Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 606 591 877
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Marcela Mintělová
Marcela Mintělová

Vyhrievač topánok - ALPENHEAT - LITHIUM, verzia standart - custom

Kód: AH6, AH7
ALPENHEAT Vyhrievané vložky do topánok LITHIUM - štandard, custom Alpenheat Lithium disponujú anatomicky tvarovateľným vykurovacím...    Více

Vyberte variantu:

Skladom u dodávateľa, u Vás 12. 10. 2023
225,65 €
187,94 €
155,32 € bez DPH
Vyhrievač topánok - ALPENHEAT - LITHIUM, verzia standart - custom
Vyhrievač topánok - ALPENHEAT - LITHIUM, verzia standart - custom
Skladom u dodávateľa, u Vás 12. 10. 2023
187,94 €

Popis a parametre

ALPENHEAT Vyhrievané vložky do topánok LITHIUM - štandard, custom

Alpenheat Lithium disponujú anatomicky tvarovateľným vykurovacím telesom a špičkovými izolačnými vlastnosťami. Tie spoločne s unikátnou schopnosťou absorpcie vlhka dokážu vytvoriť optimálnu klímu pre Vaše nohy. Vložky sú vyhrievané pomocou dobíjacieho batériového packu s riadiacou elektronikou, ktorý je možné jednoducho pripnúť na obuv alebo opasok. Intenzita tepla je možné ľahko regulovať pomocou tlačidla umiestneného na batérii, ktorým je možné zvoliť jeden zo stálych stupňov vyhrievania alebo program Boost. Ten Vám dopraje intenzívne teplo po dobu 6 minút a potom sa automaticky prepne na naposledy zvolený vyhrievací stupeň. O zvolenom stupni vyhrievania Vás opticky informujú dve LED diódy, ktoré sú umiestnené na tele vyhrievača. Povedzte zbohom premrznutým palcom na nohách! Vyhrievanie obuvi Alpenheat Lithium Vám vďaka trom úrovniam vyhrievania a dvom vykurovacím zónam udrží vždy v teple tam, kde je to najviac potrebné.

Vo verzii STANDARD je vykurovací element zabudovaný priamo do dodávanej 3mm vložky Vidona, ktorá pasuje do akéhokoľvek typu obuvi. Vložky Vidona skvele absorbujú nežiaducu vlhkosť, sú priedušné a vďaka svojej flexibilite dlhodobo odolné voči opotrebovaniu. Možno ich ľahko zastrihnúť podľa požadovanej veľkosti a prispôsobiť tak požiadavkám každého.

Balenie obsahuje:

  •  Regulátor Alpenheat Lithium so sadou vysokokapacitných a výkonných batérií Li-Ion 7.4V / 2 Ah / 14.8Wh, ktoré Ti zaručia 12-24 hodín intenzívneho tepla.
  •  Kompaktný akumulátor 40x40x80mm /135g, ktorý sa ovláda pomocou jedného tlačidla a signalizácie LED
  •  Veľký vykurovací element, ktorý pokryje celú prednú časť nohy a jeho výkon je možné nastaviť pomocou 3 stupňov + doplnkového stupňa Boost, ktorý Ti zaistí intenzívne vyhrievanie po dobu 6 minút.
  •  Dobíjačku Alpenheat Lithium 100-240V, 50/60 Hz, vďaka ktorej je možné dobiť akumulátor v priemere za 4 hodiny
  •  Držiak batérií s pripínacím klipom, ktorý zaistí univerzálne a jednoduché upevnenie vyhrievača.

Verzia CUSTOM Vám umožní nainštalovať vyhrievanie priamo do vložiek, ktoré máte v obuvi, či do vložiek vlastného výberu.
CUSTOM Lítium je zložené z:

  •  1 páru vykurovacieho elementu
  •  1 pár samolepiacich poťahov Cambrelle®, ktoré slúžia na prekrytie vyhrievacích elementov

Parametre k produktu

Výrobca:

Produkt se nachází v těchto kategoriích

Výrobca

Rakúska firma založená v polovici deväťdesiatych rokov 20. storočia. Vyrába vyhrievané odevy a obuv a tiež sušiče obuvi. K výraznému rozšíreniu jej portfólia došlo v roku 2003, kedy firma prevzala americkú značku Alpenheat a začala používať aj jej názov.
Inovatívna rada vyhrievaných produktov od ALPENHEAT ťa udrží v teple a pohodlí počas všetkých outdoorových aktivít, či si ako účastník alebo ako divák. Vyhrievanie v spodných, stredných a vrchných vrstvách udržuje tvoje telo v teple. Vyhrievané rukavice a palčiaky zahrejú tvoje ruky a prsty, rovnako ako vyhrievané vložky alebo ponožky skoncujú s chladnými chodidlami. ALPENHEAT sušiče obuvi jemne a hygienicky vysušia tvoje mokré topánky, navyše zabránia nepríjemnému zápachu alebo zničeniu materiálu vďaka nadmernej vlhkosti. ALPENHEAT neoprénová termo izolácia, návleky na lyžiarske topánky sú ideálnym spojením na lyžovanie. Už nikdy viac sa nebudeš šmýkať na snehu a ľade, a to vďaka nesmekom od ALPENHEAT!

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2