Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

12/76 Rottweil - Exact 32 g

Kód: 4000294174667
Náboj Rottweil 12/76 Exact Magnum 32 g jednotná strela V(m/s) 480Výška kovania 20 mm Munícia Magnum radu Rottweil EXACT má výrazne viac...    Více
Nie je skladom
Len na osobný odber
15,85 €
13,10 € bez DPH
Predaj možný iba so zbrojným preukazom
12/76 Rottweil - Exact 32 g
12/76 Rottweil - Exact 32 g
Nie je skladom
15,85 €

Popis a parametre

Náboj Rottweil 12/76 Exact Magnum 32 g jednotná strela

V(m/s) 480
Výška kovania 20 mm

Munícia Magnum radu Rottweil EXACT má výrazne viac energie pri dopade na cieľ. To znamená výrazné navýšenie zastavovacieho účinku. Konštrukcia munície Magnum umožňuje minimalizovať predsadenie z dôvodu výrazne vyššej rýchlosti, čo jednoznačne uľahčuje streľbu a ulovenie zveri, dôležitá výhoda najmä pri nahánke.

Parametre k produktu

Kaliber:

Produkt se nachází v těchto kategoriích

Výrobca

Rottweil Podľa starých dokumentov sa založenie továrne Rottweil am Neckar datuje do 15. storočia. Značka sa týka bývalého výrobného miesta brokových nabojov v rovnomennom meste nachádzajúcom sa v oblasti Čierneho lesa v Nemecku. Značka Rottweil sa preslávila predovšetkým vďaka červeným nábojom "Waidmannheil" a od roku 1921 až po súčasnosť vďaka legendárnej čiernym nábojom "Waidmannheil" s papierovým puzdrom. RWS Vďaka dlhým skúsenostiam, technickým kompetenciám a vynikajúcej kvalite sú Rottweil shotshells malými technickými majstrovskými dielami, v ktorých každý komponent od prachu až po strely funguje perfektne. Perfektný vnútorný dizajn každej nábojnice, rovnako ako starostlivo naladené a neustále kontrolované súčasti zaisťujú požadovaný rozsah, rozptyl a vplyv na streľbu. Rottweil brokové náboje sú charakterizované svojou stálosťou pri každom výstrele a vynikajúcou presnosťou výstrelu. Milióny skúsených lovcov sa spoliehajú na výrobky značky Rottweil! Nie je náhodou, že čierna krabička Rottweil Waidmannsheil je klasickou loveckou kazetou v našom sortimente po celé desaťročia.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2