Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Ďalekohľad Fomei 9x63 ZCF Leader RSV SMC

Kód: OY2403
Ďalekohľad Fomei 9x63 ZCF Leader RSV SMC Ďalekohľady s robustným čiernym pogumovaním konštruované na pozorovanie za zhoršených svetelných...    Více
Sme oficiálni predajcovia značky Fomei
Skladom u dodávateľa, u Vás 28. 6. 2024
263,82 €
218,03 € bez DPH
Ďalekohľad Fomei 9x63 ZCF Leader RSV SMC
Ďalekohľad Fomei 9x63 ZCF Leader RSV SMC
Skladom u dodávateľa, u Vás 28. 6. 2024
263,82 €

Popis a parametre

Ďalekohľad Fomei 9x63 ZCF Leader RSV SMC

Ďalekohľady s robustným čiernym pogumovaním konštruované na pozorovanie za zhoršených svetelných podmienok. Konštrukcia optiky LEADER R dokáže využiť aj zvyškové svetlo, preto je možné s nimi pozorovať aj za šera av jasnej noci. Uplatní sa všade tam, kde pozorovateľ požaduje vysokú svetelnosť obrazu. Sú vhodné pre poľovníctvo, turistiku, ale aj na pozorovanie nočnej oblohy.

Legendárna 9x63 LEADER RSV je tou pravou voľbou pre poľovníctvo a pozorovanie za súmraku alebo večer. Jeho hlavnými benefitmi sú vysoká svetelná priepustnosť zachovaná aj pri veľkom zväčšení.

Telo ďalekohľadu je opatrenou tvrdenou gumou so zvýšenou odolnosťou a ochranou proti oderu. V rade ďalekohľadov LEADER R je pri výrobe hranola použité špeciálne viacpriepustné optické sklo Bak4, šošovky K4 sú ošetrené viacnásobnou antireflexnou vrstvou (SMC - SuperMultiCoated). Precízna, úplne plynulo sa pohybujúca, mechanika ďalekohľadu umožňuje ostrenie aj v rukaviciach. Ďalekohľad je možné upevniť na statív pomocou adaptéra.

Kovové strmene zaisťujú pevné spojenie a spoľahlivú súososť oboch tubusov. Osový rozstup okulárov je 60-72mm.

Súčasťou balenia je:
puzdro
popruh
krytky objektívu a okulára
čistiaca handrička

Technické parametre:

Zväčšenie 9x
Priemer objektívu 63mm
Zorný uhol 5°
Zorné pole v 1000 m 87m
Minimálna ostriaca vzdialenosť 10m
Relatívna svetelnosť 49
Optický výstup 7mm
Sklo hranola BaK4
Úprava šošoviek SMC
Dioptrická korekcia ± 2dpt
Statívový závit áno
Šírka 185mm
Dĺžka 190mm
Hmotnosť 980g

Parametre k produktu

Výrobca:
Priemer objektívu:
Zvětšení:
Farba:

Výrobca

Spoločnosť FOMEI bola založená v roku 1990. Naša činnosť je prevažne zameraná na predaj, výrobu a servis zariadení, materiálov a príslušenstva na záznam, spracovanie a archiváciu obrazu. Ako potvrdenie maximálnej kvality produktov a ponúkaných služieb sú divízie foto a rádiodiagnostika certifikované podľa ISO 9001. Z hľadiska organizácie obchodu a starostlivosti o zákazníkov sme rozdelení do nasledujúcich divízií:
Divízia foto zabezpečuje dodávky prístrojov, materiálov a príslušenstva do maloobchodnej siete špecializovaných predajní foto a optiky, profesionálnym fotografom, inštitúciám aj firemným zákazníkom, vrátane záručného a pozáručného servisu. Divízia ponúka kompletné riešenie pre stavbu fotoateliérov všetkých veľkostí a zameraní. Súčasťou týchto riešení sú aj materiály a zariadenia na výrobu spotrebnej i profesionálnej fotografie.
Divízia rádiodiagnostika ponúka kompletnú ponuku prístrojov, materiálov a príslušenstva pre medicinálnu rtg diagnostiku vrátane záručného a pozáručného servisu určenú všetkým typom zdravotníckych zariadení.
Divízia golf ponúka indoorové golfové simulátory a kompletné golfové vybavenie, a to ako špecializovaným obchodom, tak aj koncovým zákazníkom.
Naším hlavným cieľom je prispôsobovanie našej ponuky a spôsobu predaja súčasným trendom na trhu, aby sme čo najlepšie uspokojovali potreby našich zákazníkov v tuzemsku aj v zahraničí.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2