Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 606 591 877
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Marcela Mintělová
Marcela Mintělová

Detská poľovnícka obuv

Kód: 527
Detská poľovnícka obuv Detské topánky z kvalitnej, pevnej a trvanlivej kože s odolnou podrážkou. Topánky sú vysoko odolné proti vode....    Více

Vyberte variantu:

Skladom, u Vás 22. 5. 2024
48,37 €
39,98 € bez DPH
Detská poľovnícka obuv
Detská poľovnícka obuv
Skladom, u Vás 22. 5. 2024
48,37 €

Popis a parametre

Detská poľovnícka obuv

Detské topánky z kvalitnej, pevnej a trvanlivej kože s odolnou podrážkou. Topánky sú vysoko odolné proti vode. Veľmi ľahká impregnácia a starostlivosť. Sú pohodlné a vzdušné - prírodná koža je mäkký a pružný materiál, ktorý sa ľahko prispôsobí tvaru nôh. Nohy sa v kožených topánkach toľko nepotia a nezapáchajú, pretože topánky „dýchajú“. Životnosť a odolnosť – keď je o topánky z kože riadne postarané, vydrží nám mnohokrát dlhšie aj pri intenzívnom používaní.

Kožené topánky majú nepopierateľnú výhodu, že ich takmer nemusíme rozchádzať. Obujeme nové a hneď chodíme. Netýka sa dojčiat, čo ešte nevedia chodiť. Koža sadne, prispôsobí sa nohe a spôsobu našej chôdze. Pokiaľ topánky tlačia na členku či achilovke, u kožených je solídna šanca, že koža čoskoro zmäkne. U umelých máme smolu, topánky treba vymeniť.

Pokiaľ svoje topánky budete rozmaznávať a rozmaznávať, budú vás milovať.
Po náročnom týždni si vaše kožené topánky zaslúžia dôkladne vyčistiť. Opláchnite ich vodou a naneste čistiaci prostriedok určený na starostlivosť o ne. Nechajte topánky uschnúť (cca 48 hodín je najlepšie), potom použite prípravok na kožu poskytujúcu ochranu proti vode (impregnácii). Starajte sa o vaše topánky a ony budú neustále meniť Váš život aj nadchádzajúce roky.

Veľkosť: 27 - 35
Farba: zelená

Parametre k produktu

Produkt se nachází v těchto kategoriích

Výrobca

Náš příběh začal v roce 2018, kdy jsme zjistili, že na českém trhu chybí kvalitní výrobky za rozumnou cenu. Snažíme se, aby naše výrobky byly z těch, po kterých vždy sáhnete když půjdete na náročnou tůru, do práce či jen tak do lesa. Originalita a kvalita - to je C.I.T.!

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2