Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Čistič vývrtu hlavne - BoreTech ELIMINATOR

Kód: BTCE-25016
BoreTech Eliminator je revolučný patentovaný čistič vývrtu hlavne, ktorý si veľmi rýchlo našiel svoju pozíciu na špici „čistiaceho“...    Více

Vyberte variantu:

Skladom, u Vás 18. 6. 2024
od 22,76 €
18,81 € bez DPH
Čistič vývrtu hlavne - BoreTech ELIMINATOR
Čistič vývrtu hlavne - BoreTech ELIMINATOR
Skladom, u Vás 18. 6. 2024
od 22,76 €

Popis a parametre

BoreTech Eliminator je revolučný patentovaný čistič vývrtu hlavne, ktorý si veľmi rýchlo našiel svoju pozíciu na špici „čistiaceho“ priemyslu Je výsledkom dlhodobých výskumov v oblasti chemického vývoja a spĺňa rôznorodé požiadavky moderných strelcov. Navyše je úplne ekologicky nezávadný. Eliminator rýchlo rozpúšťa karbón, olovo, meď a korozívne zvyšky Eliminator je 100% bezpečný pre vývrt, bez zápachu, nezávadný, ekologický Vysoko cenená značka medzi profesionálmi.
Základné zloženie Eliminátora je založené na chemickom zložení nepodobnému ničomu v minulosti, čo bolo používané na strelecké čistenie. Výhodou Eliminátora je schopnosť zároveň rozpúšťať a čistiť ako nánosy napáleného karbónu tak aj oter medi, ktoré vznikajú pri streľbe.
Eliminator sa špeciálne zameriava na chemické rozpúšťanie a uvoľňovanie karbónu z povrchu vývrtu aj v záhyboch drážok. Jeho chemické zloženie napomáha chemickej reakcii, ktorá výrazne skracuje a uľahčuje mechanické čistenie. Nie je potrebné vykonávať toľko mechanických čistiacich procedúr s bronzovou kefkou a vytierakmi, ako u bežných prostriedkov.
Proces čistenia je dvojkrokový. Eliminator najskôr rozloží pomedenie v hlavni a zmení svoje elektrolytické vlastnosti. Potom špeciálne vyvinutým spojivom na seba nadviaže zvyšky medi aby sa ďalej neukladali vo vývrte hlavne. A potom ďalej pokračuje v rozpúšťaní karbónu a to v nezriedenej forme, takže neklesá účinnosť chemického čistenia.
Ďalšou výhodou Eliminátora je, že obsahuje inhibítory hrdze, ktoré pomáhajú ochrániť Vašu zbraň aj po čistení. Stačí po čistiacej procedúre prejsť hlaveň posledným vytierakom s Eliminatorom a tým svoju hlaveň chránite proti hrdzi a korózii.
Nezáleží na tom, či je Vaša hlaveň z vysokejhlíkatej ocele, alebo z nerezovej. Eliminator je bezpečný po akúkoľvek dobu.
BoreTech Eliminator je bez pochýb prémiový produkt, špičkový čistič uznávaný profesionálmi v odbore, ktorý výrazne zrýchli a zefektívni čistiacu procedúru, vyčistí zvyšky medi aj karbónu. Je netoxický, bez nebezpečných prímesí, a bez zápachu, ... na rozdiel od bežných čistiacich prostriedkov. BoreTechu môžete veriť, pretože si veľmi zakladá na kvalite svojich výrobkov a nemusíte u tejto značky očakávať „akýkoľvek háčik“.
"BoreTech ... my nastavujeme štandardy"

Boretech Eliminator má všetko, čo by mal mať každý dobrý čistič zbraní. Medzi tieto vlastnosti patrí:
100% bezpečný pre hlaveň
bez zápachu
100% ekologiky rozložiteľný
žiadny amoniak
v krátkodobom horizonte zabraňuje korózii
nehorľavý
balený v chemicky odolných pevných fľašiach
otočné uzatváranie

POKYNY NA POUŽITIE:
Vybite strelnú zbraň!

1. Navlhčite 3 až 4 bavlnené vytieraky (patche) zmesou ELIMINATOR a pretiahnite hlavné, aby ste odstránili nečistoty. Vytieraky preťahujte hlavné iba v JEDNOM smere.
2. Ďalej 10x až 15x pretiahnite pevnou nylonovou kefkou namočenou zmesou ELIMINATOR.
3. Potom opakujte krok 1 a nechajte zmes pôsobiť po dobu 3 až 5 minút.
4. Nakoniec preťahujte suché vytieraky hlavné, kým nezačnú vychádzať von úplne čisté.
5. Pred dlhodobým uložením strelnej zbrane navlhčite vytierak zmesí ELIMINATOR a pretiahnite hlavný, pretože zmes obsahuje krátkodobé antikorózne častice.
6. Pred ďalším použitím strelnej zbrane vždy pretiahnite hlavný suchý vytierak. Tým sa odstránia všetky zvyšné častice a zabráni sa tak upchatiu.

Parametre k produktu

Výrobca:

Výrobca

"Bezpochyby úplne čistá zbraň" bola filozofia a inšpirácia spoločnosti BoreTech, Inc. Spoločnosť BoreTech Inc., založená v roku 1997, bola založená na vízii dokonalom čistení a presnosti zbraní. Od samotných produktov až po naše princípy fungovania je naším cieľom poskytnúť vám... to najlepšie.

Spoločnosť Bore Tech, Inc., ktorú vytvorili strelci pre strelcov, si rýchlo získala uznanie ako najlepšiu výrobu a teraz nastavuje štandard pre všetky výrobky pre starostlivosť a údržbu zbraní. Všetky naše výrobky sú hrdo vyrábané v USA a majú na pamäti strelca, životné prostredie a našu krajinu.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2