Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

8x57JS RWS ID Classic 12.8 g

Kód: 4000294119224
Základná myšlienka strely ID Classic spočíva v tom, garantovať všestranné a účinné ranivé pôsobenie v cieli a ideálne všetko kombinovať....    Více
Skladom u dodávateľa, u Vás 7. 6. 2024
Len na osobný odber
72,28 €
59,74 € bez DPH
Predaj možný iba so zbrojným preukazom
8x57JS RWS ID Classic 12.8 g
8x57JS RWS ID Classic 12.8 g
Skladom u dodávateľa, u Vás 7. 6. 2024
72,28 €

Popis a parametre

Základná myšlienka strely ID Classic spočíva v tom, garantovať všestranné a účinné ranivé pôsobenie v cieli a ideálne všetko kombinovať. Tohto výsledku bolo dosiahnuté vďaka unikátnej kombinácii dvoch rôzne tvrdých olovených jadier. Mäkké predné jadro sa kontrolovane rozkladá a umožňuje rýchle odovzdanie energie v tele zveri. Tvrdé zadné jadro strely ID Classic sa otvára v porovnaní s UNI Classic viac a tým je predurčené najmä pre ľahšiu a strednú zver. Poniklovaný plášť strely minimalizuje opotrebenie vývrtu hlavne, zúžený zadok strely má pozitívny vplyv na presnosť a stabilitu.

Parametre:
Energia ústia 4096
Energia v 100 m 3318
Rýchlosť strely ústia 800
Rýchlosť strely v 100 m 720
Raže 8 x 57 JS

Parametre k produktu

Kaliber:

Produkt se nachází v těchto kategoriích

Výrobca

Rottweil Podľa starých dokumentov sa založenie továrne Rottweil am Neckar datuje do 15. storočia. Značka sa týka bývalého výrobného miesta brokových nabojov v rovnomennom meste nachádzajúcom sa v oblasti Čierneho lesa v Nemecku. Značka Rottweil sa preslávila predovšetkým vďaka červeným nábojom "Waidmannheil" a od roku 1921 až po súčasnosť vďaka legendárnej čiernym nábojom "Waidmannheil" s papierovým puzdrom. RWS Vďaka dlhým skúsenostiam, technickým kompetenciám a vynikajúcej kvalite sú Rottweil shotshells malými technickými majstrovskými dielami, v ktorých každý komponent od prachu až po strely funguje perfektne. Perfektný vnútorný dizajn každej nábojnice, rovnako ako starostlivo naladené a neustále kontrolované súčasti zaisťujú požadovaný rozsah, rozptyl a vplyv na streľbu. Rottweil brokové náboje sú charakterizované svojou stálosťou pri každom výstrele a vynikajúcou presnosťou výstrelu. Milióny skúsených lovcov sa spoliehajú na výrobky značky Rottweil! Nie je náhodou, že čierna krabička Rottweil Waidmannsheil je klasickou loveckou kazetou v našom sortimente po celé desaťročia.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2