Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Puškohľad Swarovski Z6i 2,5-15x44 L P BT Gen II

Kód: EM0472
Puškohľad Swarovski Z6i L 2,5-15x44 P BT s Balistickou vežou.V roku 2007 predstavila firma SWAROVSKI OPTIK prevratný modelový rad...    Více
Sme oficiálni predajcovia značky Swarovski Optik
Skladom u dodávateľa, u Vás 1. 7. 2024
2 878,05 €
2 590,24 €
2 140,69 € bez DPH
Puškohľad Swarovski Z6i 2,5-15x44 L P BT Gen II
Puškohľad Swarovski Z6i 2,5-15x44 L P BT Gen II
Skladom u dodávateľa, u Vás 1. 7. 2024
2 590,24 €

Popis a parametre

Puškohľad Swarovski Z6i L 2,5-15x44 P BT s Balistickou vežou.
V roku 2007 predstavila firma SWAROVSKI OPTIK prevratný modelový rad puškohľadov Z6(i) a stanovila tak nový štandard v oblasti špičkovej loveckej optiky. Od svojho uvedenia na trh získali puškohľady Z6(i) mnoho ocenení, zvíťazili v mnohých testoch a spolieha sa na ne viac ako 100 000 lovcov na celom svete. V súlade s firemnou filozofiou „dobré neustále zlepšovať“ prichádza teraz II. generácia týchto špičkových puškohľadov.

Z6(i) 2,5-15x44 P (BT) - Puškohľad ktorý si vyberiete na Vaše lovecké cesty
S týmto štíhlym puškohľadom nemusia vyznávači krátkych, ľahko ovládateľných zbraní robiť už žiadne kompromisy. 15-násobné zväčšenie s korekciou paralaxy a HD optikou poskytuje lovcovi potrebnú spoľahlivosť pri streľbe na dlhé vzdialenosti. Hodí sa predovšetkým do náročného, drsného terénu alebo na lovecké cesty, kde hmotnosť a vzdialenosť často hrajú rozhodujúcu úlohu.

Balistická veža s uzamykacím mechanizmom:
Uzamykací mechanizmus umiestnený na základni balistickej veže zabraňuje jej náhodnému otočeniu – je tak zaistené, že sa balistická veža otáča iba pod vašou kontrolou. MODEL Y S BALISTICKOU VEŽOU :Z6i 1,7-10x42 BT, Z6(i) 2,5-15x44 P BT , Z6i 2-12x50 BT Z6(i) 2,5-15x56 P BT, Z6(i) 3-18x50 BT, Z6(i) 5-30x50 P BT .Balistickú vežu je možné tiež dodatočne upevniť v továrni na všetky vyššie uvedené modely.

Model Z6(i) definuje nové štandardy na trhu s puškohľadmi: pod elegantným zovňajškom sa ukrýva najmodernejšia technológia, ktorá od základu zmenila praktické výhody puškohľadu. Presná optika puškohľadu Z6(i) ponúka bezkonkurenčný optický výkon bez kompromisov. Väčší rozsah šesťnásobného zoomu, voliteľne osvetlený alebo neosvetlený zámerný kríž a väčšia vzdialenosť očí zaisťujú viac flexibility, vyššiu presnosť a väčšiu bezpečnosť pri love. Odkedy bol puškohľad Z6(i) uvedený na trh, sa naň spolieha viac ako 100 000 lovcov po celom svete – v každej situácii. Aké má 6 násobný zoom výhody? Zoom popisuje nastaviteľný rozsah zväčšenia v optických prístrojoch. Čím väčší je faktor zoomu, tým väčší je tento rozsah. Najmenšie zväčšenie je charakteristické veľkým zorným poľom, zatiaľ čo najväčšie zväčšenie umožňuje perfektne ostré zachytenie cieľa. So 6násobným zoomom preto máte to najlepšie od oboch: najväčšie možné zorné pole v kombinácii s najjemnejším možným detailom, ktorý je možné so zoomovým puškohľadom dosiahnuť.

