Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Čistič tlmiča SchleTek - Siliencer Regular - 500 ml

Kód: 1985
Veľmi účinný čistič tlmičov s extra jemným a bezpečným zložením od spoločnosti SchleTek. Ideálne pre tlmiče všetkých typov, materiálov a povlakov. Pre bežné úrovne znečistenia. Potlačenie hluku, zníženie spätného rázu a zvýšenie presnosti sú niektoré z dôvodov, prečo moderné tlmiče získavajú na popularite aj v nevojenskom použití. S rastúcim stupňom kumulatívneho znečistenia však výkon tlmičov výrazne klesá. Preto by sa čistenie tlmičov - podobne ako čistenie zbraní - nemalo zanedbávať a tlmiče by sa mali čistiť pravidelne a včas, než dôjde k väčšiemu nánosu nečistôt vo vnútri komôr tlmiča. Čistenie tlmiča sa odporúča aj v prípade, že tlmič nebude dlhšiu dobu používaný, aby sa zabránilo tvorbe kyslých kondenzátov. SchleTek Suppressor Cleaner Regular je ideálnou voľbou na odstránenie bežného znečistenia. Vyniká mimoriadne jemným zložením a príjemnou vôňou, pričom je veľmi účinný. Suppressor Cleaner Regular sa ľahko používa a samočinne čistí všetky typy tlmičov. Dokonca aj tlmiče, ktoré nemožno rozobrať, karbónové tlmiče a tlmiče s radmi otvorov alebo superjemné tlmiace maximalizačné prepážky, ktoré sa obvykle čistia veľmi ťažko, je možné čističom Suppressor Cleaner Regular vyčistiť bez námahy. Tlmič je potrebné na jednom konci uzavrieť čistiacou zátkou a potom ho z opačného konca naplniť čistiacim prostriedkom. Tlmiče, ktoré je možné rozobrať, sa jednoducho vložia do nádoby naplnenej čističom Suppressor Cleaner. Po reakčnej dobe 120 minút je možné uvoľnené zvyšky ľahko vypláchnuť alebo opláchnuť teplou vodou. V prípade silného znečistenia postup opakujte a predĺžte dobu pôsobenia až na maximálne 12 hodín. Zahriatím na teplotu približne 50 °C je možné účinnosť čistenia zvýšiť. Pri extrémnom znečistení odporúčame použiť čistiaci prostriedok SchleTek Suppressor Cleaner Evolution. SchleTek Suppressor Cleaner Regular je šetrný k životnému prostrediu, rozpustný vo vode a bol pozitívne testovaný na kompatibilitu materiálov. Vďaka svojmu špeciálnemu pH neutrálnemu zloženiu nepoškodzuje žiadne povrchy a je vhodný pre všetky materiály a nátery, vrátane Cerakote™. Je vhodný aj na použitie v ultrazvukových čističkách. Prehľad najdôležitejších vlastností prípravku Suppressor Cleaner Regular:Vhodné pre všetky typy tlmičov, vrátane tlmičov, ktoré nemožno demontovať.Dostane sa aj do veľmi jemných radov otvorov a prepážokVhodný pre všetky materiály a povlaky, vrátane uhlíkových a Cerakote™Pozitívne testované na kompatibilitu materiálovVeľmi jednoduché použitieReakčná doba od 120 minútNevyžaduje žiadne ďalšie pracné čistiace postupyŠetrný k životnému prostrediu a rozpustný vo vode - žiadne zvláštne požiadavky na likvidáciuVhodné na použitie v ultrazvukových čističkách    Více
Skladom, u Vás 22. 4. 2024
16,06 €
13,27 € bez DPH
Čistič tlmiča SchleTek - Siliencer Regular - 500 ml
Čistič tlmiča SchleTek - Siliencer Regular - 500 ml
Skladom, u Vás 22. 4. 2024
16,06 €

Popis a parametre

Velmi účinný čistič tlumičů s extra jemným a bezpečným složením od společnosti SchleTek. Ideální pro tlumiče všech typů, materiálů a povlaků. Pro běžné úrovně znečištění.

Potlačení hluku, snížení zpětného rázu a zvýšení přesnosti jsou některé z důvodů, proč moderní tlumiče získávají na popularitě i v nevojenském použití. S rostoucím stupněm kumulativního znečištění však výkon tlumičů výrazně klesá. Proto by se čištění tlumičů - podobně jako čištění zbraní - nemělo zanedbávat a tlumiče by se měly čistit pravidelně a včas, než dojde k většímu nánosu nečistot uvnitř komor tlumiče. Čištění tlumiče se doporučuje také v případě, že tlumič nebude delší dobu používán, aby se zabránilo tvorbě kyselých kondenzátů.

SchleTek Suppressor Cleaner Regular je ideální volbou pro odstranění běžného znečištění. Vyniká mimořádně jemným složením a příjemnou vůní, přičemž je velmi účinný. Suppressor Cleaner Regular se snadno používá a samočinně čistí všechny typy tlumičů.

Dokonce i tlumiče, které nelze rozebrat, karbonové tlumiče a tlumiče s řadami otvorů nebo superjemné tlumicí maximalizační přepážky, které se obvykle čistí velmi obtížně, lze čističem Suppressor Cleaner Regular vyčistit bez námahy. Tlumič je třeba na jednom konci uzavřít čisticí zátkou a poté jej z opačného konce naplnit čisticím prostředkem. Tlumiče, které lze rozebrat, se jednoduše vloží do nádoby naplněné čističem Suppressor Cleaner. Po reakční době 120 minut lze uvolněné zbytky snadno vypláchnout nebo opláchnout teplou vodou. V případě silného znečištění postup opakujte a prodlužte dobu působení až na maximálně 12 hodin. Zahřátím na teplotu přibližně 50 °C lze účinnost čištění zvýšit. Při extrémním znečištění doporučujeme použít čisticí prostředek SchleTek Suppressor Cleaner Evolution.

SchleTek Suppressor Cleaner Regular je šetrný k životnímu prostředí, rozpustný ve vodě a byl pozitivně testován na kompatibilitu materiálů. Díky svému speciálnímu pH neutrálnímu složení nepoškozuje žádné povrchy a je vhodný pro všechny materiály a nátěry, včetně Cerakote™. Je vhodný i pro použití v ultrazvukových čističkách.

Přehled nejdůležitějších vlastností přípravku Suppressor Cleaner Regular:
  • Vhodné pro všechny typy tlumičů, včetně tlumičů, které nelze demontovat.
  • Dostane se i do velmi jemných řad otvorů a přepážek
  • Vhodný pro všechny materiály a povlaky, včetně uhlíkových a Cerakote™
  • Pozitivně testováno na kompatibilitu materiálů
  • Velmi snadné použití
  • Reakční doba od 120 minut
  • Nevyžaduje žádné další pracné čisticí postupy
  • Šetrný k životnímu prostředí a rozpustný ve vodě - žádné zvláštní požadavky na likvidaci
  • Vhodné pro použití v ultrazvukových čističkách

Produkt se nachází v těchto kategoriích

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2