Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 723 320 718
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Matěj Náhlý
Matěj Náhlý

Strely Hornady - V-MAX - všetky kalibry

Kód: HOR22241-2
Vďaka kombinácii osvedčených materiálov, inovatívneho dizajnu a efektívneho profilu predstavuje Hornady® V-MAX® vrchol toho, čo môže...    Více

Vyberte variantu:

Objednané u dodávateľa, možnosť predobjednať
od 33,46 €
27,65 € bez DPH
Predaj možný iba osobám starších ako 18 rokov
Strely Hornady - V-MAX - všetky kalibry
Strely Hornady - V-MAX - všetky kalibry
Objednané u dodávateľa, možnosť predobjednať
od 33,46 €

Popis a parametre

Vďaka kombinácii osvedčených materiálov, inovatívneho dizajnu a efektívneho profilu predstavuje Hornady® V-MAX® vrchol toho, čo môže špecializovaná strela varmint dosiahnuť, ponúka priamu trajektóriu, zvýšenú presnosť, dramatické rozšírenie a explozívnu fragmentáciu v širokej škále vzdialeností a rýchlostí.

Špičková strela varmint s polymérnou špičkou a usmerneným dizajnom má za následok ploché trajektórie. Tvar plášťa AMP® zhodného stupňa poskytuje maximálnu presnosť vo všetkých rozsahoch a tiež explozívnu expanziu, dokonca aj pri rýchlostiach len 1600 fps.

Polymérová špička zlepšuje balistické vlastnosti a podporuje expanziu strely po dopade aj pri veľmi nízkych rýchlostiach (min. 490 m/s).

Lepšie balistické vlastnosti, ktoré sú zaručené kombináciou ostrej polymérovej špičky a skvelého aerodynamického profilu strely. Tento profil strely tiež poskytuje maximálnu treciu plochu na dosiahnutie lepšej stability v lete.

Vysoký rozpad strely, ktorý je dosiahnutý špeciálnou úpravou oloveného jadra.

Výnimočná presnosť a stabilita pri streľbe na veľké vzdialenosti vďaka perfektnému designu strely.

Parametre k produktu

Výrobca:

Produkt se nachází v těchto kategoriích

Výrobca

Hornady Manufacturing Company je popredný americký výrobca streliva, komponentov pre prebíjanie a príslušenstvo so sídlom v Grand Island, Nebraska.

Hornady vyrábajú strelivo pre šport a lov, ale tiež pre sebaobranu. V roku 1990 získala firma Hornady XTP (čo je skratka pre Extreme Terminal Performance) cenu za výrobok za zásluhy 1990 od Národnej asociácie federálnych licencovaných predajcov. Spoločnosť bola hlavným vývojárom nábojov rimfire 17 HMR a 17HM2, ktoré sú stále populárnejšie pre lov drobnej zveri a škodcov. Hornady úzko spolupracuje s výrobcom strelných zbraní Sturm a Ruger na vývoji nového radu nábojov Ruger vrátane .480 Ruger, .204 Ruger a .375 Ruger.

Spoločnosť vyvinula muníciu LEVERevolution, ktorá používa spitzer guľku s mäkkým elastomérovým hrotom, aby poskytla lepší aerodynamický výkon ako plochejšie guľky. Hornady vyrába množstvo komponentov na prebíjanie, vrátane nábojníc, striel a súčiastok na prebíjanie brokových nábojov. Ďalej tiež vyrába nástroje a príslušenstvo na prebíjanie ako napr. prebíjacie lisy, matrice a pod.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2