Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Kolimátor - Noblex (Docter) sight C - 7 MOA

Kód: 55765
Kolimátor DOCTER Sight C od nemeckej firmy Noblex je unikátny najmä tým, že ho vďaka 5 farebným kombináciám môžete zladiť s akoukoľvek...    Více

Vyberte variantu:

Skladom u dodávateľa, u Vás 3. 6. 2024
298,37 €
246,59 € bez DPH
Kolimátor - Noblex (Docter) sight C - 7 MOA
Kolimátor - Noblex (Docter) sight C - 7 MOA
Skladom u dodávateľa, u Vás 3. 6. 2024
298,37 €

Popis a parametre

Kolimátor DOCTER Sight C od nemeckej firmy Noblex je unikátny najmä tým, že ho vďaka 5 farebným kombináciám môžete zladiť s akoukoľvek zbraňou. Máte na výber medzi čiernu (Graphit Black), kamuflážou (Camouflage), šedú (Savage Stainless), tmavo zelenú (Flat Dark Earth) a oranžovú. Aby váš kolimátor vyzeral a fungoval stále ako nový, prišiel Noblex s revolučnou povrchovou technológiou CerakoteTM; kolimátor je tak nielen veľmi odolný, ale je aj chránený voči korózii alebo odretiu.

Vysoko odolné telo kolimátora je vyrobené z hliníkového monobloku za použitia špeciálneho hliníka. Kolimátor DOCTER Sight C využíva dvoj-šošovkový vysoko výkonný optický systém s vnútorným povrchom, ktorý chráni proti odlesku svetla a možnému oslneniu. Vďaka výbornej korekčnej šošovke vám kolimátor sprostredkuje ostrý obraz v celom rozsahu zorného poľa.

Ďalšou výhodou kolimátora DOCTER Sight C je najmä automatická regulácia jasu červeného bodu podľa okolitého prostredia, teda je pre vás červený bod cez deň, za šera aj v noci stále príjemný. Za veľkú prednosť tohto kolimátora je možné považovať aj jednoduchú montáž na valnú väčšinu zbraní vďaka veľkému počtu montážnych adaptérov.

Súčasťou balenia je iba jeden kolimátor vybranej farby. Adaptér na zbraň nie je súčasťou balenia.

Parametre:
Hmotnosť 25 g
Šírka 25.4 mm
Výška 24.3 mm
Dĺžka 46 mm

Parametre k produktu

Produkt se nachází v těchto kategoriích

Výrobca

NOBLEX (dříve Docter) E-Optics GmbH pokračuje v hrdé tradici ve vývoji optoelektronických produktů ve výrobních závodech Ernsta Abbe a Carl Zeiss v Jeně a později v durynském Eisfeldu.

150 let úspěšné historie s optickými zařízeními je vyjádřením bohatých zkušeností v oblasti optiky, mechaniky, elektroniky a povrchových úprav. Pro NOBLEX E-Optics je to pobídka i povinnost pokračovat v této tradici Zeiss, Docter a Analytik Jena s vášní a inovativním duchem.

Nemůžeme ovládat vášeň a načasování, ale můžeme ovládat vybavení. Je dobré, když se můžete na své vybavení spolehnout. NOBLEX E-Optics nabízí pozorovací a zaměřovací optiku, která se vyznačuje nejvyššími standardy kvality. Interakce optoelektronického know-how a jemné mechanické přesnosti tvoří základ pro tyto vysoce výkonné produkty.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2