoriích

Výrobca

Univerzálne antikorózne, mazacie a konzervačné prostriedky pre priemysel, dielňu a domácnosť Ponúkame kvalitné antikorózne a osvedčené technické oleje a spreje na mazanie, čistenie a konzerváciu na stroje, diely a rôzne zariadenia v priemysle aj v potravinárskom v dielni, hobby a domácnosti. Ďalej ponúkame rôzne technické spreje, čistiace prostriedky na sklá krbových kachlí, prostriedky na impregnáciu kože, obuvi a odevov, repelentné oleje na ochranu proti komárom, kliešťom, ovadom atď. Ďalej sú to osvedčené ošetrujúce oleje na pokožku a wellness oleje. Rovnako ponúkame špeciálne oleje na drevo a pažby a celú škálu kvalitných ošetrujúcich prostriedkov na zbrane a obranné spreje. Pre milovníkov jazdy na bicykli a turistiky ponúkame špeciálnu sadu na bicykel a malú lekárničku ako sadu do prírody.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2