Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Puškohľad Yukon Jaeger 3-12x56

Kód: 74500231
Puškohľad Yukon Jaeger 3-12x56Lovecká klasika - puškohľad so širokým rozsahom zväčšenia 3x až 12x a vysokou svetelnosťou, určený...    Více

Vyberte variantu:

Skladom u dodávateľa, u Vás 24. 6. 2024
526,02 €
434,73 € bez DPH
Puškohľad Yukon Jaeger 3-12x56
Puškohľad Yukon Jaeger 3-12x56
Skladom u dodávateľa, u Vás 24. 6. 2024
526,02 €

Popis a parametre

Puškohľad Yukon Jaeger 3-12x56
Lovecká klasika - puškohľad so širokým rozsahom zväčšenia 3x až 12x a vysokou svetelnosťou, určený predovšetkým na večernú čakanú, ale vďaka širokej ponuke krížov aj na športovú streľbu. Puškohľad je vybavený osnovou s červeným bodom, je stavaný na použitie aj na silné kalibru s energiou až do 7000J, je vodeodolný a plnený dusíkom.

Plná vodeodolnosť
Zameriavač Jaeger spĺňa triedu vodeodolnosti IPX7 a preto sa môže používať pri atmosférických zrážkach ľubovoľnej intenzity a dokonca vydrží ponorenie aj priamo do vody.

Naplnené dusíkom
Zameriavač Jaeger je naplnený suchým dusíkom, ktorý bráni vzniku a usadeniu vo vnútri puškohľadu zrážok vody pri náhlej zmene okolitej teploty.

Zosilnený tubus
Puškohľad Jaeger má jednodielny tubus, ktorý je navyše spevnený s ohľadom na jeho možné použitie s digitálnou alebo termovíznou objektívovou predsádkou.

Vysoká odolnosť na spätný raz
Mechanika zameriavača Jaeger je navrhnutá aby splnila požiadavku na jeho bezproblémové použitie so zbraňou veľkej kinetickej energiou spätného rázu, napr. kalibru 9,3x64, 30-06, 0.300, 0.375 atď.

Široké zorné pole
Puškohľady Jaeger majú široké zorné pole bez skreslenia a iných optických vád v obraze, ktoré umožňuje rýchle a spoľahlivé zameranie cieľa. Špeciálna konštrukcia okulára navyše odstraňuje tzv. „tunelový efekt" pri pohľade cez puškohľad tj. pri spravenej polohe oka pozorovatelia obraz úplne strácajú čierne okraje a pohľad cez puškohľad je tak oveľa príjemnejší a prirodzenejší.

Vynulovanie rektifikačných stavítok
Konštrukcia stavítok vertikálneho a horizontálneho posuvu kríža umožňuje po nastrelení puškohľadu na zbrane jej jednoduché a rýchle vynulovanie.

Zámerná osnova so svetelným bodom
Kríž zameriavača Jaeger je umiestnený v druhej (zadnej) ohniskovej rovine a tak nedochádza k zmene veľkosti kríža a tým aj zbytočne veľkému zakrytiu krížom cieľa pri väčších zväčšeniach. Pre lepšie zameranie kríž má v centre svetelný bod, ktorého regulácia jasu má široký rozsah intenzít tak, aby pokryla bežné svetelné podmienky použitia puškohľadu. Pre rýchle zapnutie alebo vypnutie bodu ovládač má medzipolohy so stavom „vypnuté“.

Vlastnosti:
Zväčšenie: 3 - 12x
Priemer objektívu: 56 mm
Zorný uhol: 6.9 ... 1.7°
Priemer tubusu: 30 mm
Dioptrická korekcia: -2,5 ... +2,5dioptrie
Priemer výstupnej pupily: 6 ... 15mm
Očný reliéf: 90mm
Vodeodolnosť: Áno, IPX7
Plnenie dusíkom: Áno
Prevádzkové teploty: -30 ... +60 °C
Max. energie: 7 000 J
Krok rektifikácie: 7 mm/100m
Napájanie: 3V (typ CR2354) V
Dĺžka: 357 mm
Hmotnosť: 0,68kg

Parametre k produktu

Výrobca:
Priemer objektívu:
Osvětlená osnova:
Korekce paralaxy:
Montážna šína:
Farba:

Produkt se nachází v těchto kategoriích

Výrobca

Yukon Advanced Optics Worldwide (YAOW), high-tech európska skupina spoločností vyvíja všestranné, časom preverené technológie. Náš sortiment zahŕňa termovízne zariadenia a digitálnu dennú a nočnú optiku.

Naše zariadenie používa takmer každá krajina a kontinent široká komunita:

– Lovci
– Rybári
– Pozorovatelia výskumu zvierat a prírody
– Námorníci
– Bezpečnostný priemysel
– Záchranári
– Outdooroví nadšenci

Naša firemná skupina je priekopníkom vo výrobe civilných termovíznych zariadení. Naše hlavné trhy sú Európa a USA, ale naše produkty vyvážame do viac ako 70 krajín po celom svete. Ako jeden z mála výrobcov, ktorí poskytujú celý výrobný cyklus, hrdo nesieme vlajku Made in Europe. Náš produktový rad sa skladá z viac ako 200 názvov produktov. Najznámejšími značkami sú PULSAR a YUKON ADVANCED OPTICS.

Počas 30 rokov histórie YAOW bola spoločnosť vždy v centre mnohých inovácií a preukázala, že je lídrom na svetovom trhu termovíznych zariadení.

Veríme, že za každou technológiou stoja ľudia, ktorí ju vytvárajú. Moderné, slobodní a otvorení novým myšlienkam, naši ľudia sú kľúčom k nášmu úspešnému rozvoju pokročilých a inovatívnych technológií.

Profesionálny rozvoj nášho tímu je našou najvyššou prioritou; preto neustále investujeme do priebežného školenia. Vytváraním príležitostí na získanie najaktuálnejších znalostí smerujeme k zvyšovaniu zručností a kompetencií našich zamestnancov.

YAOW je nadnárodná a multikultúrna spoločnosť so sídlom v Litve. Skupinu tvorí 7 spoločností s viac ako 1000 zamestnancami po celom svete.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2