Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Ďalekohľad Fomei 10x50 BEATER ZCF FMC

Kód: OY1715
Ďalekohľad Fomei10x50 BEATER ZCF FMCSilné, zelené pogumovanie a kovové telo ďalekohľadu zaručuje odolnosť ďalekohľadu pri každodennom...    Více
Sme oficiálni predajcovia značky Fomei
Skladom u dodávateľa, u Vás 28. 6. 2024
145,93 €
120,60 € bez DPH
Ďalekohľad Fomei 10x50 BEATER ZCF FMC
Ďalekohľad Fomei 10x50 BEATER ZCF FMC
Skladom u dodávateľa, u Vás 28. 6. 2024
145,93 €

Popis a parametre

Ďalekohľad Fomei10x50 BEATER ZCF FMC
Silné, zelené pogumovanie a kovové telo ďalekohľadu zaručuje odolnosť ďalekohľadu pri každodennom používaní. Ďalekohľady sú odolné proti prachu a vode. Tubus je plnený suchým dusíkom, to zaisťuje nielen odolnosť proti vniknutiu vody, ale aj zabráneniu oroseniu optiky pri náhlej zmene teploty. Rad BEATER ZCF je vybavený celosklenenou optikou, hranoly sú vyrobené z Bak4. Šošovky sú opatrené antireflexnou vrstvou (MC-MultiCoated) v temne zelenom prevedení.

Konštrukcia ďalekohľadu umožnila zaistiť nízku váhu a jeho štíhly dizajn, šikmé očnice zabraňujú prenikaniu nočného svetla do oka pozorovateľa.
Ďalekohľad je dodávaný vrátane púzdra a popruhu.

Paramtre:
Zväčšenie 10
Priemer objektívu (mm) 50
Zorné pole (m) 111
Relatívna svetelnosť 25
Priemer výstupnej pupily (mm) 5
Minimálna pozorovacia vzdialenosť (m) 6
Dioptrická korekcia áno
Hmotnosť (g) 981
Sklo hranola BaK4
Šírka (mm) 168
Dĺžka (mm) 198
Statívový závit áno
Úprava šošoviek MC

Parametre k produktu

Výrobca:
Priemer objektívu:
Zvětšení:
Farba:

Výrobca

Spoločnosť FOMEI bola založená v roku 1990. Naša činnosť je prevažne zameraná na predaj, výrobu a servis zariadení, materiálov a príslušenstva na záznam, spracovanie a archiváciu obrazu. Ako potvrdenie maximálnej kvality produktov a ponúkaných služieb sú divízie foto a rádiodiagnostika certifikované podľa ISO 9001. Z hľadiska organizácie obchodu a starostlivosti o zákazníkov sme rozdelení do nasledujúcich divízií:
Divízia foto zabezpečuje dodávky prístrojov, materiálov a príslušenstva do maloobchodnej siete špecializovaných predajní foto a optiky, profesionálnym fotografom, inštitúciám aj firemným zákazníkom, vrátane záručného a pozáručného servisu. Divízia ponúka kompletné riešenie pre stavbu fotoateliérov všetkých veľkostí a zameraní. Súčasťou týchto riešení sú aj materiály a zariadenia na výrobu spotrebnej i profesionálnej fotografie.
Divízia rádiodiagnostika ponúka kompletnú ponuku prístrojov, materiálov a príslušenstva pre medicinálnu rtg diagnostiku vrátane záručného a pozáručného servisu určenú všetkým typom zdravotníckych zariadení.
Divízia golf ponúka indoorové golfové simulátory a kompletné golfové vybavenie, a to ako špecializovaným obchodom, tak aj koncovým zákazníkom.
Naším hlavným cieľom je prispôsobovanie našej ponuky a spôsobu predaja súčasným trendom na trhu, aby sme čo najlepšie uspokojovali potreby našich zákazníkov v tuzemsku aj v zahraničí.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2