Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Diabolo RWS Basic 500ks cal. 4,5 mm

Kód: 03*07*892
Diabolky do vzduchových zbraní a vetroviek od nemeckého výrobcu RWS. Tieto diabolky sa vyznačujú vysokou kvalitou, ktorou je výrobca RWS...    Více
Skladom, u Vás 26. 2. 2024
5,08 €
4,20 € bez DPH
Predaj možný iba osobám starších ako 18 rokov
Diabolo RWS Basic 500ks cal. 4,5 mm
Diabolo RWS Basic 500ks cal. 4,5 mm
Skladom, u Vás 26. 2. 2024
5,08 €

Popis a parametre

Diabolky do vzduchových zbraní a vetroviek od nemeckého výrobcu RWS. Tieto diabolky sa vyznačujú vysokou kvalitou, ktorou je výrobca RWS známy.

Diabolo RWS Basic je vhodná pre všetky vzduchové zbrane. Precízia a presnosť nemá chýb a zodpovedá všetkým požiadavkám a to všetko k výnimočne priaznivej cene.

Balenie: 500 ks
Raže: 4,5 mm
Váha: 0,45 g
Dĺžka diabolky: 5,2 mm

Parametre k produktu

Kaliber:

Produkt se nachází v těchto kategoriích

Výrobca

Rottweil Podľa starých dokumentov sa založenie továrne Rottweil am Neckar datuje do 15. storočia. Značka sa týka bývalého výrobného miesta brokových nabojov v rovnomennom meste nachádzajúcom sa v oblasti Čierneho lesa v Nemecku. Značka Rottweil sa preslávila predovšetkým vďaka červeným nábojom "Waidmannheil" a od roku 1921 až po súčasnosť vďaka legendárnej čiernym nábojom "Waidmannheil" s papierovým puzdrom. RWS Vďaka dlhým skúsenostiam, technickým kompetenciám a vynikajúcej kvalite sú Rottweil shotshells malými technickými majstrovskými dielami, v ktorých každý komponent od prachu až po strely funguje perfektne. Perfektný vnútorný dizajn každej nábojnice, rovnako ako starostlivo naladené a neustále kontrolované súčasti zaisťujú požadovaný rozsah, rozptyl a vplyv na streľbu. Rottweil brokové náboje sú charakterizované svojou stálosťou pri každom výstrele a vynikajúcou presnosťou výstrelu. Milióny skúsených lovcov sa spoliehajú na výrobky značky Rottweil! Nie je náhodou, že čierna krabička Rottweil Waidmannsheil je klasickou loveckou kazetou v našom sortimente po celé desaťročia.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2