6 násobný ZOOM 2. GENERÁCIA : Výroba najlepšej optiky vyžaduje veľkú mieru skúseností a znalostí technológie. Znamená to, že technický vývoj ako napr. zväčšovanie rozsahu zoomovania neovplyvní kľúčovú funkciu a nezníži excelentnú optickú kvalitu puškohľadu. Nový puškohľad Z6(i) ponúka rovnakú neprekonateľnú presnosť, flexibilitu a bezpečnosť typickú pre všetky predchádzajúce modely Z6(i). Nová je jeho nevtieravá elegancia a väčšia praktická funkčnosť: štíhlejší a menší dizajn osvetľovacej jednotky sa dokonca ešte lepšie hodí k širšej škále loveckých zbraní. Lovce podporujú ďalšie nové prvky, ktoré umožňujú ľahšie a pohodlnejšie ovládanie puškohľadu Z6(i).

Puškohľady rady Z6i - druhej generácie (GEN 2) nemajú v súčasnej dobe žiadnu priamu, porovnateľnú konkurenciu. Je to absolútna špička v puškohľadoch, nikto iný neponúka 6-násobný zoom a šikovný „SWAROLIGHT“. O kvalitách optiky- skla, spracovania a technickej úrovne nehovoriac. Swarovski Z6I-GEN 2. Je absolútna súčasná jednotka.

Podrobná špecifikácia tohto prístroja:
Prevedenie: L = tubus z ľahkého kovu pripevnenie na krúžkovú montáž
Zámerná osnova: 4A-I (s osvetleným bodom)
Korekcia paralaxy: P = prístroj je vybavený bočnou vežou korekcie paralaxy, tá zaisťuje korekciu chyby paralaxy na iné vzdialenosti než na optimálnych 100 m. Korekcia paralaxe je od 50m do nekonečna.
Balistická veža: BT = prístroj je vybavený balistickou vežou Swarovski, ktorá umožňuje udržať správny nástrel pri streľbe na rôzne vzdialenosti (3 polohy)

Parametre:
Celková hmotnosť: 575 g
Celková dĺžka puškohľadu: 359 mm
Zväčšenie: 2,5-15x
Efektívny priemer šošovky - objektívu: 24,2-44 mm
Priemer stredového tubusu: 30 mm
Priemer výstupnej pupily: 9,5-2,9 mm
Vzdialenosť výstupnej pupily (vzdialenosť očí): 95 mm
Zorné pole: 16-2,7 m/100m
Zorné pole: 9,2-1,5 stupňov
Zorné pole, zdanlivé: 23,3 stupňov
Dioptrická korekcia: -3 až +2 dpt
Transmisia svetla: 90 %
Stmievací faktor podľa DIN 58388: 7,1-25,7
Korekcia bodu dopadu kliknutím: 10 mm/100m
Max.výšková/stranová korekcia: 1,8/1 m/100m
Vodotesnosť: do hĺbky 4m - plnené dusíkom
Funkčná teplota: -20 až +55 st.C

Parametre k produktu

Priemer objektívu:
Osvětlená osnova:
Korekce paralaxy:
Montážna šína:
Farba:

Výrobca

Swarovski Optik je rodinná firma, ktorá sa nechala inšpirovať prírodou. Vážiť si prírodu je nevyhnutnou súčasťou ich filozofie. Rakúska spoločnosť založená v roku 1949 sa špecializuje na vývoj a výrobu optických prístrojov prémiovej kvality. Ich ďalekohľady, pozorovacie ďalekohľady, puškohľady, nočné videnie sú správnou voľbou pre náročných užívateľov. Úspech firmy je založený na jej inovačnej sile, kvalite a estetickom dizajne ich produktov. Naša firma je oficiálny díler optiky a príslušenstva Swarovski optik. Pravidelne sme školení priamo u výrobcu vo výrobnom priestore v Rakúskom Absame. Vďaka tomu môžeme našim zákazníkom ponúknuť nadštandardný servis a poradenstvo v rámci všetkých produktov Swarovski Optik. Naša firma ponúka všetkým majiteľom tovaru Swarovski optik poradenské služby s vhodným výberom tovaru z portfólia Swarovski optik. Ďalej sme schopní základného servisu optiky, ako je čistenie optiky, výmena náhradných dielov a iné. Vykonávame servis a školenia pre ideálne používanie balistických veží BTF (aj iných). Nastavovanie prístrojov s balistickými programami ako Swarovski dS, alebo EL-Range

Odporúčame prikúpiť

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2