Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Puškohľad Leupold VX-Freedom 4-12x40 CDS

Kód: LEU180601
Dodáva sa s predkalibrovaným vlastným číselníkom, ktorý zodpovedá štandardnej munícii .223/5.56 alebo .308, takže môžete ľahko dostreliť...    Více
Skladom u dodávateľa, u Vás 24. 6. 2024
485,77 €
401,46 € bez DPH
Puškohľad Leupold VX-Freedom 4-12x40 CDS
Puškohľad Leupold VX-Freedom 4-12x40 CDS
Skladom u dodávateľa, u Vás 24. 6. 2024
485,77 €

Popis a parametre

Dodáva sa s predkalibrovaným vlastným číselníkom, ktorý zodpovedá štandardnej munícii .223/5.56 alebo .308, takže môžete ľahko dostreliť svoj cieľ, otočiť voličom a zamieriť na mŕtvo. Skombinujte to s pokročilým optickým systémom Leupold – ktorý poskytuje vyskúšanú a skutočnú priepustnosť svetla, najlepšiu redukciu oslnenia vo svojej triede v ostrom svetle a rozlíšení a čistotu, ktorú požadujú rekreační športovci a športovkyne.

VX-Freedom je 100% vodotesný a odolný proti zahmleniu. A rovnako ako všetky puškohľady Leupold® je navrhnutý, vyrobený a zmontovaný v USA a je naň zaručená doživotná záruka.

Parametre:
Dĺžka: 31cm
Hmotnosť: 371 g
Priemer tubusu: 25,4 mm
Zväčšenie: 4/12x
Kríž: TRI-MOA

Parametre k produktu

Výrobca:
Priemer objektívu:
Osvětlená osnova:
Korekce paralaxy:
Montážna šína:
Farba:

Produkt se nachází v těchto kategoriích

Výrobca

Leupold & Stevens Inc. Je americká rodinná spoločnosť. Už piata generácia sa zaoberá vývojom obrábaním a montážou presných optických prístrojov a ďalších výrobkov po dobu 100 rokov. Spoločnosť bola založená v roku 1907. Úspech Leupold je postavený na záväzku k úplnej spokojnosti našich zákazníkov a náš záväzok na vyrábanie tej najlepšej optiky. Je to rozhodne americký príbeh. Pred sto rokmi v roku 1907 mladý nemecký prisťahovalec menom Fred Leupold otvoril obchod v Portlande, Oregon na opravy optiky pre geodetické prístroje . Leupold & Stevens je stále rodinná firma aj keď naše zameranie sa zmenilo od zamerania na pomoc ľuďom po celom svete skúmať ich prostredie na vysoko výkonnú športovú optiku a doplnky.
V súčasnej dobe je Leupold optika známa pre jej spoľahlivosť, odolnosť, absolútnu vodotesnosť a vynikajúcu optickú kvalitu. Storočia optických skúseností vkladáme do každého ďalekohľadu ktorý vyrábame a myslíme si, že výsledky sú výborné a stoja za extra úsilie potrebné na dosiahnutie tejto úrovne kvality.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2