Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 606 591 877
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Marcela Mintělová
Marcela Mintělová

Poľovnícka obuv - Baffin Impact do -100°C

Kód: 113026
Lovecká obuv - Baffin Impact do -100 ° C Vysoko kvalitná zimná obuv Baffin Impact testovaná do -100 °C. Vhodné pre polárne expedície...    Více

Vyberte variantu:

Skladom, u Vás 26. 2. 2024
283,74 €
234,50 € bez DPH
Poľovnícka obuv - Baffin Impact do -100°C
Poľovnícka obuv - Baffin Impact do -100°C
Skladom, u Vás 26. 2. 2024
283,74 €

Popis a parametre

Lovecká obuv - Baffin Impact do -100 ° C

Vysoko kvalitná zimná obuv Baffin Impact testovaná do -100 °C. Vhodné pre polárne expedície alebo do extrémnych podmienok. Rýchle a bezpečné uchytenie topánky pomocou dvoch popruhov. Vnútro sa skladá z 8-mich vrstiev pre perfektnú izoláciu! Vhodné do vysokého snehu. Topánky Baffin Impact odolajú aj tým najtvrdším predstaviteľným podmienkam a udržia Vaše nohy v teple a suchu. Vyznačujú sa dlhou životnosťou. Aby bola zaistená správna funkcia vnútorných vložiek, je potrebné používať funkčné ponožky a to buď optimálne vlnené, alebo zo syntetických vlákien. Nepoužívať bavlnené ponožky! Pri rozhodovaní o správnej veľkosti majte na pamäti, že vnútorná vložka sa po krátkej úvodnej fáze prispôsobí individuálnemu tvaru Vašej nohy tak, aby optimálne priliehala na nohu a sedela pri chôdzi optimálnym spôsobom. Obuv Baffin je konštruovaná na použitie pri veľmi nízkych teplotách.
NIE JE URČENÁ PRE DLHODOBÝ STYK S VODOU!

Veľkosti
40/M7, 42/M9, 43/M10, 44,5/M11, 46/M12, 47/M13, 48/M14, 50/M15


Materiál
Škrupina, guma Premium Polar.

Popis:
Topánky Baffin sú designované tak, aby vydržali najextrémnejšie poveternostné podmienky. Sú testované počas najtvrdších podmienok. Sú používané ako v mestách, tak aj na vidieku, v drsnej prírode kanadského severu a najfunkčnejšie modely pre vysokohorské a polárne expedície do oblasti Arktídy a Antarktídy.

Kategória hodnôt tepelného komfortu:
EXTREME -100°C (model Impact)
PowerSport -70°C (model Kirk)

Tepelný komfort pre jednotlivé typy obuvi bol vyvinutý ako pomôcka na určenie relatívnej tepelnej izolačnej hodnoty. Stupeň aktivity, telesný metabolizmus, doba vystavenia sa chladu, vek a ostatné premenné môžu ovplyvňovať vaše vnímanie tepelného komfortu. Hodnota tepelného komfortu sa môže znížiť behom času vplyvom bežnej únavy materiálu.

Topánky Baffin majú špeciálne vytvorený systém vnútorných vložiek s cieľom udržať Vaše nohy v teple a suchu. Základom je prepracovaný systém viacvrstvovej technológie, ktorý zaisťuje maximálnu ochranu pred chladom a zároveň zaisťuje vynikajúci odvod vlhkosti od nôh.

Aby bola zaistená správna funkcia vnútorných vložiek, je potrebné používať funkčné ponožky, a to buď vlnené alebo zo syntetických vlákien. Nepoužívať bavlnené ponožky!

Každá vnútorná vložka topánok Baffinje designovaná tak, aby dobre obalila celé chodidlo svojou elastickou funkčnou vrstvou. Pri rozhodovaní o správnej veľkosti topánky majte na pamäti, že vnútorná vložka sa po krátkej úvodnej fáze prispôsobí individuálnemu tvaru Vašej nohy tak, aby optimálne priliehala na nohu a „sedela“ pri chôdzi optimálnym spôsobom.

Gumová základňa topánky:
Baffin využíva posledné technológie v oblasti syntetickej gumy. Naše najlepšie modely vykazujú odolnosť voči oderu na úrovni 125% nad úrovňou obvyklej gumy vzniknutej vulkanizáciou. Navyše ich pružnosť a odolnosť proti sklzu za extrémnych podmienok oveľa prevyšuje štandardné gumové hmoty. Baffin materiály sa vyznačujú ľahkosťou, pružnosťou, dlhou životnosťou a vodoodolnosťou a to za všetkých povetervostných podmienok.

Údržba:
Po použití topánok je potrebné vnútornú vložku vybrať z topánky a nechať dobre vyschnúť a vnútro topánky vytrieť suchou čistou a dobre savou handrou. Kožené súčasti je nutné pravidelne ošetrovať prípravkom na koženú obuv. Syntetický povrch je vhodné ošetrovať impregnačným sprejom. Obuv Baffin je konštruovaná pre použitie za veľmi nízkych teplôt, NIE JE URČENÁ PRE DLHODOBÝ STYK S VODOU!

Výrobca: Baffin Inc., Ontario, Canada.

Parametre k produktu

Výrobca:
Farba:

Produkt se nachází v těchto kategoriích

Výrobca

NARODENÝ NA SEVERU - 1979. - PRE JEDNOTLIVCU, KTORÉ SNAŽÍ DOSIAHNUŤ MIMORIADNEHO
V spoločnosti Baffin veríme, že testovanie produktov by nemalo končiť v továrni alebo laboratóriu, takže náš produkt berieme do tých najextrémnejších prostredí na planéte. Vedomie, že náš produkt uspeje na týchto miestach, nám dáva istotu, že bude úspešný aj pre ostatných, kdekoľvek na Zemi.

Naším sľubom je poskytovať extrémny outdoorový výkon a pracovnú obuv, ktorá vám umožní vyzvať sa, či už na stavenisku alebo pri vašom najchladnejšom dobrodružstve.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2