Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Puškohľad Leupold VX-3HD 1.5-5x20

Kód: LEU180626
VX-3HD poskytuje vynikajúci výkon pri slabom osvetlení. Vďaka Leupold's Elite Optical System má vynikajúcu priepustnosť svetla od úsvitu...    Více
Skladom u dodávateľa, u Vás 1. 7. 2024
853,66 €
705,50 € bez DPH
Puškohľad Leupold VX-3HD 1.5-5x20
Puškohľad Leupold VX-3HD 1.5-5x20
Skladom u dodávateľa, u Vás 1. 7. 2024
853,66 €

Popis a parametre

VX-3HD poskytuje vynikajúci výkon pri slabom osvetlení. Vďaka Leupold's Elite Optical System má vynikajúcu priepustnosť svetla od úsvitu do súmraku pre jasný obraz, keď na tom najviac záleží, elitnú redukciu oslnenia v drsnom svetle, rozlíšenie a čistotu, ktorú lovci a strelci požadujú. Osvetlený nitkový kríž FireDot® so siedmimi nastaveniami jasu a ľahko použiteľným otočným ovládačom osvetlenia vás rýchlo dostane k cieľu, a to aj za drsného denného svetla. Dali sme mu tiež opakovateľnosť a ergonomické ovládacie prvky, ktoré sú ľahko čitateľné a použiteľné aj v rukaviciach. VX-3HD je najlepší ľahký poľovný ďalekohľad vo svojej triede pri slabom osvetlení. A vďaka nízkoprofilovému jednootočnému ciferníku CDS® ZeroLock® si môžete byť istí, že sa ciferník bude pohybovať iba vtedy, keď si to budete priať. Stlačením tlačidla ho odomknete, vytočte a potom ho otočte späť na nulu, aby ste ho zaistili na mieste. Je to také jednoduché.

Rovnako ako všetky puškohľady Leupold je navrhnutý, vyrobený a zmontovaný v USA a je naň zaručená doživotná záruka.

Parametre:
Dĺžka: 24,3 cm
Hmotnosť: 354 g
Priemer tubusu: 30 mm
Zväčšenie: 1.5/5x
Kríž: FireDot Twilight Hunter

Parametre k produktu

Výrobca:
Priemer objektívu:
Osvětlená osnova:
Korekce paralaxy:
Montážna šína:
Farba:

Produkt se nachází v těchto kategoriích

Výrobca

Leupold & Stevens Inc. Je americká rodinná spoločnosť. Už piata generácia sa zaoberá vývojom obrábaním a montážou presných optických prístrojov a ďalších výrobkov po dobu 100 rokov. Spoločnosť bola založená v roku 1907. Úspech Leupold je postavený na záväzku k úplnej spokojnosti našich zákazníkov a náš záväzok na vyrábanie tej najlepšej optiky. Je to rozhodne americký príbeh. Pred sto rokmi v roku 1907 mladý nemecký prisťahovalec menom Fred Leupold otvoril obchod v Portlande, Oregon na opravy optiky pre geodetické prístroje . Leupold & Stevens je stále rodinná firma aj keď naše zameranie sa zmenilo od zamerania na pomoc ľuďom po celom svete skúmať ich prostredie na vysoko výkonnú športovú optiku a doplnky.
V súčasnej dobe je Leupold optika známa pre jej spoľahlivosť, odolnosť, absolútnu vodotesnosť a vynikajúcu optickú kvalitu. Storočia optických skúseností vkladáme do každého ďalekohľadu ktorý vyrábame a myslíme si, že výsledky sú výborné a stoja za extra úsilie potrebné na dosiahnutie tejto úrovne kvality.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2